Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 10 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 10 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Kam to vodi... - Page 3 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Kam to vodi... - Page 3 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Kam to vodi... - Page 3 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Kam to vodi... - Page 3 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Kam to vodi... - Page 3 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Kam to vodi... - Page 3 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Kam to vodi... - Page 3 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Kam to vodi... - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Kam to vodi... - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+17
karamelca
Maša
Maja.
love
Tjaša*
Anja
bordercolliefan
Colliny
Shelly
Alex
ines97
Eva.
airedalka rebeka10
teya
Lin
rox.
Anja&Dona
21 posters

    Kam to vodi...

    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Ned Maj 13 2012, 14:27

    Ok, pa me ne bo več na forum kaj... Sej je še veliko drugih, ne bo nič škode če ne hodim na tega! Pa sem že šla na agi tekmo, ampak po pravici povedano: tisti psi večinoma res uživajo, ampak kot gledalka (in JH tkemovalka) grem raje na razstave, ker tam imam prijatelje, se družimo... na agi pa so vsi že po svojih skupinicah (pa ni to nič narobe, ampak se mi niiti ne da več hodit na te tekme). Jaz dam kak nasvet (sicer ponavadi bolj o mačkah sramežljiv ) in se ne oglašam samo za slabo, tako da ta je pa res čisto mimo, me pa ******** da zdej govorite da sva jaz in Teya prišle samo kritizirat, kar pa vsaj zame ne velja! Ne razumem: jezite se, če javno ne napišemo mnenja, zdaj pa nam samo pišete, da naj izginemo iz foruma ker samo kritiziramo! jezen jezen
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 14:31

    Anja je napisal/a:
    Maja. je napisal/a:
    Alex je napisal/a:Da zaklučim Roxin post s tem :

    Če vam kaj ne paše, če vam forum v katerega je blo tolko dela vloženega ni všeč, pač ne hodite več gor in se zbrišite. Konec debate.

    Tole ša je sigurno najbol inteligenten post, kar sem jih prebrala :)
    Mislim prav uno, če komu kaj en paše lahko kar gre iz foruma in sene vrača več? To je isto, kot da greš v Špar, pa ti nekaj napaše in ti bo prodajalka rekla pojdi v Merkator.
    Res butast post (: Pa brez zamire wink

    Tale pa tudi. Ne dojamem pointa at all.

    Nick je vzdevek.

    Ko bi tolko kot se pritozujete se sodelovali na forumu in dajali nasvete (Ko se ravno tudi glede tega pritozujete), ker resnicno se nekateri oglasajo le ko je treba povedat kaj slabega. (;
    In v zivljenju je vedno tako da vam ne bo vse z rozcami postlano, vedno so napake in se z njimi soocas. In kot ze povedano se z forumom res trudimo in Teya, po krivem obsojas da nicesar ne naredimo ko kdo grdo krsi pravila. Ja sej je lahko rect kok smo nesposobni ko pa nimas pojma kaj se dogaja v ozadju. Bravo res.

    Okej saj ne , da sploh nevem kaj si hotla povedat s tvojim postom. In če je to tvoj najmanj inteligent post, ki si ga prebrala pol pa res nevem kje je tvoja inteligenca.

    V pravlih je jasno zapisano čemu je namenjen forum, nebom se ponavljala. Znate pa še itak samo kritizirat, ja sej valda, to je najlažje, da bi pa kdo kaj naredo za forum pa ne. Daj pometite prvo pred svojim pragom.

    Zaj pa konec že enx, čeprav itak vem, da se bojo posti nabijali dalje. Jas sem končala. Če komu kaj ne paše obstaja ZS!
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by love Ned Maj 13 2012, 14:43

    Ne, res nehajte, ker je to pa že višek no! jezen
    Ja ma saj ne prideš na forum sam zato, da bi se kregali ne? Oz nekateri pač samo zaradi tega roll
    Modeki se trudijo in prosim da jih upoštevate!! wink
    Konec debate.
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 15:17

    love je napisal/a:Ne, res nehajte, ker je to pa že višek no! jezen
    Ja ma saj ne prideš na forum sam zato, da bi se kregali ne? Oz nekateri pač samo zaradi tega roll
    Modeki se trudijo in prosim da jih upoštevate!! wink
    Konec debate.

    Me veseli, da se vsaj eni forumčani tega zavedajo. :)
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Evangelynne Ned Maj 13 2012, 15:41

    Resnično se nočem vmešavat v prepir, ampak o mariskateri stvari, sploh glede moderatorjev, se motite. Jaz sem moderator, pa nisem fan border colliev in ga tudi ne bi imela. Glede narečja, sploh štajerščine pa se mi zdi, da noben tukaj ne piše tako, da ga ne bi mogli razumet. :)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Ned Maj 13 2012, 15:49

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Ok, pa me ne bo več na forum kaj... Sej je še veliko drugih, ne bo nič škode če ne hodim na tega! Pa sem že šla na agi tekmo, ampak po pravici povedano: tisti psi večinoma res uživajo, ampak kot gledalka (in JH tkemovalka) grem raje na razstave, ker tam imam prijatelje, se družimo... na agi pa so vsi že po svojih skupinicah (pa ni to nič narobe, ampak se mi niiti ne da več hodit na te tekme). Jaz dam kak nasvet (sicer ponavadi bolj o mačkah sramežljiv ) in se ne oglašam samo za slabo, tako da ta je pa res čisto mimo, me pa ******** da zdej govorite da sva jaz in Teya prišle samo kritizirat, kar pa vsaj zame ne velja! Ne razumem: jezite se, če javno ne napišemo mnenja, zdaj pa nam samo pišete, da naj izginemo iz foruma ker samo kritiziramo! jezen jezen

    Jezimo se pa zato ker se spravljate na tistih par bogih adminov/moderatorjev medtem ko mi vsak dan zivce zgubljamo pri ornk hujsih primerih kot le teh par primerov.

    In ker se kar ne dojamete kaj pomen imet forum in kontrolirat 2000+ clanov, vsak dan dozo novih.

    Oh ja, bomo tako kot drugi forumi - kdor napise kaj narobe - izbrisan uporabnik in blokiran IP. Potem vam pa spet ne bo po godu. Vedno je tako. Najlazje je bit clan in 'srat' po vseh ki drzijo ta forum pokonci ze skoraj 3 leta!
    talupu
    talupu
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 828

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by talupu Ned Maj 13 2012, 16:23

    Meni se pa zdi, da moderatorji in admini delo opravljajo odlično.
    Glede na to, da je Anja admin je njena stvar koga postavi za moderatorja. Valda ne bo dala kar enega, ki ga ne pozna samo zato, ker se spozna na neko žival. Sej ni fora tega, da si moderator, da se spoznaš na neko žival, ampak da sodeluješ, pišeš pametno,...

    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Ned Maj 13 2012, 18:13

    teya je napisal/a:Mene tudi moti, da moderatorji govorijo neknjižno, potem pa druge popravljajo, ko ne pišejo neknjižno. Jaz vas včasih sploh ne razumem. Ali pa npr. na pol po anlegško. Kaj smo mi angleži ali smo slovenci??? Saj ne da ne bi razumela angleško ampak vseeno. Ampak me vseeno moti. Eni modeki govorite tut po štajersko. Jaz vas vse razumem, ampak kdo drug pa vas ne recimo. Tudi eni govorite po ljubljansko, ampak ne modeki, vsaj ne velikokrat, pa vas jaz resnično nič ne razumem. Koliko jaz vem, da piše v pravilih, da moramo pisat v knjižnjem jeziku in ne smemo pisat kletvic (ja, kaj pa je shit drugega kot pa kletvica, če ne druga vsaj zvezdice napiši, ne). Torej se vidi, da se že modeki ne držite pravil, bravo.
    O tem je že Alex dosti napisala, pa Anja, tak da ju ne bom ponavljala.

    teya je napisal/a:
    In ja, modeki na tem forumu so samo tisti, ki imajo borderje/so nad njimi navdušeni/bi jih imeli in tisti, ki se med sabo poznate. Sicer glede tega, da ste modeki/admini samo border fani izgleda malo čudno. Oz tudi opažam da ste sami agilitaši admini/modeki, tudi to je malo čudno... Glede poznanstev pa me resnično ne moti, celo všeč mi je, da ste znanci skupaj admini in modeki, ker se lahko tudi privat kaj zmenite o forumu, npr. na agi tekmi ali pa kje. Tako se jaz, če bi bila modek, npr. ne bi mogla wink
    Torej, v čem je potem problem?? Znimivo je ravno to, da se na borderje in na to, da smo moderatorji samo tisti, ki imamo radi BCje, obešate ravno in samo tisti, ki jih nimate. Ja oprosti, ker ima vsak svojo pasmo. Je treba človeka po njej soditi do take mere, da se obtužuje, da imajo ljudje z BCjem prednost al kaj?? Ali ša agilitaši. Ja, pač veliiiiko lažje je, če ti nekoga poznaš, mu lahko osebno zaupaš in veš, da ti ne bo na forumu delal kakega sranja po domače povedano. In da se lahko tudi v živo kaj zmeniš. In očitno se med seboj družimo samo ljubitelji agija, kar pa ni naš problem, niti vaš. Logično, da se ne boš družila z nami, če te naše teme ne zanimajo, če te ne zanima agility. potem logično, da se ne bomo nikoli tako dobro poznali in posledično tudi logično, da nekomu takemu ne moreš tolko zaupat in ga ne daš za moderatorja.

    teya je napisal/a:
    Pa glede teh nabijanja postov. Kaj če bi vi tele, ki nabijajo poste malo zablokirali? In jih okregali zraven tega, da bi potem, ko bi prišli nazaj malo bolj upoštevali pravila? Res, v pravilih piše, da se kršitelje kaznuje, ampak v praksi ni pa ne duha in ne sluha o tem.
    In to da greš nabijat poste v stare teme o umrlih hišnih ljubljenčkov je res bolano. To je boleče za lastnike od teh umrlih ljubljenčkov. Tako smetenje bi se za moje pojme moralo kaznovati še bolj strogo!
    Potrdim lahko, da da sem samo jaz že zelo veliko osebam pisala v ZSje prav zaradi tega problema. Eni to takoj upoštevajo, drugi pa se delajo frajerje in z nabijanjem postov nadaljujejo. Zato pa potem zgleda, kot da proti temu nič ne nardimo. Kar se zgodi potem je to, da takega uporabnika odstranimo, ampak je veliiiik problem, ker se lahko prijavi preko drugega IPja in nabije poste tako (seveda novi raččun in vse) . IN potem smo spet mi krivi, ker ga ne kaznujemo. Čeprav smo ga.
    Pa zamislite si že končno enkrat, kako bi vi ob enemu, dvema psoma, s katerima se aktivno ukvarjate + gimnazija (večina modijev hodi na gimnazije) našli še vsakodnevno eno uro samo za forum, da bi pregledali vse poste, teme in podforume. Za mene, ki celi lajf ne preživim pred računalnikom je to pač nemogoče. Lahko bi pa bli vi - člani tolko, da adminu ali pa moderatorju napišete ZS, kje kdo krši kako pravilo. lahko bi nam skupaj pomagali ustvarjati dober, še boljši foru, so pa vas sama usta. Me prav znima, koliko taih ZSjev bom dobila v naslednjem mescu, koliko pa bo takih z šimfanjem našega dela.

    Pa hkrati me tudi razjezi, ko se nekateri res oglašate samo v temah, kjerse šimfa , pa še v mogoče kakšni, ko pa je treba dajati kakšne res koristne nasvete pa vas od nikoder ni. In ne mi rečt, da o psih tako malo veste, da ne znate nikoli svetovati. Ali pa da eni (saj vemo kateri) pišejo non stop komentarje like: "Kako je luškan!" ali pa sožalje ipd.

    Ja res, admini in moderatorji naj preživimo za kompom cel lajf in se za forum trudimo sami, čeprav od članov, zaradi katerih forum dejansko sploh obstaja, ni nič. Nobene pomoči, nobenega pametnega sodelovanja ali podpore, samo kritike, ko en z njimi začne. Saj nismo foruma delali za sebe - mamo tekme al pa tut fb.

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Jaz dam kak nasvet (sicer ponavadi bolj o mačkah sramežljiv ) in se ne oglašam samo za slabo, tako da ta je pa res čisto mimo, me pa ******** da zdej govorite da sva jaz in Teya prišle samo kritizirat, kar pa vsaj zame ne velja! Ne razumem: jezite se, če javno ne napišemo mnenja, zdaj pa nam samo pišete, da naj izginemo iz foruma ker samo kritiziramo! jezen jezen
    Ja, jezimo se, ker se obešate na vsako našo malenkost, po drugi strani pa sami za izboljšanje foruma ne storite skoraj nič. Ne gre se zdaj za nasvete ipd., ampak za to, da bi nam lahko forum pomagali sami nadzorovat, nam pošiljali ZSje, če kdo krši pravila, ker recimo vsi pač nimamo časa, da bi dnevno pregledali 40 tem, v katere se je pisalo. Ja, to je pač velik forum z veliko čalni, z admini in modiji, ki smo v šolah, imamo aktivne pse in se z njimi ukvarjamo + še učit se moramo.


    Nazadnje urejal/a Colliny Ned Maj 13 2012, 20:09; skupaj popravljeno 1 krat
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Ned Maj 13 2012, 18:19

    Maja. je napisal/a:
    Alex je napisal/a:Da zaklučim Roxin post s tem :

    Če vam kaj ne paše, če vam forum v katerega je blo tolko dela vloženega ni všeč, pač ne hodite več gor in se zbrišite. Konec debate.

    Tole ša je sigurno najbol inteligenten post, kar sem jih prebrala :)
    Mislim prav uno, če komu kaj en paše lahko kar gre iz foruma in sene vrača več? To je isto, kot da greš v Špar, pa ti nekaj napaše ,in ti bo prodajalka rekla pojdi v Merkator.
    Res butast post (: Pa brez zamire wink
    uno = ono
    sene = se ne
    napaše = ne paše
    vejica --> vrinjeni stavek
    zamire = zamere

    Bomo pa popravljali zdaj napake, če vas to tak moti. wink
    leja557
    leja557
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 331

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by leja557 Ned Maj 13 2012, 19:27

    Bodte bolj strpni drug do druzga, če vas zamika da se greste kregat ,pejte na zrak 20x premislte in če vam še ne da mira ne zabit nazaj kokr se le da nesramno, ampak vljudno (ste že kdaj probal?). Sej smo ljudje a ne?
    Vsak človek ima svoje mnenje. In ne vsiljujte mnenja drug drugemu. In ne vtikajte se v vsako malenkost. Ni vredno.

    Pejte na sprehod , namest da se tle brezveze kregate. Peace.

    "Kritikam se nasmejiš in greš naprej"
    -Tanja Žagar-
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Ned Maj 13 2012, 20:22

    leja557 je napisal/a:
    Vsak človek ima svoje mnenje. In ne vsiljujte mnenja drug drugemu. In ne vtikajte se v vsako malenkost. Ni vredno.

    Pejte na sprehod , namest da se tle brezveze kregate. Peace.

    "Kritikam se nasmejiš in greš naprej"
    -Tanja Žagar-
    Vsak človek ga ima ja, zato pa smo dali na forum tudi podforuma pohvale in pritožbe ter predlogi in prav zaradi tega sedaj tu na dolgo in široko razgljabljamo.
    Nikomur ne vsiljujemo mnjenja, si pa želimo določene stvari razčistiti, kot npr. to, da na forumu s 2000+ člani res ne moremo opaziti vsakega, ki je karkoli naredil narobe / prekršil kakršno koli pravilo ipd. Oz. bi lahko, če bi bli po tri ure na računalniku, kar pa nismo. Na srečo.
    Vsak lahko pove svoje mnjenje, svetuje, ampak se hkrati tudi SAM trudi za izboljšanje, ne pa samo, da poda kritike in potem pričakuje izboljšanje.

    in ne, citat ni resničen, ker če bi bilo tako, bi mi recimo Rebeku samo napisali naj se briga za sebe, ker je to "naš" forum in debato zaključili, ne pa da se vleče že dve strani dolga.

    Pa prosim malo bolj slovnično piši. Sicer vsi razumemo, ampak taka so pravila.
    leja557
    leja557
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 331

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by leja557 Ned Maj 13 2012, 20:42

    Colliny je napisal/a:
    leja557 je napisal/a:
    Vsak človek ima svoje mnenje. In ne vsiljujte mnenja drug drugemu. In ne vtikajte se v vsako malenkost. Ni vredno.

    Pejte na sprehod , namest da se tle brezveze kregate. Peace.

    "Kritikam se nasmejiš in greš naprej"
    -Tanja Žagar-
    Vsak človek ga ima ja, zato pa smo dali na forum tudi podforuma pohvale in pritožbe ter predlogi in prav zaradi tega sedaj tu na dolgo in široko razgljabljamo.
    Nikomur ne vsiljujemo mnjenja, si pa želimo določene stvari razčistiti, kot npr. to, da na forumu s 2000+ člani res ne moremo opaziti vsakega, ki je karkoli naredil narobe / prekršil kakršno koli pravilo ipd. Oz. bi lahko, če bi bli po tri ure na računalniku, kar pa nismo. Na srečo.
    Vsak lahko pove svoje mnjenje, svetuje, ampak se hkrati tudi SAM trudi za izboljšanje, ne pa samo, da poda kritike in potem pričakuje izboljšanje.

    in ne, citat ni resničen, ker če bi bilo tako, bi mi recimo Rebeku samo napisali naj se briga za sebe, ker je to "naš" forum in debato zaključili, ne pa da se vleče že dve strani dolga.

    Pa prosim malo bolj slovnično piši. Sicer vsi razumemo, ampak taka so pravila.
    Se čisto strinjam s tabo.
    Ravno to je problem da vse vzamete preveč osebno. To ni letelo na vas, ampak na splošno.
    Vem , da se modelatorke trudite, in delate vse kar lahko. Bolj se morajo potrudit ostali in biti bolj strpni in PREBRATI PRAVILA.
    Relax people.
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja&Dona Ned Maj 13 2012, 21:53

    Morem sam nekaj rečt: resnično mi je žal, da sem takrat ko so bile te kregarije na forumu, pustila dono ležat, namesto da bi šla z njo ven. Ne se kregat, preživite čas raje z svojimi ljubljenčki. ((:

    Lep dan/večer. nasmejan
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 22:10

    Anja&Dona je napisal/a:Morem sam nekaj rečt: resnično mi je žal, da sem takrat ko so bile te kregarije na forumu, pustila dono ležat, namesto da bi šla z njo ven. Ne se kregat, preživite čas raje z svojimi ljubljenčki. ((:

    Lep dan/večer. nasmejan


    Jaz pa sem vesela, da je končno s tem konec, čeprav se itak vedno najde kdo novi. -.^
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja&Dona Ned Maj 13 2012, 22:38

    Pa sploh drugače nisem presenečena da je nekdo mel nekaj proti vama z Colliny, ker sta pač moderatorki. Zaj že kuj narečno govorite. :'D
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Nika7 Ned Maj 13 2012, 22:54

    Omg, celo temo sem prebala in imam dobesedno tak izraz na faci: kaj?
    Tema naj bi bila sporočala, da se čim manj kregamo pa se mi zdi, da se tukaj še skoraj najbolj. nasmejan

    In ja, tudi jaz se veeeeelikokrat prekršim(ampak nisem nikoli nikogar užalila z kletvicami ali karkoli takega. Jaz edino velikokrat uporabljam angleške besede ali ne pišem čistoo slovnično - beri aka; ful, skos, tud,...). Ampak se pa trudim. :) Sicer pa vem da drugi post v tej temi name leti(od Anje&Done) ampak jaz se tem ne bi strinjala, ker obračaš besede, ampak ok. Ne bom o tem..

    UŽIIIIVAJTE! nasmejan happy Meni je ta forum zakon in tud admini & moderatorji so mi zakon jezik (ugl. se nič ne pritožujem nasmejan)


    Nazadnje urejal/a Nika7 Ned Maj 13 2012, 23:00; skupaj popravljeno 1 krat
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Ned Maj 13 2012, 22:59

    Anja&Dona je napisal/a:Pa sploh drugače nisem presenečena da je nekdo mel nekaj proti vama z Colliny, ker sta pač moderatorki. Zaj že kuj narečno govorite. :'D
    Kaj si hotla s tem rečt? o.O ;P

    Nika - hvala :"D vesel
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 23:01

    Jas - nerazumem. Je res tak teško razumet par narečnih besed in angleških? Saj malo razgledanosti menda ne škodi? Povdarek je vedno na ločilih in začetnicah. Se ponavljam, spet.

    Bah zdaj sem pa res zaključla.

    Me pa veseli, da vseeno obstajajo forumčani, ki vedo čemu je forum namenjen in so okej. Rauno zradi njih se moderatorji in administratorji trudimo, da bi bil forum čim boljši. :)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Ned Maj 13 2012, 23:11

    Sama ogromnokrat napišem kaj v angleščini, ampak so to le besede ali besedne zveze in resno nikogar do zdaj niso zmotile. ;S Saj smo razvita država in znamo angleško res vsi. Ma nima veze niti, nisem vedla da je to moteče.
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Nika7 Ned Maj 13 2012, 23:18

    Glede te angleščine sicer ne vem, sama se trudim čim manj angleško pisat, ker so enim na drugih forumih že onemogočil dostop do foruma zaradi tega, ker so v angleščini govorili.. Bedno, ampak ja. jezik

    Colliny - ni za kej :'D Je pa čist res(pa nočm izpadt kot da se ''prilizujem'' alneki xD) vesel
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja&Dona Ned Maj 13 2012, 23:41

    Nika7 je napisal/a:Omg, celo temo sem prebala in imam dobesedno tak izraz na faci: kaj?
    Tema naj bi bila sporočala, da se čim manj kregamo pa se mi zdi, da se tukaj še skoraj najbolj. nasmejan

    In ja, tudi jaz se veeeeelikokrat prekršim(ampak nisem nikoli nikogar užalila z kletvicami ali karkoli takega. Jaz edino velikokrat uporabljam angleške besede ali ne pišem čistoo slovnično - beri aka; ful, skos, tud,...). Ampak se pa trudim. :) Sicer pa vem da drugi post v tej temi name leti(od Anje&Done) ampak jaz se tem ne bi strinjala, ker obračaš besede, ampak ok. Ne bom o tem..

    UŽIIIIVAJTE! nasmejan happy Meni je ta forum zakon in tud admini & moderatorji so mi zakon jezik (ugl. se nič ne pritožujem nasmejan)

    Kaj,kaj,kaaaj ? kaj?

    Colliny je napisal/a:
    Anja&Dona je napisal/a:Pa sploh drugače nisem presenečena da je nekdo mel nekaj proti vama z Colliny, ker sta pač moderatorki. Zaj že kuj narečno govorite. :'D
    Kaj si hotla s tem rečt? o.O ;P

    Nika - hvala :"D vesel

    Am vem da sem malo glupo napisala. Pač tisto ko je nekdo rekel, da modiji pišete narečno pol pa drugim pravite. V tem smilslu sem mislila, ker jaz tut kaj narečno napišem pa mi nič ne rečejo, čeprav se vlkokrat zavedam narečja pa to al pa nevem kak se slovnično reče. :'D
    Pač da meni niso nič rekli, vama pa ko sta moderatorki pa.
    Drugače se pa opravičujem, če neznam razložit.. :p

    (Nika to sem mislila, če neveš)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Ned Maj 13 2012, 23:47

    Jst tudi mislim da nihce ne napise nikoli tako narecno da se nebi razumelo. Morda besedo ampak ne pa kar vsega.
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Nika7 Ned Maj 13 2012, 23:49

    Ne govorim o tem ampak čisto na začetku te teme(1 stran, 2 post). jezik
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja&Dona Ned Maj 13 2012, 23:52

    Nika7 je napisal/a:Ne govorim o tem ampak čisto na začetku te teme(1 stran, 2 post). jezik

    Aja. :'D
    Sej tisto si bla ti ja, pa še ena druga. wink
    Drugače pa sej jaz sem bol tisto, če mi kdo kaj tak napše sem ono; ow shit ahahaha. : P
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Nika7 Ned Maj 13 2012, 23:55

    Ja no sej to pravim, da obračaš beseda, ke nism tega rekla AMPAK se ne bom tuki kregla. wink

    Sponsored content


    Kam to vodi... - Page 3 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Pet Apr 19 2024, 14:57