Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 14 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 14 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+5
Urška
Laura
Anja
Maša
Valentina
9 posters

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Valentina Pon Apr 12 2010, 17:45

    24. april 2010, sobota
    (celodnevni dogodek)

    Kraj prireditve: Lukavci
    vadišče kinološkega društva
    Sodnik: Mitja Žnidarič
    Organizator: ŠKD Ljutomer-Križevci
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Maša Tor Apr 13 2010, 21:05

    Jaz sem prijavljena in že dobila potrditev danes. Tako, da komaj čakam tudi na to tekmo!
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Valentina Tor Apr 13 2010, 21:16

    Maša super. Jaz 90% pridem z Bello gledat. :)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Anja Tor Apr 13 2010, 21:21

    Upam da me bodo peljali. :)
    Lansko leto sem bila in je bilo super.
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Anja Pet Apr 16 2010, 14:58

    Mene na žalost ne bo :( Sem se šele zdaj spomnila, da gremo takrat že na morje..
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Valentina Pet Apr 16 2010, 15:57

    jok Škoda. Jaz pa sem tako komaj čakala, da bi vaju spoznala. 8-)
    Laura
    Laura
    Sinička
    Sinička


    Število prispevkov : 801

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Laura Pet Apr 16 2010, 22:32

    Jaz pridem po vsej vrjetnosti, čeprav bi tudi jaz mogla takrat iti na morje. Tako, da se vidimo, če pridem.
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Valentina Pon Apr 19 2010, 21:38

    Če prideš prideš sama ali z Čarlijem? sramežljiv
    Laura
    Laura
    Sinička
    Sinička


    Število prispevkov : 801

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Laura Pon Apr 19 2010, 21:50

    Sama.
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Urška Pon Apr 19 2010, 22:03

    Midva prideva s Katarino, če bo Tarova tačka do takrat okej in ne gremo na morje...
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Maša Čet Apr 22 2010, 21:29

    Pride kdorkoli na tekmo?
    Medve z Mi štartava 3. med Largi. Joooj... pa niti en hiperaktiven border pred nama. :/ ><
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Urška Čet Apr 22 2010, 21:49

    Jaz če ne gremo na morje.
    Sicer bo Tar verjetno kar počival doma. Je zdaj tačka že ful boljše in bi norel na polno in ga komaj umirim.
    Laura
    Laura
    Sinička
    Sinička


    Število prispevkov : 801

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Laura Čet Apr 22 2010, 21:53

    Jaz pa ne morem. -.-
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Maša Čet Apr 22 2010, 21:56

    Urška pridi na tekmo!
    Laura ti tudi... daj se zmeni... Saj si lahko pri nas.
    Laura
    Laura
    Sinička
    Sinička


    Število prispevkov : 801

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Laura Čet Apr 22 2010, 22:10

    Pa dej če ne pustijo. -.-
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Valentina Pet Apr 23 2010, 13:28

    Jaz pridem z hudičkom gledat. jezik
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP Empty Re: 2. tekma za državno prvenstvo, 1. kvalifikacije za SP

    Objavlja by Maša Sob Apr 24 2010, 16:34

    Danes sva bile z Mi na agility tekmi.
    Agility: Je šel v redu. Ampak prvo je šla zeloo počasi čez most, pa eno izogibanje, kot pri večini borderjih, ker je bila ovira kar "zakomplicirano" postavljena. No dobile sva 5 kazenskih točk, pa čas je bil slab ker sva popravljali in še most in na palisadi sem jo 3 sekunde držala na coni. Tako, da je čas bil 37.38. Sva bile na 5. mestu.
    Jumping: To je bil kar dober tek. Jaz je seveda nisem klicala ob obratih oziroma sem jo.. Ampak ne tako močno, tako, da sem se potem drugi in prvi tek od tam naprej ful drla, ker me sploh ni "poslušala" oziroma sem imela jaz čudno mimiko telesa in bi ona šla kar na drugo oviro. Ena porušena ovira, z repom, ne vem kako ji je to uspelo. No pa drugače je šla pa ful dobr. In sva imele čas 29.88, čeprav pač če ne bi delali 50 meterskih obratov bi bilo bolje in šla 100x hitreje tako je bila pa kar slowly. Bile sva na 11. mestu.
    Skupno sva bili je 4. mestu in imele 10 kazenskih točk.
    Okej to je to. ><