Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 10 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 10 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+13
Sissika
bella*
*Aida*
Tia&Nelly
Nika.
The_Wanted
Maly
Evangelynne
Border_Collie *-*
Becca my love
Kim<3
Neja.
Lisa
17 posters

    Eurosong 2014 (Danska-København)

    Poll

    Vam je všeč letošnja slo. pesem?

    [ 13 ]
    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Leva65%Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Desna [65%] 
    [ 4 ]
    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Leva20%Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Desna [20%] 
    [ 1 ]
    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Leva5%Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Desna [5%] 
    [ 0 ]
    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Leva0%Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Desna [0%] 
    [ 2 ]
    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Leva10%Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Desna [10%] 

    Skupaj glasov: 20
    Back
    Becca my love
    Becca my love
    Sinička
    Sinička


    Male Starost : 26
    Število prispevkov : 478

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Becca my love Pet Maj 09 2014, 14:14

    Zdaj sem malo gledal hahaha umiral sem. Grozni so ... ko kmeti -.-* .... eurosong zgubla pomen
    Kano XD
    Kano XD
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 232

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Kano XD Pet Maj 09 2014, 16:01

    Mene je pa Avstrija ful nasmejala :'D Slovenija mi je bila presenetljivo dobra, pač glede na to kako je bilo prejšnja leta... Favoritka mi je pa Švica nasmejan
    Itak je na Evrosongu samo denar pomemben, lahko bi imeli najboljšo pesem pa nebi zmagali... (:
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Evangelynne Pet Maj 09 2014, 17:57

    Se je splačalo včeraj gledat malo dlje. ;P Meni so bli Finci dobri, pa Avstrija je tud mela dobro pesem:)
    Tia&Nelly
    Tia&Nelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 1658

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Tia&Nelly Pet Maj 09 2014, 19:39

    Omg ja haha, Polsko sem mislila *stupid*  smeeh 
    Men so bli tud Finci všeč:)

    Becca my love
    Becca my love
    Sinička
    Sinička


    Male Starost : 26
    Število prispevkov : 478

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Becca my love Sob Maj 10 2014, 00:28

    Omg kaj? Nemorem verjet ---> Pa ta glasba je za P** žvižgač  --- zvončki in trobentice, mačice, violice --- lalalalalalala  žvižgač 
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Lisa Ned Maj 11 2014, 01:35

    Bravo Avstrija!

    I like the song nasmejan


    &Slovenija bravo za predzadno mesto v finalu nasmejan
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Kim<3 Ned Maj 11 2014, 01:39

    Okeej ne, jaz pa sem totalno razočarana nad rezultatom, moji favoritki sta bili Romunija ter Švedska ampak nič ni bilo na koncu, sploh mi Avstrija ni potegnila -_-
    Kano XD
    Kano XD
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 232

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Kano XD Ned Maj 11 2014, 09:03

    Pa ne noooo, whyy? Zgleda da je res vse na tem performanceu, ker se je tudi poljska dosti visoko uvrstila glede na to kašno pesem je imela -.- No evo naslednje leto pošljemo nosečega moškega in zmagamoo >.<
    http://www.eurovision.tv/page/history/by-year/contest?event=1893#Scoreboard --> če kdo ni gledal do konca, tukaj (malo dol zrolajte) so po vrstnem redu države in koliko točk je kdo dal komu wink
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Lisa Ned Maj 11 2014, 09:33

    Sicer avstrijska pesem mi je še kar bla všeč.

    Hvala bogi nismo bli zadni hahah
    *Aida*
    *Aida*
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Nova Gorica
    Število prispevkov : 447

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by *Aida* Ned Maj 11 2014, 10:39

    Haha kaj sem jaz edina, ki mi Avstrija ni bila všeč? jezik
    Ko sem vidla da neki joče od veselja in nikjer souze ne vidiš, jaz sem morala prešaltat -.-
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by katt. Ned Maj 11 2014, 10:55

    Čestitke Avstrija, pa tudi Slovenija čeprou prznam sem pričakvala mal boljšo uvrstititev.
    Glede Avstrije... Men je bla pesem na sploh prou kul glas pa je itak mela top. Glede brade pa ja no.. Navsezadnje naj bi se ocenjevala pesem kot sama. :Đ

    Mi je bila pa favoritka Ukrajina in Švedska... :)
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Lisa Ned Maj 11 2014, 11:13

    Jaz sem mislila da bo slovenija tam okoli desetega mesta :p
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Kim<3 Ned Maj 11 2014, 11:21

    Pa žal ni bila ker niso sodelovale države iz bivše jugoslavije od katerih je ponavadi dobila glasove. Jaz sem bila ziher da bo dala se nekaj točk tudi Madžarska Sloveniji pa smo videli kako so ti sosedski odnosi vplivali pri nas :""D Petje se pa tu itak ne gleda, če bi se bi bili definitivno višje uvrščeni wink
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Maj 11 2014, 11:23

    No ja, nisem pričakovala, da bo Avstrija zmagala, so mi ble druge pesmi bolj všeč... In za Slovenijo sem misla, da bo višje uvrščena :o
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Evangelynne Ned Maj 11 2014, 11:52

    Po mojem je bilo že takoj, ko je Avstrija končala svoj nastop jasno, da bo zmagala, glede na vzdušje v dvorani. Sicer je bila meni ta pesem ful všeč, ampak tip pa je bil skrajno antipatičen/a, sploh s svojimi ''izbruhi čustev''.
    Drugače pa moje najljubše so bile: Azerbaijan, Avstrija, Nemčija, Švedska, Norveška, Finska, Španija, Nizozemska, Malta. :) Poljska & Armenija & Islandija & Romunija so se mi pa zdele previsoko uvrščene, so mi bile res kr nekaj. -.-
    Mi pa itak kaj več od tega ne bi mogli pričakovat, glede na to da Hrvaška in Srbija nista sodelovali (pa tudi Bolgarija ne), sosednje države si itak vedno dajejo največ točk, mi pa jih dobimo največ iz Balkana. No, jaz sem pričakovala vsaj malo boljše mesto, ne predzadnjo (zadnji Francozi so bili pa res totalno brezvezni ...).
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by The_Wanted Ned Maj 11 2014, 12:05

    Meni je pa bila Ukrajina všeč, haha. :Đ Avstrija pa sploh ne. Ampak nasplošno kot pesem, nimam nič proti onemu tipu, ko jo je pel. Ne vem zakaj taki ljudje ne bi smeli nastopat in zakaj so eni tako proti. Sem pa razočarana, da je Slovenija predzadnja, ker je res imala super pesem. Sem pričakovala boljšo uvrstitev. :C
    Nika.
    Nika.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2075

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Nika. Ned Maj 11 2014, 12:18

    Se ne čudim da smo bli predzadnji, pesem se mi je zdela kar nekaj, čudno da smo sploh prišli v finale jezik
    Glede Avstrije pa; ni blo tak slabo, sicer mi je blo par pesmi bolj všeč ampak dobro :Đ
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by katt. Ned Maj 11 2014, 13:26

    The_Wanted je napisal/a:Meni je pa bila Ukrajina všeč, haha. :Đ Avstrija pa sploh ne. Ampak nasplošno kot pesem, nimam nič proti onemu tipu, ko jo je pel. Ne vem zakaj taki ljudje ne bi smeli nastopat in zakaj so eni tako proti. Sem pa razočarana, da je Slovenija predzadnja, ker je res imala super pesem. Sem pričakovala boljšo uvrstitev. :C
    High fiiive! nasmejan
    Jaz sm skoz mislila da je bla to ženska (pri Avstriji) in da so ji pač te brke in brado nekako uredil. Dejansko je bil to moški? :o
    Nika.
    Nika.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2075

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Nika. Ned Maj 11 2014, 14:11

    katt. je napisal/a:
    Jaz sm skoz mislila da je bla to ženska (pri Avstriji) in da so ji pač te brke in brado nekako uredil. Dejansko je bil to moški? :o

    Moški je ja, Tom mu je prav ime, takole zgleda drugače no make-up, one more
    Tia&Nelly
    Tia&Nelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 1658

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Tia&Nelly Ned Maj 11 2014, 15:39

    Jaz sem pa čisto zadovolna z uvrstitvami^^ Itak sem navijala za Dansko & Nizozemsko, mal sem bla razočarana, da ni bila Danska bolj med prvimi, ampak dobro no, sem vesela za Nizozemsko:) Mene sploh ni motilo, da je imel tist k je pel za Avstrijo brke haha, pesem mi je bla pa ful všeč, ampak še vedno ne dojamem zakaj je bila Avstrija prva, se mi zdi, da so nekatere dražve imele boljše pesmi in izvedbo. Vseeno, congrats Avstrija! (: Pa tudi Črna gora mi je bila všeč.
    Kelly 097
    Kelly 097
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 306

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Kelly 097 Ned Maj 11 2014, 15:54

    Jaz sem pa čisto zadovoljna z zmagovalko happy  Mislim pesem je za moje pojme odlična. Glede pevca/pevke... Mi je bil njen/njegov odziv ob zmagi in prejemanju točk veliko bolj všeč kot odziv Tinkare. Pač Tinkara mi je delovala tako antipatično, nič iskreno  bolan . Nakoncu sem že navijala samo za Avstrijo, ker je komad res res nor  Waaaau  Sem pa mislila, da bo Poljska višje prišla...  kaj?  No ja, še dobro da nam je Črna gora podarila 8 točk (mi pa njim nobene?), če ne bi končali na zadnjem mestu v finalu (kar ne bi bilo nič čudnega ker mi je pesem obupna (brez zamere)).
    Tia&Nelly
    Tia&Nelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 1658

    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Tia&Nelly Ned Maj 11 2014, 15:59

    Kelly 097 je napisal/a:Jaz sem pa čisto zadovoljna z zmagovalko happy  Mislim pesem je za moje pojme odlična. Glede pevca/pevke... Mi je bil njen/njegov odziv ob zmagi in prejemanju točk veliko bolj všeč kot odziv Tinkare. Pač Tinkara mi je delovala tako antipatično, nič iskreno  bolan . Nakoncu sem že navijala samo za Avstrijo, ker je komad res res nor  Waaaau  Sem pa mislila, da bo Poljska višje prišla...  kaj?  No ja, še dobro da nam je Črna gora podarila 8 točk (mi pa njim nobene?), če ne bi končali na zadnjem mestu v finalu (kar ne bi bilo nič čudnega ker mi je pesem obupna (brez zamere)).
    Enako haha, čeprav sem res mislila, da bo Slovenija višje uvrščena. Sicer meni ponavadi sploh ni všeč pesem, ki naj bi zastopala Slovenijo. So mi vedno bolj všeč pesmi drugih držav in prav tako izvedba. (:

    Sponsored content


    Eurosong 2014 (Danska-København) - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014 (Danska-København)

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Čet Mar 28 2024, 16:18