Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 5 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 5 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+18
karamelca
nejcka
anna <3
Ani
Nika7
e.v.a
Tjaša*
Majaa.
LinaCuker
afna2000
airedalka rebeka10
Evangelynne
The_Wanted
Anja
Polly
Ingrid*
emy
Eva.
22 posters

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    anna <3
    anna <3
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Število prispevkov : 1200

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by anna <3 Pon Maj 21 2012, 15:41

    Meni ne znese ker imam vsak teden 2 testa + vsak dan spraševanja -.-".
    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by emy Sre Maj 30 2012, 22:18

    Meni tudi ne žalosten
    Sem včeraj nekaj snemala in se mi je pol zbrisalo, zdej se mi pa ni dalo še enkrat.
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by karamelca Sob Jun 02 2012, 18:15

    Še poteka zbiranje videov? In kdaj bodo videi objavljeni?
    Majaa.
    Majaa.
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Kraj : [Okolica Nove Gorice]
    Število prispevkov : 1127

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Majaa. Sob Jun 02 2012, 18:17

    Ne ne poteka več!
    Do 31.5. naj bi oddali vsi videote.
    e.v.a
    e.v.a
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 668

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by e.v.a Sob Jun 02 2012, 20:04

    Glasovanja mislim, da sploh ne bo, ker je biu poslan samo en filmček..
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Nika7 Sob Jun 02 2012, 20:30

    Waaat? :o
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Tjaša* Sob Jun 02 2012, 20:33

    Ne natečaj ne bomo izvedli, saj ni resnosti in zanimanja z vaše strani!
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Anja&Dona Sob Jun 02 2012, 20:56

    Pomojem zdaj ta zadnji mesec šole res nimajo vsi veliko časa.
    Probajte nardit konec šole kak tak natečaj. (:
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Tjaša* Sob Jun 02 2012, 21:34

    2 meseca je bilo časa, kar je za moje pojme dovolj.
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by bordercolliefan Sob Jun 02 2012, 22:23

    Ampak čas je bil precej neprimeren. Ta 2 meseca sem jaz imela ogromno dela za šolo, en ali več testov skoraj vsak teden,poročila za pisat, projektna naloga pri informatiki,vsak vikend sem se mogla učit,...Še za risanje sem si komaj čas vzela, da bi delala video mi pa sploh ni zneslo. In tako ali tako nisem imela nobene ideje kaj bi naredila. Se strinjam z Anjo, če bi se natečaj začel zdaj ali malo kasneje, bi jih verjetno več sodelovalo.
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Evangelynne Ned Jun 03 2012, 11:08

    Samo en?! ;o Kdo pa ga je poslal? :$
    Torej zdaj tega natečaja sploh ne bo?
    e.v.a
    e.v.a
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 668

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by e.v.a Ned Jun 03 2012, 12:21

    Poslala ga je Maja.
    Ani
    Ani
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2044

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Ani Ned Jun 03 2012, 18:47

    bordercolliefan je napisal/a:Ampak čas je bil precej neprimeren. Ta 2 meseca sem jaz imela ogromno dela za šolo, en ali več testov skoraj vsak teden,poročila za pisat, projektna naloga pri informatiki,vsak vikend sem se mogla učit,...Še za risanje sem si komaj čas vzela, da bi delala video mi pa sploh ni zneslo. In tako ali tako nisem imela nobene ideje kaj bi naredila. Se strinjam z Anjo, če bi se natečaj začel zdaj ali malo kasneje, bi jih verjetno več sodelovalo.
    Se strinjam. Zdej pa če boste spremenili datum oddaje videou je pa vaša odločitev. (:
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Anja Ned Jun 03 2012, 19:35

    Ani je napisal/a:
    bordercolliefan je napisal/a:Ampak čas je bil precej neprimeren. Ta 2 meseca sem jaz imela ogromno dela za šolo, en ali več testov skoraj vsak teden,poročila za pisat, projektna naloga pri informatiki,vsak vikend sem se mogla učit,...Še za risanje sem si komaj čas vzela, da bi delala video mi pa sploh ni zneslo. In tako ali tako nisem imela nobene ideje kaj bi naredila. Se strinjam z Anjo, če bi se natečaj začel zdaj ali malo kasneje, bi jih verjetno več sodelovalo.
    Se strinjam. Zdej pa če boste spremenili datum oddaje videou je pa vaša odločitev. (:

    Ga ne bomo. Resno, video par minut dolg res ni problem posnet, vzame ti pol urce, pa še pol urce da ga zmontiraš, nekaterim več, drugim manj. V glavnem, hočete natečaje, mi se potrudimo da organiziramo in niti eden, niti eden, pa ste tu različnih starosti in resno, jst pri npr 11 letih nisem imela 2 meseca na polno za šolo delat. Pa nima niti veze, natečajev še dolgo ne bo več.
    e.v.a
    e.v.a
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 668

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by e.v.a Ned Jun 03 2012, 19:38

    V bistvu so bile še počitnice vmes če se ne motim..
    Polly
    Polly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2573

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Polly Ned Jun 03 2012, 19:55

    So ble ja.
    Midve s Kjaro bi lahko snemale samo ob petkih misle pa sma snemat celo popoldne. In ko sma končno uspele uskladit šolo (sej ne da mormo ocene met zaključene skoraj mesec prej kot ostali ampak pustimo zdaj to) in najine urnike nisem pol jaz kriva če sem dva petka na klubu pri konjih pa ne moreš snemat če lije...Nimam pa časa vsaki petek tam stat pa čakat na lepo vreme...
    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by emy Pon Jun 04 2012, 20:31

    Ja no glih v tem času je to zaključevanje ocen, npz-ji za nekatere in tud te zaključni testi, spraševanja. Sej v glavnem smo meli dosti časa, ampak nekaterim pač ne znese. Jaz sem nekaj posnela, ampak mi je neki šlo na robe (v 3 delih sem snemala in samo drugi se je praktično posnel). Tko hočem it pogledat in kr manjka. Potem se ti pa kar malo zagrauža še enkrat vse delat pa še časa nimaš žalosten No lahko bi malo podaljšali ali pa ga res kasneje naredili, ker ni ravno veliko fore če je le en poslal video.
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Evangelynne Pon Jun 04 2012, 20:59

    A boste pokazali ta videjo?
    Majaa.
    Majaa.
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Kraj : [Okolica Nove Gorice]
    Število prispevkov : 1127

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Majaa. Pon Jun 04 2012, 21:00

    Ne ga pokazat(moj je) :'D
    Če ni noben poslal potem mojega ne kazat :''D
    Ingrid*
    Ingrid*
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2188

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Ingrid* Pon Jun 04 2012, 21:15

    heeej, jz sm tut poslala ;D baje.

    https://www.youtube.com/watch?v=dhvHAIpXf0U
    katiiii
    katiiii
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : 100% Štajerka ;P
    Število prispevkov : 879

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by katiiii Tor Jun 05 2012, 21:56

    A to je že mimo nevem jaz ko se je forum odprl pa mi je ostal v glavi nevem zakaj 13.6 zmeden Škoda.
    In glede zgoraj napisanega: Eni nimamao možnosti da bi posneli kaj "konkretnega" ne moreš tega naredit v niti v eni uri. za primer ker že mam konja doma lahko v pol urce posnamam edino kako ščistit box niti ne kako ščistit konja wink Pa ne da imam proti komur koli kaj proti.
    Ingrid mi pa je tvoj video svetooooven :)
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Alex Sre Jun 06 2012, 15:23

    Anja je napisal/a:
    Ani je napisal/a:
    bordercolliefan je napisal/a:Ampak čas je bil precej neprimeren. Ta 2 meseca sem jaz imela ogromno dela za šolo, en ali več testov skoraj vsak teden,poročila za pisat, projektna naloga pri informatiki,vsak vikend sem se mogla učit,...Še za risanje sem si komaj čas vzela, da bi delala video mi pa sploh ni zneslo. In tako ali tako nisem imela nobene ideje kaj bi naredila. Se strinjam z Anjo, če bi se natečaj začel zdaj ali malo kasneje, bi jih verjetno več sodelovalo.
    Se strinjam. Zdej pa če boste spremenili datum oddaje videou je pa vaša odločitev. (:

    Ga ne bomo. Resno, video par minut dolg res ni problem posnet, vzame ti pol urce, pa še pol urce da ga zmontiraš, nekaterim več, drugim manj. V glavnem, hočete natečaje, mi se potrudimo da organiziramo in niti eden, niti eden, pa ste tu različnih starosti in resno, jst pri npr 11 letih nisem imela 2 meseca na polno za šolo delat. Pa nima niti veze, natečajev še dolgo ne bo več.


    Podpis pod Anjin post. Če ni natečajov so pritožbe - da bi meli natečaje, če pa je pa vedno najdete spet neko pritožbo nad njega. Datum je bil dan, časa pa ogromno. Če pač "nimaš časa" ga ne narediš - konec - boš pa drugič sodeloval.

    Sponsored content


    Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ - Page 3 Empty Re: Marec, April 2012 - VIDEO VODIČ

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Sre Maj 08 2024, 11:53