Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 9 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 9 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Shetlandski ovčar - Page 26 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+59
Colliny
Katk.
katt.
love
The_Wanted
Hana*
Alex
Animal_Lover
Lisa
Ursha_Shiva
leja557
Neja.
Shelly
Evangelynne
Diana.
nika
Ester
Lillie
anna <3
yaya
talupu
Ani
Nixy.
Evi
Maja
Miška
Deep
flowerylife
rox.
Evva
zoe
Polly
Aron Gold
Nuša.
Eva.
ines97
Tjaša*
teya
ema.
Demi
dog_lover*
Princess^^
BlackStar
Katka in Dancer
Eva
Ingrid*
anna.
tjasyka
*Lanchy*
Špela
emma
Alessa.
Anja
Maša
Urška
Tisa
Vida
...Ira <3...
Iza
63 posters

    Shetlandski ovčar

    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Čet Mar 10 2011, 23:58

    Mladička iz kombinacije ki jo je Katk. že enkrat omenila.
    https://www.youtube.com/watch?v=KvnWh6Y-xgo&feature=channel_video_title
    Baje da so vsi mladički super za agility. Tale posnetek je res osupljiv.
    http://www.with-eager-to-work.de/Home.html
    http://www.hundesport-wuest.de/hundesport-wuest.de/Home/Home.html
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Eva. Pet Mar 11 2011, 10:24

    Men je pa tale cuuker.. ljubezen
    Black Nicky von Groß Salze:
    Shetlandski ovčar - Page 26 Nip

    Tale mi ma pa smešn gobček.. sramežljiv (sam je luškec še useen.. ljubezen)
    Je pa v agility-ju zakon.. jezik (se mi zdi.. žvižgač)
    A little Peanut with eager to work:
    Shetlandski ovčar - Page 26 Peanut


    Sheltie's with eager to work


    Drugač pa ja teli filmčki k jih je Evva nalepla.
    Res dober teek.. Waaaau
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Pet Mar 11 2011, 19:45

    Wauu Evva tale filmčk k si ga nalepila Waaaau :O!!! Kok zna lastnik delat pa lepo usmerjat šeltija :O! Če bi js tko znala Densija usmerjat bi tut mi2 tok daleč pršla jeziiiik Res je super, pa še cukrasti so teli šeltiji iz te psarne kiss
    *Lanchy*
    *Lanchy*
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3859

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by *Lanchy* Pet Mar 11 2011, 21:38

    Aaaa, kako dober posnetek šeltija. Res teče ful hitro in natančno + na koncu je čisto nor, ko se mu kar na cufo obesi in ne spusti. jezik
    Miška
    Miška
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 676

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Miška Pet Mar 11 2011, 23:44

    Eva&Nala oba sta cukra kiss
    Kok dober lavfa. Ful hiter pa natančen,
    kok ga nakoncu dvigne s cuko... hahah smeeh
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sob Mar 12 2011, 12:16

    Mmmmmmmm kera postavca: klik kiss
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Sob Mar 12 2011, 12:20

    Meni sploh ni fora v tem, da se takrat ne bi dalo socializirat psa...
    Jst že tako ali tako sedaj eno leto čakam na primerno leglo, in ko ga končno najdem, se prestavi, in rabim čakat še dalj časa. Že sedaj takoooo težko čakam. :/
    In čem bo pomladi boljše leglo, vzamem od tam. Če bo poleti boljše leglo, tudi vzamem od tam. Če jih ne bo, vzamem od Mandy in Chokerja. (:

    *Lanchy* je napisal/a:
    P.s. a ta vzrediteljica s katero se pogovarjaš zna angleščino. Sej vem, da je mal neumno vprašanje, samo ker je cela spletka v nemščini..

    Jap, zna angleško. :) Sicer bolj slabo, ampak se vse razume. (:
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Sob Mar 12 2011, 12:23

    Aja ! happy

    Peanut mi je fuuuul všeč ja ! (: In res agility lahko samo gledaš, sploh ni besed.

    Hm. Sem se pa odločila, da če že pri prvem psu nisem imela možnosti izbire v leglu, si bom za drugega psa že v naprej izbrala barvo. :$ In edina barva, ki jo nočem, je tricolour. Sicer so NORO lepi psi in ta barva je krasna. Ampak je črno ful težko fotografirat. (: Tako da bom poskusila imet ne-trikolorja. jezik Vem da se čudno sliši, da izbriram tudi po barvi, ampak res želim, da dobim popolnega mladiča. Ampak trikolor barva mi je res noro lepa. Sploh na Mandy. Da ne bo pomote.
    yaya
    yaya
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 372

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by yaya Sob Mar 12 2011, 12:40

    Katk. samo se res čudno sliši. nasmejan Pa ne to, da zbiraš po barvi, ampak da zbiraš na podlagi tega kko težko je psa fotografirat, če je določene barve. happy Usaj men je to čisto brez veze. Pa brez zamire, usak ima svoje prioritete in če je tebi prioriteta fotografiranje pa naj bo tako. jezik
    Čeprav meni je pomembno, da je meni pes ušeč, ne pa da imam miljaužnt lepih slik od njega.jezik
    Drugače pa itak ima vsak svojo najljubšo barvo in usak bi lagal, da mu je čisto useeno. Je pa res, da raje živim s psom, ki ni moje najljubše barve ampak ima krasen karakter, kot pa z psom popolnega videza, ki ima temperament čisto faljen za moje potrebe. roll Če pa bi imela na izbiro dva mladiča podobnega karakterja in dveh različnih barv bi seveda uzela tistega, ki bi imel barvo, ki mi je bolj všeč. happy

    Kar se tiče pa legla.. Če si želiš prav od Mandy uzet, potem počakaj. happy Če pa ti je useeno je pa itk bolje da poiščeš drugo leglo. happy
    Drugače pa vem, kako je s čakanjem. Čakam že več kot leto in pol, pa še bom dve leti, če leglo sploh bo. Ampak sem odločena, da bom uzela iz tistega legla, na katerega čakam že 1.5 leta, pa čeprav bom mogla čakat še 3-4 leta.Mi je useeno, važno da dobim psa iz tistega legla. happy Je pa res, da če bo leglo v jeseni čez dve leti ne bom mogla uzet ( začnem z študijem takrat namreč).

    Ok, OT. sramežljiv
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sob Mar 12 2011, 12:46

    Katja ma pač svoje zahteve jezik Men so tricolorji... niso mi tok ušeč po videzu, ampak bi ga mela, če bi meu super karakter vesel

    Pa da ne bi kdo misli... yaya ne bo mela šeltija jezik (če te ne bi poznala bi to mislna jezik)
    yaya
    yaya
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 372

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by yaya Sob Mar 12 2011, 12:50

    Hehe, hvala Katja za to podrobnost. nasmejan Ne bom imela šeltija ne. nasmejan
    In ja, itak ima usak svoje zahteve. happy Sej je prav. wink
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sob Mar 12 2011, 13:57

    Ja tole z barvo se tudi meni zdi čista neumnost. Itak je vsakemu lastniku po parih tednih ozirma mesecih skupnjega življenja njegov pes najlepši na svetu, neglede na to kakšne barve je.
    Jaz pri Sky nisem mogla izberati in sem z njo vseeno maksimalno zadovolna. Ubistvu sem hotela psa čisto druge pasme.
    Dosti vzrediteljev lastnikom sploh ne dovoli izberati mladičev, ampak ti oni najdejo najbolj primernega zate. V našem leglu naprimer tujci večinoma ne bodo mogli izberati. In izberanje po barvi in dolžini dlake slpoh ni mogoče.
    Kaj pa če bojo v Mandyenem leglu sami tricolorji? Tudi to se kdaj zgodi.
    yaya
    yaya
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 372

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by yaya Sob Mar 12 2011, 14:40

    Meni se zdi to, da ti vzreditelji izberejo najprimernejšega mladička ful uredu. happy Sam se težko odločiš, če pa vzreditelju poveš svoje zahteve, kakšnega psa si želiš ti bo on znal najbolje svetovati. Konec koncev vzreditelj preživi z njimi 8 tednov in dobro ve kakšen je vsak posamezni mladiček. Sploh, če bi bila kupec iz tujine bi odločitev prepustila vzreditelju, ker mladičkov po možnosti pred 8 tednom niti videla ne bi v živo. wink Če je pa leglo v slo in lahko vidiš maldiče vsak teden bi verjetno bilo malo drugače, ampak še vedno bi hotela, da mi vzreditelj priporoča, izbere pravega mladička. happy
    Zdaj je pa že res OT. :<<:
    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sob Mar 12 2011, 14:41

    Evva ne razumem čisto; ti si šla po eno drugo pasmo in dobila Sky? :O
    Ja vzreditelji ti dostkrat rečejo kater šelti ti najbol ustreza in nimaš glih izbire :) No sej tko je pr veliko vzrediteljih, predvsem pri zahtevnejših pasmah wink Kr se mi zdi kr prou, ker je izgled itak čist mejhn delček življenja z njim :)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Sob Mar 12 2011, 15:14

    Nevem, meni se ne zdi ni8č narobe če se izbira po barvi. Saj je obrazložila. In itak v leglu ne more bit en čisto len pes. In ko sem se sama odločila za borderja, sem si rekla, zakaj ne bi kakšno drugo barvo, če jih je toliko.
    Ker če si končno izbiraš psa po lastni izbiri nevem zakaj ne bi izbral tudi barve. Vicka npr. je meni zakon barve, sem se že po barvi čisto zaljubila v njo, kar se mi zdi čisto normalno da v prvih tednih mladičkovega življenja izbereš najljubšega po videzu. In ko mi je Ann rekla da je najbol hiperaktivna, ves čas hodi za njo in žveči vezalke čevljev, sem vedla da je prava izbira.
    Evva
    Evva
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 67

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Evva Sob Mar 12 2011, 17:21

    No mladiči so si že v leglu zelo različni v dominanci, strahu, plenu, odprtosti do ljudi, apetitu, aktivnosti, želji po sodelovanju, trmi,interesu, vztrajnosti, inteligienci... In vsekakor jih vzreditelj najbolj pozna. Torej ti lahko iz legala najde najbolj primernega zate. Če pa izberaš po barvi ni nujno, da dobiš sebi najbolj primernega mladiča. Dosti je odvisno še od kasnejšega dela z psom, ampak naprimer z maldičem, ki ima dober plen je veliko lažje delati.
    In naprimer pri sheltijih se mi izbera po barvi zdi še slabša kot pri boredrjih, ker so veliko bolj plašni. Če bi se jaz odločala za sheltije bi definitivno največ pozornosti posvečala strahu, in probala dobiti takšnega z čim bolj močnim karakterjem. Vsekakor ne bi bil to edini pogoja ampak tega bi definitivno postavila na prvo mesto.
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by flowerylife Sob Mar 12 2011, 21:21

    Anja, pa veš da se tudi to zgodi wink Kot je rekla Evva, je vsak mladič zase in težko najdeš dva, ki bi si bila v vsem podobna. Tako je lahko v istem leglu kuža, ki lahko samo spi in kuža, ki bi ves čas norel in nič spal. Take razlike so, pa čeprav se je poskušalo z vsakim delati na enak način.
    Imela sem to priložnost, da sem 2 tedna preživela s 6imi mladički od zgodnjega jutra do poznega večera. Pa je imel vsak svoj karakter. 3je so bili res živčki, od tega je ena nežno iskala še pozornost človeka, kadar ni mogla, se je spravljala nad sestrice, drugi je bil malce bolj zase in se je sam zaposlil z igračkami, a čisto vedno pokazal pripravljenost do igre, prav tako je bil do drugih nekonflikten, tretja je bila prav tečna s svojimi zobki in ti je lahko visela prav z vsakega dela telesa. Če gledamo inteligenco pri teh treh, je bila ena 100% pri vsaki stvari brez razmisleka, druga je bila 50/50 (najprej priletela z navdušenostjo, se ustavila in premislila a je varno a ni in a bi a ne bi), tretji pa je resda prišel pogledat, a se je potem vrnil in nadaljeval s tistim, kar je počel prej. Od drugih treh je bila ena srakica, ki se je ves čas drla, druga je bila dominantna do ostalih mladičev, a ne toliko zainteresirana za ljudi in je zelo veliko prespala ter ni rinila v nove stvari, tretja je sicer bila za igro, vendar jo je vedno kaj zmotilo.
    Če bi izbirala po obarvanosti (ok, pri meni ni bilo različnih barv, so bili pa različni vzorci), bi vzela to zadnjo. Po dveh tednih pa sem spoznala, kakšno super psičko bi zaradi tega prepustila drugim ljudem. Roo je bila edina, ki je vztrajala pri meni do konca vsakega dneva, edina, ki se ni zmenila za obiske drugih, ko sem bila jaz zraven, edina, ki se je odzivala na moj žvižg. Pa bi jo po obarvanosti zadnjo izbrala, ker je bila najbolj temna, z neprekinjenim vzorcem, kar mi sploh ni bilo všeč. No, pa lahko rečem, da ima zdaj najbolj posrečen izraz na obrazu in razstavno gledano tudi najlepši od mladičkov.
    Je pa en dan absolutno premalo, da bi bil zmožen presoditi karakterje. Vsak mladič ima tako dobre kot slabe dneve, zato če sam nimaš te priložnosti, ti beseda vzreditelja lahko res zelo veliko pomaga.
    Tako, da jaz vsem bodočim lastnikom (sploh tistim, ki imate v naprej določene načrte kaj boste počeli z novim psom - pa ne razstavne) priporočam, da ne gledate barv. Prav tako presodite na koliko energije ste pripravljeni. Jaz vem, da nikakor ne bi mogla zdržat s psičko, ki je bila največji živc, pa čeprav je tak mladič morda v agilitaških krogih najbolj zaželjen.
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Sob Mar 12 2011, 22:33

    Uh, kakšni dolgi posti. ;D

    Jst čisto verjamem, da so si mladiči v leglu čisto različni. In sem tudi Anji, ko sva se pogovarjali enkrat, povedala, da bom najprej povedala Heidi svoje zahteve, kakšnega mladiča želim (igriv, hiter, ni preveč dominanten, ni čisto podrejen vsem, da ni plašen, rad v bližini ljudi, se rad boža...) in na podlagi tega mi ga bo Heidi izbrala. Če bo to trikolor - kul ! (: Če bo blue merle, pa še tolk boljše. ;D
    Ne mislim pogledat mladičev po slikah in rečt 'tale je najlepši, tega bom'. Sploh ne. Imam pa želje glede barve, kot tudi vsi drugi pomojem. happy In vsem je kakšna barva lepša od drugih. Pri meni je to blue merle, in bi blue. (:

    Ko sem šla po Loty, je bila takrat najbolj mirna od vseh mladičev. Sedaj samo čaka, kdaj bo lahko z mano, obožuje vse kar leze in gre in na treningih jo komaj lovim. (: In mi je najbolj popolna na svetu. ;* Drugi mladiči, tisti, ki so še ostali živi, so brez volje do vsega, razen Bloomy. Ker se nihče ni nič ukvarjal z njimi, nič niso vložili v njihov karakter ker jim je važno, da imajo čuvaja, v enem primeru psa, ki bo spodil mačke z vrta.

    Ampak, kot pravim, sedaj, ko lahko izberem točno svojega mladiča, bom vzela takega, ki se bo ujel z mojimi željami glede karakterja, in če bosta podobna mladiča dveh barv, bom vzela barvo, ki je meni lepša.

    Katka in Dancer
    Katka in Dancer
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1176

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katka in Dancer Sob Mar 12 2011, 22:55

    No js sem gledala da bi dobila najbol mirnega mladiča pa tut za izgled se mi je šlo. In Densi je biu najbl mirn, najbl zadržan do psov, najmn interesa je kazal za igrače.... in kaj mam zdej?? Najbl hiperaktiven je iz celga legla, ful rd ma pse in igranje z njimi pa je totalno preveč zainteresiran za žoge in ostale igrače in jih ma skor raj od mene -.- Velik se da uplivat na karakter, pa še to si je sam izoblikovou :) Končno odločitev je pa igrou videz, da sem se 100% odločila za Densija :) Pa je zdej men Densi ful lep pa še karakter ma super pa se nism nč trudla pa si belila glave kako pa kaj wink
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Sob Mar 12 2011, 23:00

    Jup, je kar dosti lažje pri pasmah kjer so vsi puppyi enaki. jezik
    Res je pa, da lastnik ogromno naredi pri psu, koliko dela z njim in kako hiperaktiven je potem pes. (:
    Sama načeloma tudi ne bi vzela puppya ki bi po vzrediteljevi presoji bil res čisto brez energije, lezel stran od ljudi itd. Tako da karakter vsekakor izjemno pomemben. Pa ne samo v smislu koliko je aktiven, meni se zdi bolj pomembna ta dominantost oz položaj v leglu in kako mladiček želi biti z ljudmi. Tisti ki se najbol stran drži ko pridejo obiski, meni res ni prava izbira. Zato mi je bil Vickyn karakter res super, ko mi ga je Ann opisala. Tako da sem jo vsak teden spraševala kako se vede itd. (:
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Sob Mar 12 2011, 23:47

    Katka in Dancer je napisal/a:No js sem gledala da bi dobila najbol mirnega mladiča pa tut za izgled se mi je šlo. In Densi je biu najbl mirn, najbl zadržan do psov, najmn interesa je kazal za igrače.... in kaj mam zdej?? Najbl hiperaktiven je iz celga legla, ful rd ma pse in igranje z njimi pa je totalno preveč zainteresiran za žoge in ostale igrače in jih ma skor raj od mene -.- Velik se da uplivat na karakter, pa še to si je sam izoblikovou :) Končno odločitev je pa igrou videz, da sem se 100% odločila za Densija :) Pa je zdej men Densi ful lep pa še karakter ma super pa se nism nč trudla pa si belila glave kako pa kaj wink

    Kako pa to, da najbolj mirnega? :O
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by flowerylife Ned Mar 13 2011, 00:06

    Ru se je stran držala od obiskov, ker si je dajala opravka z mano, kar sploh ni slaba lastnost wink sem ji bila že dovolj zanimiva, da ni imela težnje jih it pozdravit. Ali pa je hotela povedat, da ona ni več frej in se je napopala name jezik hehe
    Je bila pa že v leglu bandit in izredno dominantna. Še danes najbolj uživa, ko si uspe podredit kakšnega labija ali pa celo pitbula, kot je dokazala zadnjič ::) ampak pri njej dominanca tako ni problem, ker se v to ne spušča dokler ni čisto prepričana da je tuj pes ok in ji ne bo storil hudega. (Če pa ji je znan, pa ni šans, da se bo v igri pustila nadvladati.) Hvala bogu, da je 50% glavce. :)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Anja Ned Mar 13 2011, 00:15

    Petra, mislila sem bolj to, da sploh do ljudi ne pride kaj dosti. :] Je pa prav da ko se s tabo ukvarja je res skoncentrirana samo nate.
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by flowerylife Ned Mar 13 2011, 00:22

    Kako pa to, da najbolj mirnega? :O

    Verjetno zato, ker so jo kot prva pasma očarali bernci, od katerih pa ni ravno pričakovati živahnosti vesel in je probala najdt približek v sheltiju haha roll

    ah ne, naj kar sama pove jezik
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Katk. Ned Mar 13 2011, 00:43

    Pa sej šeltiji niso podobni berncem. ;0 ne razumem.

    Sponsored content


    Shetlandski ovčar - Page 26 Empty Re: Shetlandski ovčar

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Tor Maj 07 2024, 19:07