Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 12 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 12 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+8
teya
Lena_Horses
airedalka rebeka10
love
Kim<3
katja100
Evangelynne
Lisa
12 posters

    Prijateljica išče psa manjše velikosti

    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by love Pon Dec 17 2012, 21:52

    Juj, kok je tale Yogi kjut no...za smrt kužka je tvoja prijateljica pa čist sama kriva, zato ostajam brez bessed. Kakšen je pa bil'
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pon Dec 17 2012, 21:55

    Se strinjam, jaz sem čas spremljam njegovo temo. ljubezen
    za smrt kužka je tvoja prijateljica pa čist sama kriva, zato ostajam brez bessed.
    Saj ne veš podrobnosti, ne moremo kar tako obtožiti... nevem
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Pon Dec 17 2012, 22:02

    Hvala vam! happy Prijateljica vam bo hvaležna! :)
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by love Pon Dec 17 2012, 22:20

    Lisa je napisal/a:Thx Evangelynne!

    love niso ga čuvali pa je pobegnil. Saj tudi ona je malo kriva..


    wink
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pon Dec 17 2012, 22:27

    Ok, najverjetneje je res zaradi nepazljivosti. Ampak lahko se ti na naslednjem sprehodu malo zasanjaš jezik , Pupa nekaj zagleda, utrga povodec iz rok (ali pa se utrže ovratnica) in pobegne ter se jo ne najde žive - to se lahko meni ali tebi zgodi, pa mislim da obtoževanja nobena ne bi bila vesela (pa ti ne privoščim tega, da ne bo napačno razumljeno!). vesel
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Pon Dec 17 2012, 22:29

    Imela je takega psa ki je hodil okoli.... Za novega psa sem ji svetovala naj bolj pazijo. :)
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by teya Pon Dec 17 2012, 22:34

    Poglejte v zavetišče Maribor, pa Zonzani in Meli (mislim da so vse te 3 na Štajerskem). Pa poglejtena podarimo.si, tam veliko živali zastojn išče dom, pa na bolhi (ampak prosim, ne jemat "čistokrvnih brez rodovnika", ampak potem neke prave mešance).

    Pa naj bolj pazi na psa. Če ne želi ali ne more naj si raje novega na omišlja, ker se bo isto zgodilo z novim žalosten
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pon Dec 17 2012, 22:34

    Aja... jezen (to je spet tisto - če bi vzreditelj izvedel za to bi ji ga redek prodal, potem pa se gre v eno zavetišče, kjer oddajo vsakemu in je rešeno, čez par mesecev ga povozi in se gre po novega roll )
    Saj verjamem, da ti nimaš nič pri tem, pa bi mogoče to prijateljico povabila sem? happy
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Pon Dec 17 2012, 22:55

    Hvala teya.

    Bom jo povabila! :)
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pon Dec 17 2012, 23:35

    Super! Ker brezveze, da tukaj pišemo, pa ne vemo točno zakaj se gre... happy
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Tor Dec 18 2012, 08:54

    Vem ja.

    Mislim da nima računalnika. sramežljiv
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 15:52

    Evangelynne je napisal/a:Hmmm... psa tako poceni? Dvomim, da bi ga dobila, niti ''čistokrvni brez rodovnika'' (ki v bistvu sploh ne obstajajo!) niso tako poceni.
    Zakaj pa ne bi obiskala zavetišča? Tam je veliko psov, tudi mladih. :) Pa še življenje rešiš.

    Čistokrvni so samo psi z rodovnikom.
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Evangelynne Tor Dec 18 2012, 16:18

    aboyanasanna je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:Hmmm... psa tako poceni? Dvomim, da bi ga dobila, niti ''čistokrvni brez rodovnika'' (ki v bistvu sploh ne obstajajo!) niso tako poceni.
    Zakaj pa ne bi obiskala zavetišča? Tam je veliko psov, tudi mladih. :) Pa še življenje rešiš.

    Čistokrvni so samo psi z rodovnikom.

    Zato sem pa napisala pod narekovaji. wink :)
    Na Bolhi in podobnih oglasnikih se vsevečkrat najdejo tudi junaki, ki svoje pse pod čistokrvne označijo, pa nimajo rodovnika.

    No, drugače pa še par besed na debato iz prejšnih strani. Noben ni rekel, da so mešanci smeti in da jih vzameš ''če pač nimaš denarja za čistokrvnega''. Jaz sem ji pač svetovala, glede na to, da ni opredelila niti karakterja in tisto kar od psa hoče. Na taki podlagi pa oprosti pasme ne moreš določit. wink
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 17:23

    Tisti,ki nima rodovnika se še vedno navaja med mešanca,tako so tudi na Bolhi spremenili,zato se v oglas ne napiše,da je čistokrven,ker ne veš koliko rodov nazaj niso parili kakšno drugo pasmo,zato se navaja še vedno kot mešančki.Tudi v oglas pod mešančke.
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Evangelynne Tor Dec 18 2012, 17:35

    Ma ja. Nisem misla označijo kot označijo pod zavihek rodovniški na Bolhi. So pa še vseeno nekatera legla in psi, ki jih lastniki imenujejo ''čistokrvni brez rodovnika'' označeni oz. pod zavihkom RODOVNIŠKI.
    Da ne bo pomote, ker ne vem točno, kaj mi želiš ti razložit, ampak jaz sem dobro seznanjena z sceno o ''rodovniških psih brez rodovnika'' in vem zakaj gre, če si mi to hotla razložit. jezik
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 18:16

    Evangelynne je napisal/a:Ma ja. Nisem misla označijo kot označijo pod zavihek rodovniški na Bolhi. So pa še vseeno nekatera legla in psi, ki jih lastniki imenujejo ''čistokrvni brez rodovnika'' označeni oz. pod zavihkom RODOVNIŠKI.
    Da ne bo pomote, ker ne vem točno, kaj mi želiš ti razložit, ampak jaz sem dobro seznanjena z sceno o ''rodovniških psih brez rodovnika'' in vem zakaj gre, če si mi to hotla razložit. jezik

    Ne vem,jaz osebno nikoli ne napišem "rodovniški psi brez rodovnika",ker to sploh ne obstajajo,samo mešančki in samo rodovniški,če me razumeš.Želim pa povedati,da je po normalni logiki,da ima pes z rodovnikom,rodovnik na katerem so napisani predniki tok let nazaj,če pomislimo pri mešančkih tok let nazaj bi našli kakšno drugo pasmo,ko so jih mešali zato bi jaz samo rekla z eno besedo mešančki podobni tej določeni pasmi in samo rodovniški,nikoli pa rodovniških psi brez rodovnika,ker to sploh ne obstaja.

    Dobro bi bilo,da bi se ljudje že navadili in napisali ob oglasu prodam mešančke podobni tej pasmi ampak vsi napišejo čistokrvni,ker če bi oni napisali,da prodajajo mešančke podobni tej pasmi nihče ne bi želel vzeti,ko bi omenili MEŠANČKI,lahko bi pisali tako kakor je res.

    prodam mešančka podobnega tej pasmi.....
    prodam čistokrvnega psa,ker je samo

    pes z rodovnikom,čistokrven.Se mi zdi,da bi bilo bol jasno.


    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by airedalka rebeka10 Tor Dec 18 2012, 19:04

    Evangelynne je napisal/a:
    aboyanasanna je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:Hmmm... psa tako poceni? Dvomim, da bi ga dobila, niti ''čistokrvni brez rodovnika'' (ki v bistvu sploh ne obstajajo!) niso tako poceni.
    Zakaj pa ne bi obiskala zavetišča? Tam je veliko psov, tudi mladih. :) Pa še življenje rešiš.

    Čistokrvni so samo psi z rodovnikom.

    Zato sem pa napisala pod narekovaji. wink :)
    Na Bolhi in podobnih oglasnikih se vsevečkrat najdejo tudi junaki, ki svoje pse pod čistokrvne označijo, pa nimajo rodovnika.

    No, drugače pa še par besed na debato iz prejšnih strani. Noben ni rekel, da so mešanci smeti in da jih vzameš ''če pač nimaš denarja za čistokrvnega''. Jaz sem ji pač svetovala, glede na to, da ni opredelila niti karakterja in tisto kar od psa hoče. Na taki podlagi pa oprosti pasme ne moreš določit. wink
    Mogoče res ti (in kdo drugi) ni tako direktno, ampak meni je tako delovalo, čeprav mogoče ni res... Pasme na tem res ne moreš določiti, ampak tudi mešanca ne vzameš (oz. naj ga ne bi) prvega, ki ustreza tem 3 pogojem, tudi pri njem moraš, če greš v zavetišče npr. vedeti, kaj od psa pričakuješ, kakšni so pogoji, kaj mu lahko nudiš... Saj ni napisanega skoraj osnovnega, razen 3 res zelo splošnih (mladih majhnih samcev, družabnih do 100€ je ogromno...), po teh bi pravega mešanca zase zelo težko izbrala, če bi imeli več pogojev pa bi lahko bolj svetovali. Edini nasvet zdaj mi je, naj se še malo pozanima in premisli (glede na kraljevega pekinezerja, prejšnji pes je hodil sam okrog...), potem pa pokliče v par zavetišč in ji pomagajo izbrati. Lahko jaz poiščem 100 mladih majhnih samcev do 100€, pa ji še vedno to verjetno ne bo dosti v pomoč...
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by love Tor Dec 18 2012, 19:42

    teya je napisal/a:Poglejte v zavetišče Maribor, pa Zonzani in Meli (mislim da so vse te 3 na Štajerskem). Pa poglejtena podarimo.si, tam veliko živali zastojn išče dom, pa na bolhi (ampak prosim, ne jemat "čistokrvnih brez rodovnika", ampak potem neke prave mešance).

    Pa naj bolj pazi na psa. Če ne želi ali ne more naj si raje novega na omišlja, ker se bo isto zgodilo z novim žalosten

    Meli je v Trebnjem wink
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Tor Dec 18 2012, 20:36

    Bom ji ju3 povedala, če ne bom bolana.
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 21:27

    airedalka rebeka10 je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:
    aboyanasanna je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:Hmmm... psa tako poceni? Dvomim, da bi ga dobila, niti ''čistokrvni brez rodovnika'' (ki v bistvu sploh ne obstajajo!) niso tako poceni.
    Zakaj pa ne bi obiskala zavetišča? Tam je veliko psov, tudi mladih. :) Pa še življenje rešiš.

    Čistokrvni so samo psi z rodovnikom.

    Zato sem pa napisala pod narekovaji. wink :)
    Na Bolhi in podobnih oglasnikih se vsevečkrat najdejo tudi junaki, ki svoje pse pod čistokrvne označijo, pa nimajo rodovnika.

    No, drugače pa še par besed na debato iz prejšnih strani. Noben ni rekel, da so mešanci smeti in da jih vzameš ''če pač nimaš denarja za čistokrvnega''. Jaz sem ji pač svetovala, glede na to, da ni opredelila niti karakterja in tisto kar od psa hoče. Na taki podlagi pa oprosti pasme ne moreš določit. wink
    Mogoče res ti (in kdo drugi) ni tako direktno, ampak meni je tako delovalo, čeprav mogoče ni res... Pasme na tem res ne moreš določiti, ampak tudi mešanca ne vzameš (oz. naj ga ne bi) prvega, ki ustreza tem 3 pogojem, tudi pri njem moraš, če greš v zavetišče npr. vedeti, kaj od psa pričakuješ, kakšni so pogoji, kaj mu lahko nudiš... Saj ni napisanega skoraj osnovnega, razen 3 res zelo splošnih (mladih majhnih samcev, družabnih do 100€ je ogromno...), po teh bi pravega mešanca zase zelo težko izbrala, če bi imeli več pogojev pa bi lahko bolj svetovali. Edini nasvet zdaj mi je, naj se še malo pozanima in premisli (glede na kraljevega pekinezerja, prejšnji pes je hodil sam okrog...), potem pa pokliče v par zavetišč in ji pomagajo izbrati. Lahko jaz poiščem 100 mladih majhnih samcev do 100€, pa ji še vedno to verjetno ne bo dosti v pomoč...

    Ja razumem vas,bi bila pa vesela,da bi vsi prav vedeli,da čistokrvni so samo psi z rodovnikom,ker pes brez rodovnika nima noben dokaz,da je v vseh rodov nazaj parjen samo s to pasmo lahko so ga naprimer leta 2004 parili z drugo pasmo zato so naredili na bolhi,da spadajo pod mešančke,ker tudi so mešančki,čeprav so v zgodovini ljudje mešali z različnimi pasmami so psi vsi dejansko mešančki ampak psi brez papirjev spadajo pod mešančke podobne tej pasmi,saj razumete kaj mislim logično razumevanje,da je lahko vaš kužek bil parjen toliko legel in prednikov nazaj z čisto drugo pasmo in nima naprimer gobčka,kosti,čisto tako zgrajene kot bi imeli čistokrvni kužki,ki imajo papirje,ker je lahko v zgodovini človek paril z shih tujem in maltežanom in vi na to ne morete vplivati,ker je to več rodov nazaj in potem se je rodil kužek,ki ima lahko čisto drugačen smrček,repek
    ali kakšne druge malenkosti.


    Nazadnje urejal/a aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 21:35; skupaj popravljeno 1 krat
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 21:27

    aboyanasanna je napisal/a:
    airedalka rebeka10 je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:
    aboyanasanna je napisal/a:
    Evangelynne je napisal/a:Hmmm... psa tako poceni? Dvomim, da bi ga dobila, niti ''čistokrvni brez rodovnika'' (ki v bistvu sploh ne obstajajo!) niso tako poceni.
    Zakaj pa ne bi obiskala zavetišča? Tam je veliko psov, tudi mladih. :) Pa še življenje rešiš.

    Čistokrvni so samo psi z rodovnikom.

    Zato sem pa napisala pod narekovaji. wink :)
    Na Bolhi in podobnih oglasnikih se vsevečkrat najdejo tudi junaki, ki svoje pse pod čistokrvne označijo, pa nimajo rodovnika.

    No, drugače pa še par besed na debato iz prejšnih strani. Noben ni rekel, da so mešanci smeti in da jih vzameš ''če pač nimaš denarja za čistokrvnega''. Jaz sem ji pač svetovala, glede na to, da ni opredelila niti karakterja in tisto kar od psa hoče. Na taki podlagi pa oprosti pasme ne moreš določit. wink
    Mogoče res ti (in kdo drugi) ni tako direktno, ampak meni je tako delovalo, čeprav mogoče ni res... Pasme na tem res ne moreš določiti, ampak tudi mešanca ne vzameš (oz. naj ga ne bi) prvega, ki ustreza tem 3 pogojem, tudi pri njem moraš, če greš v zavetišče npr. vedeti, kaj od psa pričakuješ, kakšni so pogoji, kaj mu lahko nudiš... Saj ni napisanega skoraj osnovnega, razen 3 res zelo splošnih (mladih majhnih samcev, družabnih do 100€ je ogromno...), po teh bi pravega mešanca zase zelo težko izbrala, če bi imeli več pogojev pa bi lahko bolj svetovali. Edini nasvet zdaj mi je, naj se še malo pozanima in premisli (glede na kraljevega pekinezerja, prejšnji pes je hodil sam okrog...), potem pa pokliče v par zavetišč in ji pomagajo izbrati. Lahko jaz poiščem 100 mladih majhnih samcev do 100€, pa ji še vedno to verjetno ne bo dosti v pomoč...

    Ja razumem vas,bi bila pa vesela,da bi vsi prav vedeli,da čistokrvni so samo psi z rodovnikom,ker pes brez rodovnika nima noben dokaz,da je v vseh rodov nazaj parjen samo s to pasmo lahko so ga naprimer leta 2004 parili z drugo pasmo zato so naredili na bolhi,da spadajo pod mešančke,ker tudi so mešančki,čeprav so v zgodovini ljudje mešali z različnimi pasmami so psi vsi dejansko mešančki ampak psi brez papirjev spadajo pod mešančke podobne tej pasmi,saj razumete kaj mislim logično razumevanje,da je lahko vaš kužek bil parjen toliko legel in prednikov nazaj z čisto drugo pasmo in nima naprimer gobčka,kosti,čisto tako zgrajene kot bi imeli čistokrvni kužki,ki imajo papirje,ker je lahko v zgodovini človek paril z shih tujem in maltežanom in vi na to ne morete vplivati,ker je to več rodov nazaj in potem se je rodil kužek,ki ima
    lahko čisto

    drugačen smrček,repek
    ali kakšne druge malenkosti,zato spadajo pod mešančke.
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Kim<3 Tor Dec 18 2012, 21:35

    Kam ste pa vi ''odplavali''... Tole res ni prava tema za takšno pisarjenje no...
    Obstajajo zs-ji in pa tudi teme namenjene temu...To, kar pa vi pišete, res ni za sem...
    S tem mislim Aboyanasannine poste, ker nimajo nč veze s celotno temo..
    OT
    aboyanasanna
    aboyanasanna
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 32
    Število prispevkov : 50

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by aboyanasanna Tor Dec 18 2012, 21:37

    nima veze s celotno temo,je pa dobro vedeti prave podatke. l.p
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Lisa Tor Dec 18 2012, 21:40

    Samo za prave podatke obstajajo teme! wink OT
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Kim<3 Tor Dec 18 2012, 21:40

    Jah, samo ti pravi podatki so že stokrat vsepovsod omenjeni in res ni treba pisariti v teme ki niso za to namenjene
    Dost je blo s tem no, Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 240896
    Upam, da bo tvoja prijateljica hitro prišla na forum, bo vse dosti lažje za vedet...
    angelcek

    Sponsored content


    Prijateljica išče psa manjše velikosti - Page 2 Empty Re: Prijateljica išče psa manjše velikosti

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Čet Mar 28 2024, 18:28