Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 14 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 14 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+49
lily*
The_Wanted
nejcka
Nika.
Ursha_Shiva
Eva.
rox.
Tjaša*
Colliny
Lin
Animal_Lover
Nika7
Neja.
love
Evangelynne
Shelly
euč.17
anna <3
Alex
Ani
Miška
talupu
BlackStar
Eva
bordercolliefan
ines97
beardie
love dog
ema.
Ingrid*
*Lanchy*
Katka in Dancer
Tjaša.
teya
yaya
Laura
samanta
Katk.
Vida
Nuša.
Urška*
Lisa
AnnMay*
Maja
Petra.
Anja
dog_lover*
Maša
Urška
53 posters

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by The_Wanted Ned Dec 02 2012, 19:44

    Super slika! Pa koliko snega imate, jaz bi tudi. Waaaau
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Evangelynne Ned Dec 02 2012, 19:50

    Lušna! :3
    In se glede snega pridružujem Kjari. jezik
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by love Ned Dec 02 2012, 19:52

    Lušna&fouš zarad snega -.-'
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Tjaša* Ned Dec 02 2012, 19:54

    Sem že omenla da je Flo najlepša? *-*
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Ned Dec 02 2012, 20:04

    Dankeschön. (:
    Ja snega, je pa kar veliko, pa še kar pada. Sem ga komej čakala, da pride. haha (:
    Hihihi, tjaša hvala za kompliment <3
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Alex Ned Dec 02 2012, 22:24

    Kak je pa ona najbolj popolna bradica:*
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Ned Dec 02 2012, 22:39

    Oooo;* Thankyoualex:D
    Animal_Lover
    Animal_Lover
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 23
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1359

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Animal_Lover Ned Dec 09 2012, 11:52

    Lepotička ena! kiss
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Sob Feb 16 2013, 20:59

    Ena današnja s sprehoda(:
    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Img7736
    euč.17
    euč.17
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 31
    Število prispevkov : 1293

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by euč.17 Sob Apr 27 2013, 11:07

    Kolk je luštna zdej s to dolžino dlake! (:

    Jz sem pa končno bradico v živo vidla in prečohala, haha nasmejan Sm ful navdušena, ta pes je res skokica nasmejan nasmejan Pa tooook dober s to celo čupasto glavo, hahaha nasmejan

    Kolk pa tehtajo v povprečju bradice? nasmejan (Se mi zdijo ful lažji, kot sem si predstavljala.)
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Sob Maj 04 2013, 11:00

    Skokice pa so bradice ja haha;D
    Niso nekej ful težke ja, bolj zgledajo zaradi take ogromne količine dlake;P Flo je imela pri 52cm 16-17kg, zdaj čez zimo se je pa malo zredila;$ Ampak mislim pa, da nobena bradica ne sme it čez 30kg:P
    lily*
    lily*
    Sinička
    Sinička


    Starost : 25
    Število prispevkov : 401

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by lily* Ned Sep 01 2013, 00:45

    Bradice so me res navdusile in kot sem brala in videla slike je Flo res ena lepotička ljubezen kiss Res jo bi rada spoznala :)
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Tjaša* Pon Sep 02 2013, 18:16

    Kera legenda od bradice.
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Border_Collie *-* Pon Sep 02 2013, 19:56

    Kak dober je!!!! Waaaau Waaaau
    lily*
    lily*
    Sinička
    Sinička


    Starost : 25
    Število prispevkov : 401

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by lily* Pon Sep 02 2013, 21:33

    Oooo pikiii cukrček.. kr stopila sem se res no OMG *.*
    Nika.
    Nika.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2075

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Nika. Pon Sep 02 2013, 21:44

    Kak zakon dela! Waaaau
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by The_Wanted Pon Sep 02 2013, 22:11

    Ful dobro dela, pa kak je hitra! Waaaau
    Nikica*
    Nikica*
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 296

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Nikica* Tor Sep 03 2013, 20:09

    Kak dobroo! Waaaau Pa ona slikica zgoraj mi je všeč, kak lepoo <3
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Tor Mar 17 2015, 22:08

    Moj ponos, moje veselje, moja ena in edina... Flo <3

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Img3492

    Z Jambalayo :)
    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Img2555

    In z Majkom v hribih :)

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Maurinc
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Border_Collie *-* Sre Mar 18 2015, 17:55

    Čudoviti so vsi! ljubezen
    MašaAba
    MašaAba
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 121

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by MašaAba Sob Apr 04 2015, 12:18



    Pred kratkim sm njo spoznala in je iz Nemčije, res ma supr bradice tko noro so mi všeč:) polet bo mela tud seminarje pa leglo delavnih bradic Bravoo delovne bradice res težko najdeš usaj po mojih izkušnjah, hitrej najdeš raztavno k bo mel velko željo po delu (Disney:PP)

    V nemčiji so nasploh tko majo do bradic čist drug odnos kt tukej naprimer. Imajo celo tko tekmovanja samo za bradice (agility, ro, frizbi, ...) in js sem šele zdej te stvari odkrila prej se mi niti sanjal ni haha
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Pon Apr 06 2015, 15:37

    Maša pa so to bradice, ki niso niti pol procenta mešane z borderji? Ker sem ful iskala psarne bradic, ki bi bile čistokrvne pa delovne pa sem posvod zasledila saj mal borderja v njih, sploh tam kakšna skandinavija tam imajo radi mix, kar se jaz gledala. Tudi že dalj časa razmisljam, da bi pripeljala kakšno delovno bradico v Slovenijo, pa sem potem spet premišljevala, a da bi prav "mešanca" vozila iz škotske haha. Ampak sploh ne vem, če bi upala imeti še kakšnega birdija po Flo, ker ima pa toliko zdravstvenih problemov da aleluja :) Tudi dlaka me moti, čeprav je Flo zda vedno pobrita, ampak ni to to, jo moraš tudi k frizerju vozit, še vedno ji moram večkrat strižt okoli oči, da kaj vidi, ker čopki pri njej zdržali niso nikoli :0 potem pa spet razmisljam, če pozabim vse stvari, ki me malenkost motijo, je pa Flo zame en pozitivček, ki nikoli res nikoli ni slabe volje, vse kar dela dela z eno tako veliko mero entuziazma, veselja, da je pravi užitek bilo delati z njo vse... Lepo je bilo dokler je trajalo... Sicer ji je bolezen vzela veliko, ampak njenega žara v očeh, volje do življenja, ljubezni do drugih, ji pa ne more vzeti nihče in nič! zato sem se čistoo zaljubila v bradice, ker nisem še srečala psa, ki bi bil tako zadovoljen z življenjem kot pa one! Celo življenje je ena sama zabava in veselje! :)
    MašaAba
    MašaAba
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 121

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by MašaAba Pon Apr 06 2015, 17:08

    Ja mislim, da so čistokrvne ampak ne bom šla trdit tukej:D pri abi pa disney ni nubenih zdravstvenih težav (tok tok tok na les) pa na splošno se mi zdi da bradice naj ne bi mele tok teh težav. Sam teh psarn z delovnimi bradicami ni velik res čista peščica. Lahk pa jo prašam točn pa ti povem, če te mika hahah:D
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by rox. Pon Apr 06 2015, 22:28

    No dej vprašej me res zanima... Mogoče pa res kdaj pride, čeprav ne vem ne vem haha:) Ma, meni se je tudi zdelo, da so kar zdrava pasma, ampak potem ko smo pa okoli veterinarjev skakali pa iskali rešitev za flo, zdaj zadnja tri leta, pa jih je dosti veterinarjev reklo, da je dokaj značino za bradice, da so imunsko šibke, da so imeli kar veliko takih primerov, ker se itak gleda na show izgled bolj kot pa na sam zdravje (valda spet ne vsi in spet ne vse bradice). Je Flo verjetno bolj izjema kot pravilo, ampak vem pa da nikoli več ne vzamem nobenega psa, če ne bo imel vseh vseh zdravstvenih testov, pa še to vem, da me bo strah. Kruta šola, enkrat te more izučit nasmejan

    aja, naslednji teden je flo spet z mano v lj, če se zmenimo za kakšen sprehod, ta teden še ne, ker je spet na antibiotikih in razno raznih tabletih, tako da ta teden je še doma, počiva. Naslednji teden pa upam da pride z mano :)
    MašaAba
    MašaAba
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 121

    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by MašaAba Sob Apr 11 2015, 19:50

    Sm se pozanimala:) in je mela ena rezervirano - vem da ona ne bi uzela nečistokrvnih:P

    Ja dej povej k bote tukej nujno!!nasmejan

    Sponsored content


    Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie] - Page 14 Empty Re: Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Sob Apr 27 2024, 03:38