Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+8
ema.
*Lanchy*
Niann
Maja
fate
Katk.
Woody
Urška
12 posters

    Nadnaravno (Supernatural)

    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Okt 04 2010, 22:56

    Nov preview za tretjo epizodo. Hilarious! smeeh
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Čet Okt 07 2010, 20:36

    Zanimivo!!

    Joj jaz bi tok rada gledala Nadnaravno vsaj dva dela na dan pa ne morem, ker imam šolo jok zelo jezen
    Komaj prvo episodo iz 1 sezone sem pogledala, pa zvečer ko je po tv3 gledam.
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Čet Okt 07 2010, 21:41

    Hahahahah... On je za mano a ne? Pa pol tist Deanov pogled..haha Waaaau
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Čet Okt 07 2010, 22:10

    Jaaa haahahah. >< He's right behind me, isn't he? To je tok smešno hahah, ta jezen glas hahaha.
    Ali pa Dean - Now I lay me down to sleep, I pray to Castiel to get his feathery ass down here. Hahahahah. >< ;D Pa potem tisto - come on Cas, don't be a dick. Hahaah no.

    In pol ko ga ni nikjer Sam tko poudari like I said, pol pa tisti pogled od Deana in Samov - he's right behind me, isn't he. Pa prezakon je to vse haahah. Drugače pa ja, Sam ga je klical celo leto, Deanu pa po prvem klicu uspe hahahah, Sam je kar upravičeno jezen. ;P Pol pa Cas čist tko nedolžno reče hello, hahahahaha. >< Joj kok komej čakam to epizodo.

    Pa skoraj sigurno bo notri tista scena iz trailerja za 6. epizodo ko gre Dean z nožem proti Samu, pa ga tepe s pestjo skoraj do nezavesti kot izgleda na trailerji in me reeees zanima kaj se zgodi. Pomoje Dean odkrije da ti Cambelli delajo kakšne poskuse na pošastih (kot so v 1. epizodi npr. odpeljali eno djinn) in misli da tudi Sam sodeluje, ker drugače se mi pa res ne sanja zakaj bi ga Dean tepel??

    In potem bo že 4. del, bolj kot ne o Bobbyu, sam je zakoon ker je Jensen direktor te epizode, in bo res pomoje ful fajn. ;P
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 10 2010, 16:48

    Tale epizoda je bila res zakon, vedno boolj mi je všeč ta 6. sezona. Toliko vprašanj je in ful zanimivo delujejo opisi za naslednje epizode, pa tale trailer na koncu tega dela sploh zakon deluje. ;D
    In Woody, brez skrbi, humor ostaja, splho to epizodo sem se fuuul nasmejala.
    Drugače pa ja, ful je fajn imeti Casa back haha (čeprav zdaj ga spet ne bo par epizod) in tista scena ko pride je tok zakon res haha, pa fuuul mi je dobro kako se Dean postavi za Sama in tko reče: Dean: Cas, look, if Sam calls, you answer. Okay. You wing your ass down here and you tell him I don't know. Hahahah. smeeh Pa ful sem se smejala ko je Castiel s prsti delal narekovaje, tko ene trikrat v povedi hahahah - Sam, Dean, my "people skills" are "rusty." Pardon me, but I have spent the last "year" as a multidimensional wavelength of celestial intent. Hahahahah no. ><
    Ali pa Sam takoj ko Cas pride, tko ponovi za njim hello?!, pa pogleda Deana in še njemu hello!? pa še enkrat Casa pogleda in spet hello in ta glas hahahahahah noro noro smešno haah. >< smeeh
    Pa ko se Dean meni z Benom po telefonu in tamalemu ni jasno kako ve da laže pa mu reče Dean da zato ker on laže profesionalno haahahah. smeeh
    In tisto je bilo svetooovno ko je Cas zdrobil Samov avto, B R A V O Cas! nasmejan ;P In pol tista funny pripomba od Deana - Silver lining hahaahahahah, pa Sam ga tok jezno pogleda. >< Sam je faaaajn da sta spet oba v impali ker impala ruuulz. ;P
    Aja pa še tista scena, ko Dean tekmuje s Samom z avtom pa se tko fajn zapelje pred njega hahahahaah pol pa Sam: Were you racing me? in Dean: No, I was kicking your ass hahaahahaha. >< ;D In čisto zadnja scena je bila kar žalostna, Sam definitivno ni okej, in komej čakam da vidim Deana ko mu pomaga.

    Res fuul zakon epzidoa in komaaaj čakam naslednje. Zdaj bo naslednja Weekend at Bobby's, sicer škoda ker ne bo toliko Deana in Sama samo še vseeno bo fajn ker je Jensen direktor in bo ziher fajn. Pol pa tista vampirksa epizoda ko bo Dean vampir, to bo ziher zakon, in par šal bo iz Twilighta, TVD in True blood. In pol naslednja bo pa ena suuper zanimiva epizoda v kateri je Dean pod nekim urokom in lahko prisili ljudi da mu povejo resnico in poleg tega uroka je da se tisti ki ga prisli mora srečat z resnico in to tega ki ga prisili (Deana v tem primeru) in noče slišat v bistvu tega, pelje tudi do samomora in teh stvari in so pvoedal Sam pa se sreča z resnico, torej bo Dean prislil Sama, verjetno da mu pove o peklu ali kaj takega. In tudi v promotu tam ko mu reče da ima nekaj vprašanj zanj, pa na čisto na koncu, če se lahko zanese nanj (na Sama). Pa tisti udarec v promotu huuuh, to bo zanimivo. ;P

    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 17 2010, 15:08

    Tudi Weekend at Bobby's je bila ful zakon epizoda, Jensen je zakon naredil tole! Sicer je bilo čistoo premalo Sama in Deana samo si je Bobby res zaslužil že eno epizodo zase. Sicer pa fuul smešna epizoda, pa tudi žalostna, ker v bistvu Bobby se niti usesti ne more za sekundo in pojesti tiste pite ali kaj je, prav bogii. Pa še oropa knjižnico in Dean se mu niti ne zahvali pa še reče da je sebičen ajoj. Je bilo kar fajn, ko je izgubil živce in se začel dreti na Sama in Deana hahaah. Pa na koncu je bilo ful zakon ko sta šla Sam in Dean na Škotsko hahah, bogi Dean je mogel 9 ur bit na letalu, pa Sam tudi da ga je celo pot miril in sploh prepričal da je šel hahah. Dean: I had a fork. hahaahah. >< ;P Pa nasplho fuul smešno vse, tam ko Crowley reče Samu los haha, pa Sam čisto bogi v tistem malem avtu, pa ko sta vozilan a drugem pasu, kot imao tam hhh. Ful zakon epizoda. Bobby je pa itak legenda. ;p

    Komeej čakam soboto, ko bo vampirska epizoda. wink Promo deluje zakon.

    Pa nevem ali sem jst čudna ali kaj, samo mi je kar naenkrat Sam/Jared fuuul ratal všeč z lasmi kot jih ima zdaj in nočeem da se postriže. ;P Res ful so mi zakon, sploh zdej ko ima še malo svetlejšo barvo pa je kraseen. ;* Zdaj v Chicagu na tem 'zboru' s fani je bil prebjutiiš, pa na comic con (fotke spodaj) Dean/Jensen pa itak s svojo kratko frizurco hhh. Upaaam da se mu ne bo treba postriči, sam naj pa ima čim manj za ušesi lase ker potem čist preveč evil deluje hehe ;P
    Mmm. <3
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 001
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 002
    Najlepšaa. ;*
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Normal_023
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Supernatural-Panel-Comic-Con-2
    vir

    Pa včeraj sem večina filmčkoc iz Conventiona v Chicagu pogledala, so bili Misha, Jensen in Jared in je fuul zakon in smešno haaha. Ful je zakon ko misha ves čas fane ki sprašujejo I was wondering, popravlja I AM wondering, ker pač jih še vedno zanima hahahah. ;D Pa ful je smešno ko Jensen zadnji trenutek pride in pol gre tam med fane pred mikrofon in se dela da je fan in ima vprašanje pa tako oponaša ta strah oz. nervozo fanov haha - in tako reče: Hi..H-hi...hi, th-this qu-question i-is for misha, I-I wa-was wondering i-if you can show your best Dean impression in potem kako skoči ko privoli Misha in pol kako ga oponaša Misha, hahahahaahahahah, Uhm..Saam, where did you put the keys to the impala hahahahaah. >< Ful zakon res, pa ko ena fanica kar govori in govori Jaredu, pol pa se Jensen in Misha pretvarjata da delata nekej drugega, pa se menita po telefonu in vse to hahah. Ali pa ko Jared oponaša Castiela hahaah, čisto preveč hilarious vse skupaj hahaha. Ful smešno res, priporočam da si ogledate filmčke na youtube hahaah. Zakon so vsi trije. ;D

    Pa včeraj sem brala, sta Jensen in Jared povedala da sta se oba jokala po filmu Marley and me, jooj kok kjut hehehe. ;**

    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 17 2010, 15:15

    Pa še ena kjut fotka. ;**
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 JARED-PADALECKI-jared-padalecki-6097011-622-584
    vir

    Kdo je najlepšii? Jaz se ne morem odločit. nasmejan
    Niann
    Niann
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Elažmod
    Število prispevkov : 383

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Niann Ned Okt 17 2010, 15:26

    No, evo me haha.
    Tudi jaz gledam Nadnaravno in moram reči, da mi je presenetljivo zelooo všeč , čeprav nisem simpatizer nekih domišljiskih stvari (ok, ok, dobil ste me...mogoče so mi pa vseeno mal všeč nasmejan).

    Urška, svetovna slikca btw nasmejan
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 17 2010, 15:30

    Jeeeeej, welcome Nina! nasmejan Kdo je tvoj najljubši Sam ali Dean, ali nekdo čsito tretji? ;P
    Drugače pa sem jaz že kakšno leto dostikrat slišala za Supernatural, pa da neka brata lovita nadnaravno sam ose nikoli nisem spravila gledat ker sem bila prepričana da mi ne bo všeč če je nadnaravno in to, no zdaj pred malo več kot enim mesecem pa sem se le spravila in sem že obsedena, ter pogledala že vseh 5. sezon in par delov iz 6. sezone ki so že zunaj. ;D Ful je zakon.

    In ja, se strinjam, hudaa fotka. ;*
    Niann
    Niann
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Elažmod
    Število prispevkov : 383

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Niann Ned Okt 17 2010, 16:06

    Joj, tebi se pa da, hahaha :).

    Drugače lepši mi je Sam, ljubši pa Dean :) (joj lol)
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Pon Okt 18 2010, 17:42

    II.. A veste da bo tista ki je igrala Bello v supernatural zdej igrala v the vampire diaries??

    Js sm tok naudušena..
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Okt 18 2010, 18:13

    Haha Nina, jps obsedena sem. ><

    Woody, jaaa to bo zakon, si jo čisto predstavljam v vlogi vampirke, ta njen naglas pa še z Damonom bosta nekaj imela hhh prezakoon. nasmejan
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Pon Okt 18 2010, 20:37

    ane.. Komi čakam.. Ona mi je drugač ful zakon igralka..
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Okt 18 2010, 22:39

    Waaa, a ste videle, da sta že kar dva sneak peeka za petkovo epizodo zunaj?? Waaaau
    Noroo zakon hahaahah. Sploh pri drugem ko reče Dean: You go with Efron, I've got Bieber. Hahahahahah. smeeh
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Tor Okt 19 2010, 16:20

    A dalš link prosim? Waaaau
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Tor Okt 19 2010, 17:38

    https://www.youtube.com/user/Nueva74#p/c/78893ED716601AB1

    Zgornja dva filmčka na desni strani. (:

    Dean: He's watching her sleep, how is that not creepy?

    Ali pa:
    Dean: Try Lautner
    Sam: Wait, he's a werewolf.

    Sam: Hey, how many T's are there in Pattinson?


    smeeh smeeh smeeh
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Tor Okt 19 2010, 19:25

    smeeh

    Ful fajn.. komi čakam.,. jeeej
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Tor Okt 19 2010, 23:33

    Woody, zakon podnapis! nasmejan I love our boys!
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Okt 20 2010, 15:10

    hh.. Hvala.. Men je tud ful ušeč..

    smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 24 2010, 13:16

    Woody, si že pogledala novo epizodo?
    Jaz sem še čisto v šokuu no, Sammy je gledal Deana kako ga je vampir spreminjal, pa se še nasmehnil zraven? In svojega lastnega brata uporabil za to, da bi izvedel več o alfi? Ojooj no, nekaj je res narobe in ne morem več čakat, da dobimo nekaj odgovorov kaj je z njim. ;/ Najhuje je pa da se je Dean spomnil, bogii no. ;/ In tisti pogovor na koncu je bil prav scary. Sicer je bil Dean ful zakon, da se je zadrževal in se ni hranil, pa upam da sta konec z Liso, ker bi res rada da je s Samom zdej. In komeeej čakam naslednjo epizodo, bomo verjetno dobili nekaj odgovorov, končnoo, pa tale scena z nožem in pretep tudi zanimivo deluje, le kaj izvemo. (: Komeej čakam res.

    Drugače je bila pa tudi kar smešna epizoda, Dean: God, I'm Pattinson hahah. ;P

    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Ned Okt 24 2010, 16:14

    ja sm pogledala ja.. zakon epizoda.. Pa z Samom je zihr neki narobe ker sploh ni branil deana apak je seamo stal in gledal in se smejal.. Upam da bomo v nasledni epizodi kej več zvedeli..
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 24 2010, 16:25

    Ja enako, ma nekaj bomo zagotovo izvedeli ker bo v epizodi Dean lahko prislil ljudi, da mu povejo resnico, pa ful me zanima glede tistega pretepa, pa scene z nožem... Pa Cas je back hhh. (:

    En zakon filmček Jareda in Jensena.
    https://www.youtube.com/user/Urkasiasmu8?feature=mhum#p/f/6/7jK1arshmQY
    Hahah, na začetku ko reče Jared: a lot people pa Jensen pribije: All here to see me hahaha. smeeh
    Pa ko se Jared vrti na stolu: Hello...Goodbye...Hello...Goodbye...Hello...Adios hahaha. ;D
    Okej, vse je smešno. ><
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Ned Okt 24 2010, 16:53

    ahahahaha.. kaj sm se zdele nasmejala..

    PS: A to je tvoj profil na you tube ane*?
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Okt 24 2010, 17:01

    Ja moj profil je, ta filmček imam pa med priljubljenimi, tako da potem gledaš na mojem profilu. Je pa obstrani še ogrooomno supernatural filmčkov, ker vsak dan dajem všečne med priljubljene. ;P

    https://www.youtube.com/user/Urkasiasmu8?feature=mhum#p/f/7/9kPhU0iEdOw
    Še en smešni od Deana, tale glasba in vse hahaha. ;P
    Dean: Some alien made you his bitch hahahaha. ><
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Okt 27 2010, 19:13

    Ravno našla tole, pa se ne morem nehat smejat hahaahah. ><

    Sam: "Hey, Dean! I found a way no-strings-attached way to break your crossroad deal!"
    Dean: *Iz hopeful*"Really?"
    Sam: No! APRIL FOOL'S! MUWAHAHAHAHAHAHA


    Zlobno, sam fuul smešno haahah. ><

    Sponsored content


    Nadnaravno (Supernatural) - Page 5 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Apr 19 2024, 06:07