Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 17 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 17 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


5 posters

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by emy Ned Nov 13 2011, 14:32

    Super ideja. Ko pridejo bom poskusila :)
    anna <3
    anna <3
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 1200

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by anna <3 Ned Nov 13 2011, 14:47

    Ok pa pol sporoči...
    Želim ti vvvvvvvvvvvveeeeeeeeellllllllliiiiiiiiiikkkkkooooooo ssrrrreeeččččeee...!!!!! kiss
    anna <3
    anna <3
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 1200

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by anna <3 Ned Nov 13 2011, 14:56

    Sem pozabla napisat še ,da ja moje zajkle zelo rade jejo posušen kruh v pečic njihova naj sladica... nasmejan
    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by emy Ned Nov 13 2011, 15:24

    Kok sem vznemirjena! Čeprov če bi se js usedla zraven očija in na netu gledala zajčke pol pa recimo rekla "A si vedu, da pritlikavi kunci niso nočne živali?" Bi on skor 100% reku naj mu neham težit. Mami mi bo pa že nekako uspelo prepričati.
    anna <3
    anna <3
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 1200

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by anna <3 Pon Nov 14 2011, 20:28

    Pol pa mami prepričaj in pol probi da ti pomaga tatija... jezik
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by Eva. Pon Nov 14 2011, 21:48

    Ja pri men deluje tako, da najprej (ponavad) mami prepričam potem mi pa še ona pomaga atija. wink
    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by emy Pon Nov 14 2011, 22:07

    Ja upam, da mi bo uspelo, ampak tud moja mami se ne uda tko hitro (na žalost). žalosten
    anna <3
    anna <3
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 1200

    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by anna <3 Sre Nov 16 2011, 09:38

    Joj,ma dej sej bo... vesel

    Sponsored content


    Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico? - Page 2 Empty Re: Kako naj prepričam svoje starše, da mi bodo pustili vodno želvico?

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Apr 26 2024, 17:25