Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 13 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 13 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+14
dog_lover*
Maja
:D
Pupa.^^
Vida
anna.
Petra.
Anja
Maša
Alessa.
Valentina
teya
Mateiia
Katk.
18 posters

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Valentina Sre Jan 20 2010, 15:48

    Potem še je traba samo tej PATKI pa kravaDOO rečti. jezik
    Vida
    Vida
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 1931

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Vida Sre Jan 20 2010, 16:14

    Pa da pridejo vse tri... žvižgač
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Valentina Sre Jan 20 2010, 16:29

    Mhm.
    Samo je nemogoče, razen če se ena na tri kose razreže. Hehe. jezik
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Sre Jan 20 2010, 17:33

    Lahko rečete zaradi mene.
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Katk. Sre Jan 20 2010, 17:50

    Eh, dejte, saj vemo, da je to Patka, kaj smeeh
    Ne res, brez veze, ker se tkoooo laže, da je že smešno.
    Sem jo blokirala.
    Pupa.^^
    Pupa.^^
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 66

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Pupa.^^ Sre Jan 20 2010, 18:01

    Hm...
    Tudi če se boste dobili.
    Kaj pa če bo ona kateri od prijateljic rekla, da naj pride z njo in predstavlja Patko ali katero od kravic... kaj?
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 18:49

    Saj ona si samo sramoto tukaj dela roll . Misli da smo norci, pa je bolj ona koliko se meni zdi... Majo trije računalniki enak IP smeeh
    Pupa.^^
    Pupa.^^
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 66

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Pupa.^^ Sre Jan 20 2010, 18:54

    Ja. žvižgač
    :D
    :D
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by :D Sre Jan 20 2010, 19:08

    Hehehee samo ka pa če bi ji mogoče mogli dat priliko pa počakat?
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 19:11

    Hm... Zapravila je že 4 prilike (1. pod imenom PATKA, 2. pod imenom KravaDOO, 3. pod imenom kravica in 4. pod imenom Mateiia)...
    :D
    :D
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by :D Sre Jan 20 2010, 19:28

    Aja no potem se popolnoma strinjam z vami. Takih članov se je treba znebit in do more kot pribito držati. Kdor koli si že PATKA, kravicaDOO, kravica, Mateiia jezen Ti oz. Ve ste poplno neuporabne za forum in nimate tukaj kaj iskati jezen . To sem imela tudi jaz takšen primer ko se mi je ena kar vpisovala v moj forum (ki je že zdaj propadel) in sem jo mela še doti. Kar naprej jezen . Pa je nekje pustila svojo št. (nevem kaj je že blo... hm... mislim ,da je neke nalepke prodajala... nwm) in sem jo zbrisala pa se je na novo prijavila pa spet ena in ista zgodba. Potem pa sem jo poklicala pa je nehala. Mogoče bi tudi ve morale to narediti ali kaj podobnega...
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 19:42

    Saj zdaj bodo IP zablokirale da se več ne bo mogla prijavit... O čem pa maš ta forum? žvižgač
    :D
    :D
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by :D Sre Jan 20 2010, 19:48

    Eh sem mela o živalih sej mi je še kar nekako šel samo potem niso več pisali pa nič več pa sem ga kar pusla.
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 20:29

    Hm... Tako kot v mojem primeru približno... Imam forum o morskih prašičkih in sem že kar nekaj pomembnih podatkov gor napisala in je postavljen že kar nekaj mesecev in se ni nihče prijavil, ker ga tu ne smem oglaševat žaaalosten
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Valentina Sre Jan 20 2010, 20:32

    OffTopic
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 20:33

    Aja, ups sramežljiv
    Maja
    Maja
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2148

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Maja Sre Jan 20 2010, 20:33

    teya, zakaj bi se pa prijavil na en nov forum o morskih prašičkih? Sem na netu videla da je že en tak forum z veliko člani in prispevki.. ne vem brez veze potem, da delaš še en forum. Pač moje mnenje in seveda brez zamere. nasmejan Okej to bo že OffTopic , sem že tiho. jezik
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Katk. Sre Jan 20 2010, 21:42

    nasmejan je napisal/a:Aja no potem se popolnoma strinjam z vami. Takih članov se je treba znebit in do more kot pribito držati. Kdor koli si že PATKA, kravicaDOO, kravica, Mateiia jezen Ti oz. Ve ste poplno neuporabne za forum in nimate tukaj kaj iskati jezen . To sem imela tudi jaz takšen primer ko se mi je ena kar vpisovala v moj forum (ki je že zdaj propadel) in sem jo mela še doti. Kar naprej jezen . Pa je nekje pustila svojo št. (nevem kaj je že blo... hm... mislim ,da je neke nalepke prodajala... nwm) in sem jo zbrisala pa se je na novo prijavila pa spet ena in ista zgodba. Potem pa sem jo poklicala pa je nehala. Mogoče bi tudi ve morale to narediti ali kaj podobnega...
    Ajajajajaj smeeh smeeh
    Spet Patka, spet isti IP jezik jezik
    Že blokirana jezik
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Sre Jan 20 2010, 21:45

    Kaj spet? kaj? . Kako pa vidiš IP?
    dog_lover*
    dog_lover*
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 1953

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by dog_lover* Sre Jan 20 2010, 21:46

    To je pa že smešno Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 460246 Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 460246 Ji je pa res dolgčas Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 551916 Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 460246
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Valentina Sre Jan 20 2010, 21:47

    Katja, vidiš da sama za sebe govori.
    Pa se dela ne vem kako pametno. jezik
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Katk. Sre Jan 20 2010, 21:48

    Haha, ja, Valentina smeeh

    KravaDOO ji najbolj paše smeeh

    Našli smo pa admin kotičku smeeh smeeh
    Em, se mi zdi, da je patka mal psihično bolna, ker normalen človek tega resnično nebi počel. ><
    Mislim ful mi je čudno, noben je ne mara, pa se ji kar da tok imen delat smeeh
    Pupa.^^
    Pupa.^^
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 66

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Pupa.^^ Sre Jan 20 2010, 22:04

    nasmejan je napisal/a:Aja no potem se popolnoma strinjam z vami. Takih članov se je treba znebit in do more kot pribito držati. Kdor koli si že PATKA, kravicaDOO, kravica, Mateiia jezen Ti oz. Ve ste poplno neuporabne za forum in nimate tukaj kaj iskati jezen . To sem imela tudi jaz takšen primer ko se mi je ena kar vpisovala v moj forum (ki je že zdaj propadel) in sem jo mela še doti. Kar naprej jezen . Pa je nekje pustila svojo št. (nevem kaj je že blo... hm... mislim ,da je neke nalepke prodajala... nwm) in sem jo zbrisala pa se je na novo prijavila pa spet ena in ista zgodba. Potem pa sem jo poklicala pa je nehala. Mogoče bi tudi ve morale to narediti ali kaj podobnega...

    Hm... Ti sama pišeš, da si ne uporabna za forum?
    Torej je to namenjeno tebi? kaj?
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Urška Čet Jan 21 2010, 16:21

    Zdaj pa bi bilo fajn, da bi zbrisali vse poste od te punce, ker te laži res ful zasmetijo forum. Grem kar brisat..
    Lejchy*
    Lejchy*
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 28
    Kraj : okolica moravč
    Število prispevkov : 616

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Lejchy* Čet Jan 21 2010, 17:11

    Bravo Urška! Bravoo Bravoo Bravoo Bravoo Bravoo srečen bravo

    Sponsored content


    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO - Page 2 Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Apr 19 2024, 19:23