Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 18 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 18 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Doma pripravljeni priboljški za kunce EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


2 posters

    Doma pripravljeni priboljški za kunce

    Niki_zajček
    Niki_zajček
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : Domašinec
    Število prispevkov : 103

    Doma pripravljeni priboljški za kunce Empty Doma pripravljeni priboljški za kunce

    Objavlja by Niki_zajček Pon Sep 17 2012, 20:42

    No, moj Zoki bo kmalu imel rojstni dan, pa bi mu rada naredila neko torto ali kaj.. Seveda tako ki mu nebi škodila..
    Pa me zanima če ma kdo kakšen recept? Tudi linke od receptov če kje kakšnega najdete.
    Ta tema bo najbrž koristna tudi za druge ljudi ki bi radi svojemu kunca podarili kak poseben obrok, npr. za rojstni dan, kot priboljšek, itd.
    Če recepta niste sami preizkusili za svojega kunca prosim to tudi napišite.

    Jaz si tudi poskušam izmisliti en recept, samo še nevem čisto kakšen bi bil. No zaenkrat vem samo to da bo zraven regrat pa mogoče še briketi po vrhu, ko pa jih ima moj Zoki takooo rad. No ko bom si s tem svojim receptom na jasnem ga bom tudi objavila, sicer pa prosim da bi še vi kakšnega objavili, tudi za inspiracijo za nove recepte - po možnosti s takimi sestavinami ki jih povprečen človek prav lahko najde v gozdu, na travniku ali vrtu.
    lily*
    lily*
    Sinička
    Sinička


    Starost : 25
    Število prispevkov : 401

    Doma pripravljeni priboljški za kunce Empty Re: Doma pripravljeni priboljški za kunce

    Objavlja by lily* Pet Sep 21 2012, 18:01

    Pripravi mu torto in suhega sadja pa malo briketkov in kakšen košček svežega sadja ali petršilja. Sestavine oblikuj v torto. nasmejan

      Danes je Čet Mar 28 2024, 12:06