Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 12 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 12 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
 DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


3 posters

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by The_Wanted Ned Mar 24 2013, 01:51

    Spet sem malo pozna, ampak hja, bolje pozno kot nikoli. nasmejan

    Za tiste, ki ne vete kaj je to!
    To je nemški show, v katerem iščejo najbolšega pevca/pevko. Prijavijo se lahko vsi, ki so iz Nemčije, Avstrije in Švice in so 16 let ali starejši. Je zlo zanimivo, ker lahko pevce od začetka in do konca spremljaš. Začnejo na nekem malem odru, pol ta boljši grejo na Maldive in najboljših 15 pa na največji oder kaj sem jih videla! Ta oder je tak fenomenalen, da se lahko vsi drugi skrijejo pred njim! Za to pa ne gledam slovenskega X faktora, ker nisem navajenega takega nizkega nivoja. Mi gre kar na smeh, ko čuješ, da pravijo temu oderčku "zelo veliki oder", hahaha. smeeh
    Pevci in pevke pa imajo fenomenalen in izreden glas!

    *****
    Letos so prišli v live šov:


    Ricardo Bielecki

    Susan Albers

    Tim David Weller

    Beatrice Egli

    Simone Mangiapane

    Lisa Wohlgemuth

    Erwin Kinop

    Timo Tiggler

    Maurice Glover (izpadel)

    Nora Ferjani (izpadla)

    *****
    Kater oz. kateri so vaši favoriti? Zakaj?
    A vam je žal za koga, ki je že izpadel?
    Vaš najljubši nastop? (:

    Moja favoritka od punc je Beatrice Egli. Že nasploh imam rada nemško glasbo (Deutscher Schlager) ona pa prav raztura. nasmejan Od moških pa je moj favorit Simone Mangiapane, ker ima tako čist glas. Drugače pa mi še ima Tim David Weller ful dober glas, tako lep hripav.

    Danes sta mi bila najboljša Beatrice (Ich will immer wieder... dieses Fieber spür'n - Helene Fischer) in Ricardo (Impossible - James Arthur). Mi je pa fuuul žal, da je mogel Maurice it, ker ima tudi dober glas, pa še dobro zgleda, njegov priimek je pa itak TOP. XD


    Nazadnje urejal/a The_Wanted Ned Mar 24 2013, 21:24; skupaj popravljeno 1 krat
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Mar 24 2013, 01:59

    To oddajo spremljam že od začetka!! Vsako leto gledam!! Slovenskih pa jas tut ne gledam......

    Letos je med mojimi favoriti Ricardo! Pa Simone pa tak poseben glas, pa Beatrice ma ful lep glas, ne poslušam nemških pesmi, samo njo pa z veseljem poslušam!!

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by The_Wanted Ned Mar 24 2013, 21:22

    Jaz tudi, jaz to oddajo že od prve oddaje spremljam. Zadnjič sem ravno gledala kaki oder so meli. :'D Jaz sem si celo CD od Daniela Küblböcka kupla. xD Naah, slovenski so kr nekaj...

    Ja Ricardo ful dobro poje. Sploh včeraj je imel fenomenalen nastop! *_* Jaz sem kr zraven mogla pet. :'D Beatirice pa itak raztura, sploh včeraj. ljubezen Drugače pa ne morem razumet kako je lahko Maurice izpadel, ker ful dobro poje. :C Pomojem se je preveč hvalil, pa dal povdarek na zmago in se tak publiki/gledalcem zameril. Škoda drugače...
    Ricardo2013
    Ricardo2013
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 24
    Število prispevkov : 2

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Ricardo2013 Tor Maj 07 2013, 16:28

    Zelo mi je žal za Ricarda da je izpadel to soboto, upam da bo RTL ponovil polfinale. baje da so ble njegove linije zaprte med klicanjem. Sicer sta pa tudi moja druga 2 favorita izpadal (maurice in Simone), a Tudi Tim david je bil dober, škoda res... lisa si sploh ni zaslužila priti naprej!!!! Fej. :-/
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Maj 12 2013, 13:11

    Moj favorit je bil tudi Ricardo!
    Upala sem, da bo zmagal in nisem pričakovala, da bo izpadel žaaalosten
    Ricardo2013
    Ricardo2013
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 24
    Število prispevkov : 2

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Ricardo2013 Pon Maj 13 2013, 15:45

    Vsaj to je bila dobra novica da je Beatrice zmagala. Lisa sploh ne zna peti nasplošno ne poje tako dobro lahko bi jo mogoče celo primerjal z Joetam, ki je bil lani 5, samo s to razliko da je ona mal boljša. Sicer pa tudi če bi stal Ricardo v finalu bi gladko izgubil proti Beatrice pomoje, žal. Beatrice je vedno imela največ glasov razen v Mottoshow 5, je Ricardo imel 1 procent več kot ona. Pa ko so v polfinalu prvo Liso naprej spustili je drugače imela Beatrice 53 odstotkov, lisa 24 in Ricardo 23. Tudi takrat ko je Ricardo stal z Simonetam, ne bi smel ni bil zitter kandidat. In tudi Maurice ne v mottoshow 1. Samo to so oni zanalšč nardil da bi več za Ricarda klicali. Tudi v polfinalu so zanalšč naredili da bi še več glasov dobila v finalu Beatrice. Žal je danes vse tak da gledajo le na zaslužek in ne na to če bodo igrali fair ali ne. :-/
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by The_Wanted Ned Jun 23 2013, 19:00

    Moj favorit je tudi bil Ricardo in sem upala, da bo zmagal. Sploh ne vem kak je lahko izpadel, ker kakor je Dieter rekel, je imel najboljši glas. Ampak vsaj, da je Beatrice zmagala, ker Lisa sploh ne zna pet. Sploh ne vem kako je lahko prišla v finale.
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Jun 23 2013, 19:04

    Pa če so vsi govorili, da bo Ricardo zmagal, vsi so bli vedno tak navdušeni! In jas sploh nisem mogla vrjet kak je lahko izpadel D:
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by The_Wanted Ned Jun 23 2013, 19:36

    Jaz tud ne. Čeprav, če si spremljal lajke na FB-ju, si lahko videl, da je Ricardo dejansko ful malo lajkov mel proti Lisi pa Beatrice. /: Men je za njega ful žal. :C
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Jun 23 2013, 19:51

    Meni je tudi ful žal za njega! :C

    Sponsored content


     DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2013

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Apr 26 2024, 13:32