Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 12 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 12 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+14
dog_lover*
Maja
:D
Pupa.^^
Vida
anna.
Petra.
Anja
Maša
Alessa.
Valentina
teya
Mateiia
Katk.
18 posters

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Katk. Tor Jan 19 2010, 16:20

    Hm, ker ti očitno res NIČ ne zaleže, bom tole na forum napisala, upam, da boš potem kaj dojela in se ne boš več prikazovala na forumu.
    Ker na forumu lažeš, se prijavljaš z drugimi imeni, žališ člane in na splošno SPLOH ne upoštevaš pravil, te prosim, da si že KONČNO nehaš delat različne nicke in TAKOJ oddideš s foruma, ker niti malo nisi zaželjena.

    Najdi kakšen drug forum, kjer ne bojo vedeli za te tvoje trapaste zelo slabe fore, tukaj se ti pa že vsi režimo smeeh

    Tudi nick Mateiia bom blokirala, potem pa si prosim ne delaj več novih, ker je resnično brez veze.

    Več sreče ti želim na drugem forumu.
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 17:03

    Nevem o čem govoriš ampak ,če že želiš vredo. Nebom več obiskovala ampak nick Mateiia prosim pusti ,da bom lahko gledala kako pri Matematiki reževati ker pišemo v sredo(jutri) sej vredo nebom več pisala. To se pri meni z lahkoto ,da ker jaz nisem nobena Patka oz. kravica oz. kravDOO pa nevem še kaj vse...
    Prikazovala se bom na forumu ker bom brala prispevke (upam ,da vas nič ne moti) pa tudi kje bom kaj napisala ,ker imam vso pravico. Tiste Patka,kravica,kravaDOO pa lahko zbrišeš če želiš (razen če jih še nisi) Mene pa prosim pusti gor ,da berem prespevke. Maš prav ,da nimam nobene živali in ,da sem se prijavila brezveze samo si jo želim in upam ozeroma mislim ,da jo bom lahko tu gor našla. Prosim in Hvala.

    PS: Sej drugi člani lahko mislite ,da sem Patka oz. kravica oz. kravaDOO samo jaz nisem in to sem vam zdaj povedala.

    Ne me izbrisat iz foruma.
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Tor Jan 19 2010, 17:12

    Zakaj pa maš isto sliko tukaj kot Mateiia, kot pa na netlogu in msn-ju PATKA? kaj sta slučajno čisto isti in iz čisto istega kota in vsega slikani? saj vsi vemo da si PATKA tko da lahko ti kar hočeš govoriš... in ti dobro veš o čem govori Katk.
    Valentina
    Valentina
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Radenci
    Število prispevkov : 890

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Valentina Tor Jan 19 2010, 17:15

    Jao! Kakšne zgodbice. 8-)
    Kaj ti koristi laganje? Imaš kaj od tega? Kaj?
    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Laganje
    Alessa.
    Alessa.
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1454

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Alessa. Tor Jan 19 2010, 18:16

    Kje se pa to sploh vidi? O_o
    Samo je pa res žalostno, da eni nimajo drugega dela. :(
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 18:23

    Sej ne lažem? zakaj?
    In jaz imam veliko kaj drugega za počet kot pa se ukvarjam z vami ,ki jih ne poznam še manj pa oni meni.
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Tor Jan 19 2010, 19:19

    Seveda lažeš,ker govoriš, da nisi ne PATKA, ne kravica pa ne KravaDOO. Pa si vse! Ker je Valentina dobro pokazala da so vsi računi narejeni na enakem računalniku!

    Saj, meni se več tudi ne, da z to PATKO ukvrajat roll . Ker itak sama sebi laže pa se dela noro
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 19:44

    Jojojojo :nee: >< zakaj?
    Nevem a mate še kakšne dokaze da lažem ne samo ta IP ko je toliko številk ,da se že ponavlajo. Jaz nisem čisto nič nora in se ne lažem! jezen
    No obistvu pa me lahko kar pri miru pustite in se ne obadate z mano. Pa če sem Patka oz. kravica iz. kravaDOO ali nisem (čeprav nisem in to spuštujte.)
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Maša Tor Jan 19 2010, 19:47

    Aja. Samo čudno, da potem jaz nimam istega IP naslova kot ti. kaj? Glede na to, da se ponavljajo. (: (po tvojem razmišljanju).
    Malo preveč je očitno. Drugače pa je meni vseeno če si kravica ali pa Mateiia.
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Tor Jan 19 2010, 19:50

    Mateiia pa ravno tisto številko bi imeli štirje, drugače pa nima noben dva. Ne govori neumnosti, ker noben računalnik nima istega IP-ja kot pa kateri drugi kaj? . Samo sramoto si delaš roll
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 19:50

    Teya : A ni zdaj useeno?
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by teya Tor Jan 19 2010, 19:54

    Ja je... Samo se bom zdaj z tabo tok dolgo ukvarjala dokler neboš ugotovila da si PATKA, kravaDOO in kravica
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 20:05

    No vredo samo jaz se nebom z teboj ker pri meni neboš nikoli ugotovila ,da sem PATKA , kravaDOO, kravica ker nisem!! jezen zelo jezen
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Anja Tor Jan 19 2010, 20:58

    Mateiia,gremo se zmenit za uro in kraj kjer se dobimo,da te vidimo in da dokažeš to wink
    Alessa.
    Alessa.
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1454

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Alessa. Tor Jan 19 2010, 21:05

    Pomojem bi bila to dobra ideja...žvižgač
    Če že pravi, da je nedolžna...Naj ima priložnost to dokazati ;P
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Anja Tor Jan 19 2010, 21:06

    Ja,se strinjam 8-)
    Dobro napisano ;D
    Alessa.
    Alessa.
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1454

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Alessa. Tor Jan 19 2010, 21:09

    hhahaahah. ja hvala Anja.. =P
    Ti si tako fajn idejo dala :$


    Da počakamo še na Mateiin komentar... Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO 666284
    Petra.
    Petra.
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2183

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Petra. Tor Jan 19 2010, 21:44

    Jaa pa rečemo še kraviDOO in pa kravici naj pridejo ;
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Anja Tor Jan 19 2010, 21:48

    Jaa,Petra,super ideja Waaaau
    Če pa ne bosta mogle,gremo pa lahko k vsaki na dom Waaaau
    anna.
    anna.
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 29
    Kraj : škofja loka; forme
    Število prispevkov : 577

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by anna. Tor Jan 19 2010, 21:49

    Punce KravaDOO in kravica je ista oseba. Saj je napisala.
    Petra.
    Petra.
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2183

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Petra. Tor Jan 19 2010, 21:50

    Aja potem pa samo z Mateiio in eno od krav : D
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Anja Tor Jan 19 2010, 21:51

    Pa saj so vse ista oseba jezik
    Hecamo se jeziiiik
    Vida
    Vida
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 1931

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Vida Tor Jan 19 2010, 22:24

    Petra. je napisal/a:Aja potem pa samo z Mateiio in eno od krav : D
    Hahahaha Petra... smeeh
    Kaj sem se smejat začela ko sem tole prebrala!!! jezik
    In, ja!!! Jaz bi tudi prišla na tole mini srečanje!!! roll smeeh
    Katk.
    Katk.
    Admin
    Admin


    Female Starost : 27
    Kraj : Okolica Ljubljane
    Število prispevkov : 4642

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Katk. Tor Jan 19 2010, 22:56

    Mateiia je napisal/a:Nevem o čem govoriš ampak ,če že želiš vredo. Nebom več obiskovala ampak nick Mateiia prosim pusti ,da bom lahko gledala kako pri Matematiki reževati ker pišemo v sredo(jutri) sej vredo nebom več pisala. To se pri meni z lahkoto ,da ker jaz nisem nobena Patka oz. kravica oz. kravDOO pa nevem še kaj vse...
    Prikazovala se bom na forumu ker bom brala prispevke (upam ,da vas nič ne moti) pa tudi kje bom kaj napisala ,ker imam vso pravico. Tiste Patka,kravica,kravaDOO pa lahko zbrišeš če želiš (razen če jih še nisi) Mene pa prosim pusti gor ,da berem prespevke. Maš prav ,da nimam nobene živali in ,da sem se prijavila brezveze samo si jo želim in upam ozeroma mislim ,da jo bom lahko tu gor našla. Prosim in Hvala.

    PS: Sej drugi člani lahko mislite ,da sem Patka oz. kravica oz. kravaDOO samo jaz nisem in to sem vam zdaj povedala.

    Ne me izbrisat iz foruma.
    Ne, kot sem napisala NIMAŠ več pravice pisat wink
    Mateiia
    Mateiia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 11

    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Mateiia Tor Jan 19 2010, 23:03

    Vela. Samo povejte kje ,kdaj in ob kolki uri. Najbolje mislim ,da v Mariboru v planetu tušu? Med vikendom ure pa še nevem. Ko grem v soboto v Maribor na pregled pa vam sporočim kdaj bom konec. Nisem mogla takoj odgovoriti ker jutri pišem matemtiko in sem se učila.
    Vela? Samo ne predstavlite se me prej ,da me en vidite. Sem kr mal čudna
    - zobe mam krvie
    - obraz mam čisto grd
    z lahko me bote prepoznali.
    Pa brez kužkov nasmejan (jaz ga nimam)
    No rajtam bom z mamo samo ji bom rekla naj gre po svoje pa me oz. midve po svoje. Kolko pa vas gre?
    No če kero zanima moja št. lahko prašate po ZS.

    Sponsored content


    Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO Empty Re: Za Patko, oz kravico, oz Mateiio, oz kravoDOO

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Sob Apr 27 2024, 03:01