Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 19 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 19 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Shetlandski ovčar - Page 17 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+59
Colliny
Katk.
katt.
love
The_Wanted
Hana*
Alex
Animal_Lover
Lisa
Ursha_Shiva
leja557
Neja.
Shelly
Evangelynne
Diana.
nika
Ester
Lillie
anna <3
yaya
talupu
Ani
Nixy.
Evi
Maja
Miška
Deep
flowerylife
rox.
Evva
zoe
Polly
Aron Gold
Nuša.
Eva.
ines97
Tjaša*
teya
ema.
Demi
dog_lover*
Princess^^
BlackStar
Katka in Dancer
Eva
Ingrid*
anna.
tjasyka
*Lanchy*
Špela
emma
Alessa.
Anja
Maša
Urška
Tisa
Vida
...Ira <3...
Iza
63 posters

    Shetlandski ovčar

    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Tor Feb 08 2011, 23:48

    Za tiste ki brijejo šeltije je vrjetno vseeno kakšna je dlaka. Nevem no, samo meni drugač ni logično da bi jim zrasla drugačna dlaka ko prej.

    In tu ni nikjer govora o razstavnih šeltijih. Ker pse brijejo samo agilitaši. Kaj bi delal na razstavi z pobritim šeltijem?

    Kdo je tu strokovnkjak? Kako pa ti veš kakšna je dlaka pobritega šeltija?

    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 00:42

    Hahaha smeeh ja rox se kr strinjam nasmejan

    Anja: gre se zato da bi jih mogu pobrit ker jim je vroče, pa ni važno katera linija je ---> britje je popolnoma pretiravanje, samo ljudje se kaj takega spomnejo smeeh In v 5ih, skoraj 6ih letih preučevanja šeltijev sem se vrjemi veliko pozanimala tudi o dlaki in o britju in tem vsem. Sem pač edina tukej k sem kej dejansko preverla (usi ostali govorite nekej iz svoje logike) in se nimam za strokovnjaka, ampak mal več pa le vem in iz preverjenih dejstev govorim wink Sicer pa nemorem verjet da lahko ker nekej trdite (pa še pomožnosti narobe) kar is svoje logike in ne iz dokazou kaj?

    Aja, Evva: Mene pozimi hladi sladoled, pa izogibam se največjemu soncu - pes pije mrzlo vodo pa izogiba se soncu, poleti si ne obrijem glave pa letam kr naga naokoli, dam gor samo lažja oblačila - pes pa že sam izvrže veliko dlake pa drugačno dobi. In Densi mi še nikoli ni "crknu" od vročine, nikoli se mi še ni pregreu in nikoli mu še ni blo tok vroče da bi ga mogla pobrit! Tole britje je samo človeška obsedenost roll
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sre Feb 09 2011, 01:12

    Jaz res nevem kaj bi bilo neumno v tem da psu olajšaš poletje. In tole z zaščito me ne boš prepričala, ker tudi pes ni nevem koliko ur na soncu da di ga lahko opeklo. Imam veliko več znanja o fiziki kot ti in vem da je tole, da je dlaka v našem poletju dobr za zaščito za lasa privlečeno.

    Vidla sem že kajr nekaj pobritih psov, ja predvsem jih brijeujo agilitiaš to pa zato ker njih ne zanima izgled. Sheltija imajo zaradi njihove delavnosti in ker jim karakterno ugajajo in ne zaradi izgleda.
    In tudi tele agilitaški vzreditlji bi ti vsi dali psa tudi če bi ga pobriu. Kot vzreditelj želiš svojim mladičem najti najbolši možen dom in zagotovo bi ga rajše dali nekam kje ga bodo pobrili in se z njim tudi veliko ukvarjali, kot pa nekam kjer bo pes dobil veliko manj pozornosti ampak bo ostal kosmat. Vsekakr ne silim nikogar na pobrije psa. Povem le imam jaz z tem zelo dobre izkušnje. In pa da je moji borderki zrasla nazaj identična dlaka, trenurno zgleda točno tako kot pred britjem.

    In videla sem že ogromno sheltijev, najverjtneje kar veliko več kot ti in se na pse tudi spoznam, tako da ge govorim kar nekja iz moje logike. Tukaj bol ti govoriš kar nekaj iz svoje logike, glede na to da še nisi vidla nobenega pobritega sheltija.
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 18:11

    roll roll roll

    Tole bo zdej moj zadnji post os britja dlake in tega....

    Lej ni mi treba vrjeet! OK, super Evva da maš že tok iskušen z šeltiji in britjem šeltijev in da govoriš iz lastnih izkušen roll
    No js pa dejansko mam iskušne; Densija sem postrigla po riti in pobrit je bil po tački za odvzem krvi.... na obeh mestih je dlaka drugačna, in se čuti po otipu da je bl groba... pa vzreditelji so mi tut lepo povedal, da k ma psička mladičke se jo (ponavadi) pobrije okoli seskov in zraste potem drugačna dlaka kot je bla roll In sem že vidla pobridga šeltija in so u živo grozni za vidt, kt shirana podgana... nič kaj preveč prikupni niso pa tut kot sem že rekla dlako majo za zaščito in jes sem enostavno proti temu, če komu dlaka ni ušeč nej pa nima šeltija roll

    Ponavadi (poudarjam ponavadi) so ubiri šeltiji ušeč samo border naudušencem ki so jim ušeč pobriti bordeji žvižgač Pa upam da ne bo kdo zdej užaljen...

    Zdej pa ne bom več komentirala glede dlake, ker itak govorim nekam v prazno, ker se itak usi tok spoznate na šelti dlako žvižgač

    No tole je pa moj svizec smeeh smeeh Ki je seveda nor na žogo oz. prinešanje le te: klik jezik Pa tut kamnčke radi tavhamo: klik, nimamo pa tudi nič proti umirjenem prinašanju žoge klik jezik
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by teya Sre Feb 09 2011, 18:35

    Jaz pa dejansko poleti napol naga hodim naokoli, včasih si tudi lase postrižem in vedno nosim čop, ker drugače bi umrla od vročine. Zato sem tudi za to, da se žival poleti postriže na kratko, da ji ni vroče. In sama pri moji dolgodlaki Bibi vidim, da se veliiiko bolje počuti v kratki kot pa dolgi dlaki. Res, da je morski prašiček, ampak glede vročine je pri večini živali isto. In ima dlako ful kratko, ene par milimetrov, pa je tudi veni, tudi na soncu včasih leži, pa je še nikoli ni sonce opeklo, pa imajo morski pujsi veliko bolj občutljivo kožo kot vsak pes, tudi šelti. In njenih prednikov, originalnih divjih morskih prašičkov tudi ni nihče strigel, so pa imeli kratko dlako in jim ni bilo tako vroče, tako, da se jaz čutim dolžna, da jo postrižem, pa če bi ji potem ful uničena dlaka zrasla roll

    Katja, jaz ti verjamem, da šeltijem potem zrase drugačna dlaka, da je bolj trda in vse, in ne zdi se mi prav da Evva šeltije primerja z borderji. Ker imajo drugačno dlako in pač očitno ne zrase enaka dlaka šeltijem, kot so jo imeli prej, borderjem pa očitno. Ampak ne verjamem pa, da šeltijeva dolga dlaka njega bolj ščiti pred vročino kot pa če bi bil pobrit. Dlaka zadrži toploto, koža pa ne tako zelo. Verjamem, da psa lahko sonce speče, če je pobrit na nulo in praktično goli, jaz sem tudi brala, da kitajskega golega in druge gole pse tudi sonce speče če jih ne mažeš z kremo. Če pa ima nekaj dlake pa ga ne more roll . Ker potem bi morskega pujska tudi verjetno opeklo...
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 18:38

    Morski prašički nasmejan mal teško jih je primerja s psom, ker tut z nimi ne laufaš, sploh pa ne po soncu jezik smeeh O dlaki ne bom več komentirala nasmejan wink
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by teya Sre Feb 09 2011, 18:47

    Glede tega kako jim je vročina in če jih sonce speče lahko jezik . In veš, jaz dejansko veni, na soncu včasih za pujsami laufam (sploh za Pepo sem morala, ker si je izmislila, da bo čez celo parcelo hodila), če kam gredo (če niso v njuni ogradi), ker jih moram imeti vedno pod nadzorom ali pa če mi hočejo uiti tudi moram za njimi tečt. In pač, one so včasih ene 10 ur veni in tudi na soncu so vmes (imajo senco, ampak jim vseeno paše včasih na soncu biti) wink
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by rox. Sre Feb 09 2011, 19:56

    Okej, 100% sem, da imajo borderji čisto drugačno dlako kot pa šeltiji. In za borderje ne bom govorila, kako jim zraste nazaj, za šeltije pa čisto verjamem, da jim ne. In to se ne, da nikakor spremenit in z "glavo skozi zid" (:
    Že 100x, sem povedala, da dlaka lahko zraste nazaj, ampak bo kvaliteta slabša in ne bo več "sijaja", ki ga ima dlaka pred britjem. In ne razumem, zakaj samo na osnovi borderjev (ki jim dlaka očitno zraste normalno nazaj) govorite tudi za vse pasme. Vse pasme so si različne, kot po karakterju tudi po dlaki (: In ni vsem dolgodlakim psom vroče poleti. Moja psica, se zelo rada greje na sončku pa je poleg tega še črna. (sicer nimam šeltija, nisem ga še videla pobritega) imam pa birdija, ki ima tudi Z*****o dlako do konca in čisto verjamem, da šeltiji "ne zaostajajo" ravno za njimi (:
    Okej, ne da se mi več. Verjemite ali pa ne (: Hočem, samo to povedal, da bi lahko saj malo razumeli, če ima nekdo izkušnje s to pasmo in pravi, da dlaka ni ista vam ne bo krona dol z glave padle in rekli, da mogoče pa rres ne zraste enaka, še vseeno pa sem "za to, da se pes pobrije" jezik
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sre Feb 09 2011, 21:12

    No lahko bi malo bolše prebrale kaj sem napisala. Govora je o tem da je tem ljudem, ki sheltija pobrijejo vseeno za dlako. Tudi če ima malo slabšo je useeno ker jih itak ne rastavljajo, in za kaj drugega kot rastave pa ne rabiš lepe dlake.

    In nikjer nisem primerjala njihove dlake z dlako bordeja. Ampak ne vrjamem da se dlaka z britjem uničuje in spreminja, ker s tem nikakor ne posežeš v kožo kjer se dlaka tvoji, vrjame pa da na mestih kje so se psi porezali oziroma imeli kakšno kožno poškodbo naprimer, alergijo, spuščaje, ali kašna vnetja ne zraste enka dlaka kot prej.
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 21:36

    Ej teya a ma te vi kšno ugrajco za pujse da ne uidejo, js bi mojo zajčko rada tut mela mal zun pa jo morm met na povodcu happy A mate to sam tko ugrajen? Js bi ful neki taga kt kšno ugrajco kupila k bi mela Srečko spuščeno. Ok, OT jezik

    Ja ane Rox, js se čist strinjam wink jaa Densi se tut skos sonč, sret največje vročine gre na sonce spat Waaaau Norc moj jezik

    Evva tvoje se pa navezuje na dlako in ne bom odgovorila wink (in poglej par postou kjer SI primerjala dlako na podlagi borderjev žvižgač )
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by rox. Sre Feb 09 2011, 21:41

    okej, poj sem pa očitno površno brala ;$ Nikakor se ne mislim prepirat, samo povem kaj sem opazila v zvezi z dlako (: Drugače, pa itak vsak naj dela kar mu nabolj odgovarja (:
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 21:56

    In pa da je moji borderki zrasla nazaj identična dlaka, trenurno zgleda točno tako kot pred britjem

    Evva tole je tvoj stavek wink opristi mi, js to razumem kot primerjanje oz. enačenje dlake happy

    Uf sem že na temi z dlako, zdej pa res ublum da neham :$
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Sre Feb 09 2011, 22:17

    Katja, bilo je govora izrecno o dlaki delavnih šeltijev in tu nikogar ne briga drugačen tip dlake.
    Pač nekaterim je to všeč, drugim ne. Jst nimam nič proti če kdo brije. So mi všeč z dolgo dlako ali pa pobriti. Tistim z ogromno dlake še bolj paše če jih pobrijejo.
    Kje si pa vidla ti že pobritega šeltija?
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 22:25

    Ene 3 leta nazaj je blo, mal predn sem dubila Denskota, pomoje sem šla gledat eno agi tekmo (ne me držat za besedo, bom mami prašala če se spomni kje je to blo).

    Glede dlake pa ne komentiram več vesel
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sre Feb 09 2011, 22:38

    Am jaz v mojem napisanem stavku nikjer ne vidim primerjave z Sheltijem????
    Stavek se navezuje na stanje dlake pri moji borderki prej in potem in ne na primerjanje dlake sheltija in borderja.
    Ok smo zakjlučili debato. Jaz sem drugače odprta za vsa mišlenja, samo me vaši dokazi ozirma utemljitve niso niti malo prepričale.

    Jaz sem vse obrite sheltije vidla v tujini, mogoče je pa kakšen tudi pri nas. Sam sem kar ziher da na agility tekmi pred tremi leti pri nas ni blo nobenga:)

    Shetlandski ovčar - Page 17 13033120168781653316587
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Eva. Sre Feb 09 2011, 22:41

    Men je pa tale na slikci fulj luštkan (ljubezen), sam mal čudn mi je prehod na vratu (tm iz dlake v ne dlako.. vesel jezik)

    Drugač pa, vrjetn če ga mažeš (če ga je že treba) mu ne bo nč škodval, če ga pobriješ..

    Moje mišlenje pač.. jezik
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 22:54

    Ni biu slovenski tisti šelti, to vem ker lastnik ko sem ga nekej vpašala ni znal slovensko wink od slovenskih agilitašev nihče ne brije happy

    Tale šelti je kr uredu pobrit Waaaau tismu so se rahlo vidla rebra (poudarek na rahlo) in je biu grozen žvižgač Men so postrižen bl ušeč, če že uničuješ dlako.


    Nazadnje urejal/a Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 23:17; skupaj popravljeno 1 krat
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sre Feb 09 2011, 23:05

    Jaz sem na vseh agility tehmah že več let pa se ne spomnim da bi kaj kak pšu v slovenijo:)
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sre Feb 09 2011, 23:25

    roll Lej, ne mi vrjet! Ker mi tko al tko nč ne vrjameš ker sam ena mula tm neke roll

    Prou da grem mami prašat kdaj pa kje je to blo!

    Evva občutek mam da se rada prepiraš.... oz. obožuješ nasprotovati in si zelo prepričana sama vase.... se raje ne grem s tabo "kregat", zato ti bom nehala odpisovati, če me ne bo kaj res prijelo... če bi kej rasčistila al kej so pa ZSji zato wink
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Sre Feb 09 2011, 23:50

    Ma kdo se tu krega? Se pač razčistijo stvari, pa itak ima vsak svoje mnenje in tu ga lahko izrazi.
    Če smo že pri teh pobritih šeltijih na slovenskih tekmah - mislim da britje ni že 3 leta v modi.
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Čet Feb 10 2011, 00:18

    roll sej js itak kr neki bluzim... lahko si tut predstavlate da ga še nisem vidla, pa bo usem lažje... res mi ni fer ker me ne upoštevate sploh.....

    Nihče se ne krega, zato pa sem dala to v narekovaje wink
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Urška Čet Feb 10 2011, 00:22

    Brezveze se sploh še pogovarjat o tem. Eni ste pač za britje, drugi ne. Vsak naj naredi kakor sam ve in bo še najboljše.(:
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Čet Feb 10 2011, 01:03

    Jaz se nič ne kregam, sem sam filmček nalimala ve ste potem čist ponorele. In če bi velda da vas bo tako ujeziu ga zagotovo ne bi.
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Čet Feb 10 2011, 08:47

    Ok, konec debate o britju wink

    A mogoče kdo ve iz kje je Ester (bl Ister se izgovori) - manša, suha, blue merle psička, ki jo na agility vozi en gospod iz tujine (ki nezna slovensko, angleško pa komej da kej razume)?
    Men je ona eden redkih merlou k so mi ful ušeč, pa res se rada čoha Waaaau
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Sob Feb 12 2011, 00:51

    Glejte, ne rabimo prepričevat eden drugega. ;D
    Meni bojo všeč pobriti šeltiji & me ne zanima njihova dlaka po britju in sama ne verjamem, da šeltija z 2cm dlako lahko opeče sonce. (:

    In Katja, če tebi niso všeč pobriti - KUL ! ;D mene to nič ne moti. Meni je važno, da bo moj šelti všeč meni. (: in če se bo vam gnusil s pobrito dlako, če ga bom pobrila (in ne govorim da ga bom, bom videla, kako dolga dlaka mu bo zrastla, ker imata starša oba krajšo dlako, + če mu bo vroče), mi je vseeno ! nasmejan

    Tako da, se moram strinjat z Evo in Anjo (:
    Moje mnenje pač. Zdej pa že nehajmo razglabljat o dlaki, ker noben ne bo spremenil svojega mnjenja zaradi drugega, tako da.. ;D


    Še malo fotk iz 'moje' psarne: (sheltiezucht.at)
    Naš bodoči očka, ko je bil še mini:

    Shetlandski ovčar - Page 17 Aktuell2_25092010

    lepotec da ni večjega. kiss
    Shetlandski ovčar - Page 17 Aktuell_25092010

    Shetlandski ovčar - Page 17 Aktuell1_25092010

    Mi je pa Heidi (vzrediteljica) tudi napisala, da je Choker že začel delat agility in da mu gre odlično ! (: Pravi tudi, da bo v kratkem prilepila še več njegovih fotk.

    In še naša morebitna mamica v agiju:

    http://www.sheltiezucht.at/filme/wm_2010_video1.htm

    http://www.sheltiezucht.at/filme/wm_2010_video2.htm

    Meni je zakon. happy

    Sponsored content


    Shetlandski ovčar - Page 17 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Sob Apr 27 2024, 01:24