Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 14 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 14 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Kam to vodi... - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Kam to vodi... - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Kam to vodi... - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Kam to vodi... - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Kam to vodi... - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Kam to vodi... - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Kam to vodi... - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Kam to vodi... - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Kam to vodi... - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+17
karamelca
Maša
Maja.
love
Tjaša*
Anja
bordercolliefan
Colliny
Shelly
Alex
ines97
Eva.
airedalka rebeka10
teya
Lin
rox.
Anja&Dona
21 posters

    Kam to vodi...

    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by love Sob Maj 12 2012, 19:04

    Ja Alex tudi ostali nekateri vemo, saj nismo neumni jezik nasmejan Brez zamere happy
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Sob Maj 12 2012, 19:54

    love je napisal/a:Ja Alex tudi ostali nekateri vemo, saj nismo neumni jezik nasmejan Brez zamere happy

    Nisem nič napačnega misla. Samo upam, da se tista oseba zaveda tega.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 21:08

    Samo nekaj glede modijev: happy (se ne mislim kregat, samo povem, ker me pač to moti): eni pišejo/pišete take neknjižne poste, da jaz včasih (sicer redko) ne razumem čisto nič! Jaz sem moderatorka na enem drugem forumu pa se res trudim da bi knjižno pisala, kadar opazim, da kje ni ločil, velikih začetnic, je preveč smeškov, ni razumljivo ipd. pač popravim, ker za to so vendar modiji. zakaj? Tukaj pa, npr. v kakih temah o agility tekmah, ali pa od borderjev se mi zdi da pride večkrat, se pogovarjate o nečem, kar ne razume nihče razen vašega ozkega kroga, ki se družite... Pa še nekaj... Je čisto slučajno, da so modiji samo ljubitelji borderjev (sej ne da jih ostali ne maramo, ampak mislim da se razume smisel - skoraj vsi ga imate doma, bi ga imeli, ali pa so vam vsaj med najljubšimi pasmami).
    Sej pa si narediš neki home made shit pa je to to.
    Kaj pa tukaj, je slovnično pa brez kletvic?? jezen Pa kaj ni to Svet živali, ne psov?? Se mi zdi, da so modiji dejavni samo glede psov.
    Se še spomnim, kako sem bila jaz neumna takoj ko semse registrirala na forum... Se mi je zdelo, da vsi ''prepoznavni lani''' komentirajo veliko tem in jih vsi poznajo, tako da sem seveda tudi jaz pisala veliko sporočil - ampak nisem nimela kaj pametnega, tako da so bile samo ''lep je'', ali pa ''sožalje''. roll jezik
    Pa zakaj samo tem od borderjev zaklenete in premestite, pa so še marsikatere dolge? wink
    Pa tudi me je že začelo motiti, da samo opevate te agility tekme in kako so razstave slabše (vsaj iz vrstic se tako razbere, čeprav ni dobesedno). Tudi če jaz potrebujem kak resen nasvet raje dam npr. na PeSjanarja, ker tukaj, če npr. daš sliko samo napišejo (večina, ne vsi!) ''kako lepa mucka'' ali kaj podobnega, konkretnega nasveta pa sploh ne dobiš.
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Sob Maj 12 2012, 21:20

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Samo nekaj glede modijev: happy (se ne mislim kregat, samo povem, ker me pač to moti): eni pišejo/pišete take neknjižne poste, da jaz včasih (sicer redko) ne razumem čisto nič! Jaz sem moderatorka na enem drugem forumu pa se res trudim da bi knjižno pisala, kadar opazim, da kje ni ločil, velikih začetnic, je preveč smeškov, ni razumljivo ipd. pač popravim, ker za to so vendar modiji. zakaj? Tukaj pa, npr. v kakih temah o agility tekmah, ali pa od borderjev se mi zdi da pride večkrat, se pogovarjate o nečem, kar ne razume nihče razen vašega ozkega kroga, ki se družite... Pa še nekaj... Je čisto slučajno, da so modiji samo ljubitelji borderjev (sej ne da jih ostali ne maramo, ampak mislim da se razume smisel - skoraj vsi ga imate doma, bi ga imeli, ali pa so vam vsaj med najljubšimi pasmami).
    Sej pa si narediš neki home made shit pa je to to.
    Kaj pa tukaj, je slovnično pa brez kletvic?? jezen Pa kaj ni to Svet živali, ne psov?? Se mi zdi, da so modiji dejavni samo glede psov.
    Se še spomnim, kako sem bila jaz neumna takoj ko semse registrirala na forum... Se mi je zdelo, da vsi ''prepoznavni lani''' komentirajo veliko tem in jih vsi poznajo, tako da sem seveda tudi jaz pisala veliko sporočil - ampak nisem nimela kaj pametnega, tako da so bile samo ''lep je'', ali pa ''sožalje''. roll jezik
    Pa zakaj samo tem od borderjev zaklenete in premestite, pa so še marsikatere dolge? wink
    Pa tudi me je že začelo motiti, da samo opevate te agility tekme in kako so razstave slabše (vsaj iz vrstic se tako razbere, čeprav ni dobesedno). Tudi če jaz potrebujem kak resen nasvet raje dam npr. na PeSjanarja, ker tukaj, če npr. daš sliko samo napišejo (večina, ne vsi!) ''kako lepa mucka'' ali kaj podobnega, konkretnega nasveta pa sploh ne dobiš.

    Kot prvo, me ne zanima kje in kako si ti moderator. Vsi forumi imajo različna pravila.
    Tisti citat ki si ga citirala, je pomoje nekaj v svezi z home made ovirami? V glavnem ni nikakršno preklinjanje ampak se pač res tako reče, če so podrte in slabe, doma narejene. Poleg tegaso te kletvice v pravilih bolj mišljene na to da se nekdo krega in zmeče boga i svašta ven iz sebe na forum.

    In sori ker nism tolk pametna da bi odgovarjala res na vse kar se vpraša. Sej morda pa nihče ne ve? In normalno da na pesjanarju dobiš več nasvetov če je največ članov 20+.

    In zakaj so moderatorji ožji krog tistih ki se poznamo in čisto po naklučju tudi agi delamo skupaj itd - Ker zaupam od vseh le njim. In me prav malo briga al majo radi BCje ali ne, dokler vedo kaj pišejo in znajo skrbet za forum mi je vseeno.

    In noben ni proti razstavam, poglej vsi imamo svoje naloge in odpiranje tem (20 ljudi trenutno vsak z svojo nalogo), tako da nebi o tem da zanemarjamo razstave.
    Nisem še nikoli videla v agility tekmah da bi se menili o čudnih zadevah. Sicer pa, če smo realni - kdo gleda teme od tekem če ga agility ne zanima in itak nikoli ne pride pogledat?

    Teme od borderjev se avtomatično zaklenejo ko pridejo do omejenega števila prispevkov/strani.
    Vidiš? Po krivem obtožuješ.

    In se trudimo da bi bilo čim manj 'lepi kuži', 'lepe slike', 'kok kjuuut' prispevkov ampak 2000+ članov se resnično ne da vseh nadzirat, ne glede koliko se trudiš. In res najlažje je potem nas obtoževat.

    V glavnem, moje življenje ni celodnevno sedenje za forumom, tako da pač mi ne rata vsega pregledat&odgovorit itd. Se pa trudim.
    In normalno da je največ o psih, sej so to res ene živali ki so najbol pogoste. In meni se ne zdi da primankuje tem o drugih živalih.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 21:40

    Kot prvo, me ne zanima kje in kako si ti moderator. Vsi forumi imajo različna pravila.
    Tisti citat ki si ga citirala, je pomoje nekaj v svezi z home made ovirami? V glavnem ni nikakršno preklinjanje ampak se pač res tako reče, če so podrte in slabe, doma narejene. Poleg tegaso te kletvice v pravilih bolj mišljene na to da se nekdo krega in zmeče boga i svašta ven iz sebe na forum.
    Sicer sem na manj aktivnem forumu (Psi in mačke so zakon). Aja pa da ne bi slučajno izpadlo, da si jaz želim biti tukaj moderatorka, ker ni res! vesel

    In sori ker nism tolk pametna da bi odgovarjala res na vse kar se vpraša. Sej morda pa nihče ne ve? In normalno da na pesjanarju dobiš več nasvetov če je največ članov 20+.
    Ja sej ni nujno da si ti, če se ne spoznaš na neko področje pač ne odgovoriš (sej tudi jaz ne pišem v nekaj kar ne vem, o kakih pasmah npr.).

    In noben ni proti razstavam, poglej vsi imamo svoje naloge in odpiranje tem (20 ljudi trenutno vsak z svojo nalogo), tako da nebi o tem da zanemarjamo razstave.
    Nisem še nikoli videla v agility tekmah da bi se menili o čudnih zadevah. Sicer pa, če smo realni - kdo gleda teme od tekem če ga agility ne zanima in itak nikoli ne pride pogledat?
    Pa kaj sem napisala, da me agi ne zanima zakaj? Me, pa to zelo, samo na žalost za zdaj še ne morem delat (od tekem sem bila samo v Prestranku), razstave pa lahko. wink
    Teme od borderjev se avtomatično zaklenejo ko pridejo do omejenega števila prispevkov/strani.
    Vidiš? Po krivem obtožuješ.
    Jaaao no, pa kaj se nikoi ne sme zgoditi, da se človek eno stvar zmoti in ne ve?!
    V glavnem, moje življenje ni celodnevno sedenje za forumom, tako da pač mi ne rata vsega pregledat&odgovorit itd. Se pa trudim.
    In normalno da je največ o psih, sej so to res ene živali ki so najbol pogoste. In meni se ne zdi da primankuje tem o drugih živalih.
    Pa saj meni tudi ne... roll S tem pa je bilo mišljeno, da bi bilo mogoče dobro, da je en modi za podforum o mačkah, en za o konjih (in tako še za ostalo), edino za o psih lahko nekaj več, ker je bolj aktiven. Kje pa je bilo govora o primanjkovanju tem?

    Pa še nekaj (TO NI OBTOŽEVANJE NITI NIČ PODOBNEGA!): kaj spreminjate nicke?
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Sob Maj 12 2012, 22:00

    Okej karkoli, ne da se mi vsega odpisovat.
    In ja, tisti forum ima res precej manj članov in je čisto logično da je dalo tam lažje + forum je le o dveh vrstah živali (; Imamo razporejene podforume in tudi ogromno ljudi gor ki se spoznajo na določeno vrsto. Hm, zakaj ne vidim nobenega pomanjkanja pri kateri koli živalski vrsti? okej, razen pri tistih ki so res dokaj nepopularne oz. nepoznane.

    A kaj ali zakaj? ne razumem vprašanja. Nicke speminjava samo adminki lahko in le v posebnih primerih. Sicer ne.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 22:02


    A kaj ali zakaj? ne razumem vprašanja. Nicke speminjava samo adminki lahko in le v posebnih primerih. Sicer ne.
    Aha (ker sem videla, da ste Ingrid npr. spremenili). Zame verjetno ne pride v poštev (samo bi bila rada na vseh forumih enako, ker mislim da sem le na tem drugače)?
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Sob Maj 12 2012, 22:06

    Rebeka:
    zanimivo, da se samo ti non stop nekaj pritožuješ glede našega narečnega ali kakršnega koli pisanja. Tako pišemo itak samo v temah, kjer smo dejavni samo agilityaši (torej večinoma v temah od agility tekem) in ker jih itak ne komentira noben drug, ni neke škode, če nas včasih zanese. Ne mi pa rečt, da napišemo kaj tak narobe, da ni za razumet, ker če jaz razumem marsikatero narečje, pa ga predtem še nisem slišala, ga lahko tudi ti.

    Če bi podrobno prebrala vse povedano o razstavah bi ti blo jasno, zakaj smo v nekaterih primerih proti njim - se mi ne da razlagat.

    In ja, isto kot je Anja napisala - jaz nimam pojma o konjih, ribah ali mačkah in zato v take teme ne bom pisala nekih nasvetov (za katere sploh ne vem, če so uporabni) samo zato, da bi sodelovala v podfoumu o mačkah. Mislim joj ne, kakšno korist pa ma tisti od tega? Če mu kr en, ki nima pojma o ribah svetuje, kako naj jih hrani.

    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Sob Maj 12 2012, 22:08

    airedalka rebeka10 je napisal/a:

    A kaj ali zakaj? ne razumem vprašanja. Nicke speminjava samo adminki lahko in le v posebnih primerih. Sicer ne.
    Aha (ker sem videla, da ste Ingrid npr. spremenili). Zame verjetno ne pride v poštev (samo bi bila rada na vseh forumih enako, ker mislim da sem le na tem drugače)?

    Ja Ingrid je imela svoj razlog za to in sicer konkreten.
    Lahko spremenimo, vse se da zmenit ampak se piše na ZS in se pomenimo. Ne spreminja se jih pa kar tako right away vsem.
    Maja.
    Maja.
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 30
    Kraj : Trebnje
    Število prispevkov : 513

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Maja. Sob Maj 12 2012, 22:14

    Tole o narečju, tudi jaz ko kdaj samo prebiram poste kdaj prav razmišljam kaj bi pomenilo. Se vidi da vas je veliko iz gor, Maribora itd, in potem pišete po vaše, samo se nekaj ne pritožujem, ker se mi enda razglabljat o ted debatah. Edino akr me pote mzmori je to, da potem v nekaterih drugih temah pa tisti opozarjate druge kako pišejo.
    Nimam nič proti, vse lepo in prav, samo dajte potem povsod upoštevati ta pravila :) Pa nimam proti nikomur nič, ampak samo napišem :)
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 22:20

    Enako Maja.! Zdej bodo pa spet neke zamere... Colliny: sem se pogovarjala še s Hano in si misli enako, pa si nobena ni upala napisat (pa zdej bi tudi rajši vzela nazaj pa bi blo). wink

    In ja, isto kot je Anja napisala - jaz nimam pojma o konjih, ribah ali mačkah in zato v take teme ne bom pisala nekih nasvetov (za katere sploh ne vem, če so uporabni) samo zato, da bi sodelovala v podfoumu o mačkah. Mislim joj ne, kakšno korist pa ma tisti od tega? Če mu kr en, ki nima pojma o ribah svetuje, kako naj jih hrani.
    Ma kaj se morem dret zakaj? Sej to bi blo čisto brezveze, samo da ste dejavni. Ampak če mora biti moderator kinološko izobražen (se mi zdi da je to pisalo v eni temi ko še niso bili izbrani), zakaj pa ne izberete še nekaj moderatorjev, ki kaj vejo iz drugih področij živali zakaj? zakaj? zakaj?
    Sej tudi jaz sem v nekaterih primerih proti razstavam (kaki ekstremi, kot je npr. tista ki mu je smrček tetovirala, ali pa da pes celo življenje ne sme ven zaradi razstav zelo jezen ).
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Sob Maj 12 2012, 22:24

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Enako Maja.! Zdej bodo pa spet neke zamere... Colliny: sem se pogovarjala še s Hano in si misli enako, pa si nobena ni upala napisat (pa zdej bi tudi rajši vzela nazaj pa bi blo). wink

    In ja, isto kot je Anja napisala - jaz nimam pojma o konjih, ribah ali mačkah in zato v take teme ne bom pisala nekih nasvetov (za katere sploh ne vem, če so uporabni) samo zato, da bi sodelovala v podfoumu o mačkah. Mislim joj ne, kakšno korist pa ma tisti od tega? Če mu kr en, ki nima pojma o ribah svetuje, kako naj jih hrani.
    Ma kaj se morem dret zakaj? Sej to bi blo čisto brezveze, samo da ste dejavni. Ampak če mora biti moderator kinološko izobražen (se mi zdi da je to pisalo v eni temi ko še niso bili izbrani), zakaj pa ne izberete še nekaj moderatorjev, ki kaj vejo iz drugih področij živali zakaj? zakaj? zakaj?
    Sej tudi jaz sem v nekaterih primerih proti razstavam (kaki ekstremi, kot je npr. tista ki mu je smrček tetovirala, ali pa da pes celo življenje ne sme ven zaradi razstav zelo jezen ).

    OMMMGGG a že spet? ja joj, požrla bi jo če bi mi sama to povedala. Že spet o tem no. ;S Kok se ve po ZSjih pogovarjate in kok smo grozne. ;O Ohjoj, dajmo napisat javno če smo že tako glasni.

    & predvsem zato, ker je forum že toliko doživel da ne zaupam nikomur drugemu kot tem ki so zdaj moderatorji! (; Bo ok?
    Maja.
    Maja.
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 30
    Kraj : Trebnje
    Število prispevkov : 513

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Maja. Sob Maj 12 2012, 22:28

    Jaz se ne mislim kregat, sem že povedala :) Samo napisala sem nekaj mojih mnenj. Samo se mi res zdi, malo mimo, da nekje opozarjajo kako pišejo drugi, nekje pa sami tako pišejo (: Sicer pa nima ceze (:
    To pa še zdaleč ne pomeni, da nebom več hodila na forum itd jezik Meni ej zanimiv in privlačen jezik
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 22:33

    1. Ne po ZS-jih, niti ne kako ste grozni, samo pač pogovarjalio sva se o forumu in sva ugotovili, da to obe moti, ampak da bo pač ena napisala na forum. (sej vem da ne boste, ampak ne slučajno se zdej kej na Hano jezit). Pa sej zdej sem napisala, pa je vse narobe in bi najrajši vse zbrisala in bo, ne da bom zdej po celem orumu znana kot ena ki se samo pritožuje in ogovarja. jezen Lejte jaz se ne mislim zdej z nobenim kregat in imet zamer, napisala sem tukaj JAVNO svoje mnenje, pa je spet vse narobe in sem kot ponavadi vse z******* (ok, moja krivda, se pač kdaj vtikam kamor ne spadam - tudi v resničnem življenju)
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Sob Maj 12 2012, 22:48

    Ja, sej je prav da poveš mnenje.
    AMPAK prvo kot prvo ti mora bit jasno da forum ni realnost in da tudi admini in moderatorji imajo svoja zasebna življenja in se jim resnično NE LJUBI ukvarjat z vsem folkom tu gori ko si vsak nekaj posebaj zmisli da bo uničeval forum, nabijal poste in kar tako za veselje kršil pravila. Ja res, največje veselje mi je prit na forum in nadirat člane ker mi gre že vse tolk na živce! Halo, kot bi bli eni nepismeni da bogih pravil ne morejo prebrat.

    Konec debate!!!
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Maša Sob Maj 12 2012, 23:08

    Mogoče malo neumesno, samo en manjši popravek... Kinologija je namenjena za pse, ne pa tudi za konje, mačke, divje in druge živali.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Maj 12 2012, 23:11

    Mogoče malo neumesno, samo en manjši popravek... Kinologija je namenjena za pse, ne pa tudi za konje, mačke, divje in druge živali.
    Sej to vem happy
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by teya Ned Maj 13 2012, 11:29

    Mene tudi moti, da moderatorji govorijo neknjižno, potem pa druge popravljajo, ko ne pišejo neknjižno. Jaz vas včasih sploh ne razumem. Ali pa npr. na pol po anlegško. Kaj smo mi angleži ali smo slovenci??? Saj ne da ne bi razumela angleško ampak vseeno. Ampak me vseeno moti. Eni modeki govorite tut po štajersko. Jaz vas vse razumem, ampak kdo drug pa vas ne recimo. Tudi eni govorite po ljubljansko, ampak ne modeki, vsaj ne velikokrat, pa vas jaz resnično nič ne razumem. Koliko jaz vem, da piše v pravilih, da moramo pisat v knjižnjem jeziku in ne smemo pisat kletvic (ja, kaj pa je shit drugega kot pa kletvica, če ne druga vsaj zvezdice napiši, ne). Torej se vidi, da se že modeki ne držite pravil, bravo.
    In ja, modeki na tem forumu so samo tisti, ki imajo borderje/so nad njimi navdušeni/bi jih imeli in tisti, ki se med sabo poznate. Sicer glede tega, da ste modeki/admini samo border fani izgleda malo čudno. Oz tudi opažam da ste sami agilitaši admini/modeki, tudi to je malo čudno... Glede poznanstev pa me resnično ne moti, celo všeč mi je, da ste znanci skupaj admini in modeki, ker se lahko tudi privat kaj zmenite o forumu, npr. na agi tekmi ali pa kje. Tako se jaz, če bi bila modek, npr. ne bi mogla wink

    Pa glede teh nabijanja postov. Kaj če bi vi tele, ki nabijajo poste malo zablokirali? In jih okregali zraven tega, da bi potem, ko bi prišli nazaj malo bolj upoštevali pravila? Res, v pravilih piše, da se kršitelje kaznuje, ampak v praksi ni pa ne duha in ne sluha o tem.
    In to da greš nabijat poste v stare teme o umrlih hišnih ljubljenčkov je res bolano. To je boleče za lastnike od teh umrlih ljubljenčkov. Tako smetenje bi se za moje pojme moralo kaznovati še bolj strogo!

    Pa da se ne bo sedaj na mene spet nek plaz kritik vlil. To je samo moje mnenje in na vaše nadalno terozoriziranje ne mislim odgovarjat. Samo preberite in se malo zamislite... To je samo dobronamerna kritika in ne sedaj neko brezvezno kritiziranje roll
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Maša Ned Maj 13 2012, 11:40

    Jaz pa ne vidim kaj je v tem narobe da so sami agilitaši moderatorji in admini, pa border fani. Jaz pa sploh ne gledam na to tako, ker pa to res ni pomembno kdo je moderator in admin, vsaj ostalim članom ne bi smelo biti, to je stvar ustanoviteljev foruma in ne vem zakaj je to tako velika stvar, ker to res ni niti malo pomembno. Vsak kdaj ne piše pismeno, piše se predvsem za to, da se razume kaj hočeš povedati. Ne moreš pa pričakovati, da bodo sedaj modi in admini popravljali cele spise,ki so napisani neslovnično, ker imajo pse, druge živali in druge obveznosti, ki so odvisni od njih.

    To se mi zdi popoln nesmisel, če komu forum ni všeč mu ni treba hodit gor, če pa mu je se bo mogel prilagoditi na razmere, drugje res ne vidim rešitve tega nesmiselnega problema.

    Pa to niso kritike ampak obrazložotve
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 13:03

    Maja. je napisal/a:Tole o narečju, tudi jaz ko kdaj samo prebiram poste kdaj prav razmišljam kaj bi pomenilo. Se vidi da vas je veliko iz gor, Maribora itd, in potem pišete po vaše, samo se nekaj ne pritožujem, ker se mi enda razglabljat o ted debatah. Edino akr me pote mzmori je to, da potem v nekaterih drugih temah pa tisti opozarjate druge kako pišejo.
    Nimam nič proti, vse lepo in prav, samo dajte potem povsod upoštevati ta pravila :) Pa nimam proti nikomur nič, ampak samo napišem :)

    Lepo prosim, iz Maribora sma samo jas in Colliny. Colliny piše skos pravilno slovnično, mene kdaj zanese. Mislim pa da nebo neke škode, če napišem kaj v mojem narečju, ker se vse da razumet. Sploh v temah o agiju in BCjih, drugje itak ne. Teh tem pa itak vi nekak nea najbolj gledate in komentirate, takda lepo proism zaj no. wink


    Označene besede, so dokaj štajerske in kaj so res tak neznane, da jih ne razumete, če smo že pri tem?
    Najboljše , da kr slovar napišemo.

    In glede popravlanja besed, opozarja se izklučnjo glede LOČIL in VELIKIH ZAČETNIC!
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by rox. Ned Maj 13 2012, 13:37

    Haha, ma daj to je pa že prav bolano. Dajmo vsi gledat napake drugih in se "obešat" na vsako manjšo malenkost, ki nam ne paše ter prezirat svoje neumno in nezrelo obnašanje. Jao.
    Že tako, je bil forum zaprt zaradi takih situacij in butastega kreganja, a zdaj pa še enkrat? Ja krasni ste res, da ne morete biti malo bolj tolerantni, ker upravljati forum res ni enostavno in, če kdaj kakšne beseda "izleti" po štajersko, ljubljansko pa tudi ni take krize, tudi kar jaz vem, moderatorji ne težijo, če se ponesrečni kaj narobe napiše, ampak če pa non-stop nabijate po svojem narečju, pa valda da bojo kaj napisal, no, daj ne bit tok presneto občutljivi...
    Kar se pa moderatorjev tiče, pa se mi tudi poznamo in smo dobri prijatelji in vse, proti borderjem res nimam NIČ, so mi fajna pasma, pa nisem moderator? Problem? Tko, da ja, vaša teorija o tem, je očitno mal napačna, se vam ne zdi??
    O agility tekmah pa se mi sploh ne ljubi komentirat, ker je pa tok neumno, da kar res ni. Zdaj je pa vse narobe, če se v agility temi napiše, nekaj kar mi razumemo, ki smo bili na tekmah oz. hodimo na tekme ? Pridete kdaj na kakšno, pa bo. ;P
    Jaz pa čist brez slabe vesti povem, da mi je vsekakor boljši agility kakor pa razstave in tudi v tem ne vidim nič spornega, daj malo se ozrite še kaj delajo s psi tam...
    ugl, ful aja oprostite ZELO se mi ne da več o tem razsptavljat tko, da to je z moje strani vse. :)
    Mogoče, še to, če vam pa tooook ni všeč bit na tem forumu, vam pa enostavno ni treba bit več gor, namesto da se vedno potem pritožujete kok moderatorji slabo delajo svoje delo. :))

    Lep dan! nasmejan
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Ned Maj 13 2012, 13:39

    Da zaklučim Roxin post s tem :

    Če vam kaj ne paše, če vam forum v katerega je blo tolko dela vloženega ni všeč, pač ne hodite več gor in se zbrišite. Konec debate.
    Maja.
    Maja.
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 30
    Kraj : Trebnje
    Število prispevkov : 513

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Maja. Ned Maj 13 2012, 13:52

    Alex je napisal/a:Da zaklučim Roxin post s tem :

    Če vam kaj ne paše, če vam forum v katerega je blo tolko dela vloženega ni všeč, pač ne hodite več gor in se zbrišite. Konec debate.

    Tole ša je sigurno najbol inteligenten post, kar sem jih prebrala :)
    Mislim prav uno, če komu kaj en paše lahko kar gre iz foruma in sene vrača več? To je isto, kot da greš v Špar, pa ti nekaj napaše in ti bo prodajalka rekla pojdi v Merkator.
    Res butast post (: Pa brez zamire wink
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by karamelca Ned Maj 13 2012, 13:55

    Kaj je nick? sramežljiv
    OT
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Ned Maj 13 2012, 14:11

    Maja. je napisal/a:
    Alex je napisal/a:Da zaklučim Roxin post s tem :

    Če vam kaj ne paše, če vam forum v katerega je blo tolko dela vloženega ni všeč, pač ne hodite več gor in se zbrišite. Konec debate.

    Tole ša je sigurno najbol inteligenten post, kar sem jih prebrala :)
    Mislim prav uno, če komu kaj en paše lahko kar gre iz foruma in sene vrača več? To je isto, kot da greš v Špar, pa ti nekaj napaše in ti bo prodajalka rekla pojdi v Merkator.
    Res butast post (: Pa brez zamire wink

    Tale pa tudi. Ne dojamem pointa at all.

    Nick je vzdevek.

    Ko bi tolko kot se pritozujete se sodelovali na forumu in dajali nasvete (Ko se ravno tudi glede tega pritozujete), ker resnicno se nekateri oglasajo le ko je treba povedat kaj slabega. (;
    In v zivljenju je vedno tako da vam ne bo vse z rozcami postlano, vedno so napake in se z njimi soocas. In kot ze povedano se z forumom res trudimo in Teya, po krivem obsojas da nicesar ne naredimo ko kdo grdo krsi pravila. Ja sej je lahko rect kok smo nesposobni ko pa nimas pojma kaj se dogaja v ozadju. Bravo res.

    Sponsored content


    Kam to vodi... - Page 2 Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Pet Apr 26 2024, 23:59