Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 7 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 7 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Cavalier King Charles Španjel - Page 5 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+41
emily
Kim<3
Animal_Lover
uršiiiika
asya
Katy&Mucki
Colliny
Ursha_Shiva
Lin
Annja
Eva.
čičkačačka
karamela
Evangelynne
emy
Maja
anna <3
Neja.
Ani
love
Lena
love dog
Tjaša*
AnnMay*
Katka in Dancer
flowerylife
teya
Tinci
Remi
kada_dino
Urška
Vida
lanyka
zMajč
nezzek
Anja
emcHiii.
Katk.
EucH
dog_lover*
Iza
45 posters

    Cavalier King Charles Španjel

    čičkačačka
    čičkačačka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 5

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by čičkačačka Ned Jan 22 2012, 13:25

    O super :)
    Ja, sej pravim, kuža bo vsekakor z rodovnikom!!

    Kako pa kaj ti kužki prenašajo vožnjo? Js namreč nism doma iz LJ in grem nekako 1-2x na mesec domov (1,5h vožnje v eno smer). Je to preveč stresno zanje? Je bolje, da bi tisti čas kužka pustila pri nekom v varstvu? Čeprav bi se pomoje kr težko ločla od njega nasmejan Žival ti tako hitro zleze pod kožo.. že morske pujske mi je prav grozno pustit za kak dan kje zmeden
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Evangelynne Ned Jan 22 2012, 13:28

    Psi nasplošno dobro prenašajo vožnjo. :) Bolje kot npr. mačke.

    Samo pač treba ga je navaditi, eni vožnjo kasneje celo obožujejo:D. Tako, da sploh ni problema.
    Iza
    Iza
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana- Črnuče
    Število prispevkov : 965

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Iza Ned Jan 22 2012, 18:09

    Jaz nisem nikoli imela problemov z vožnjo, moj jo obožuje, komaj čaka da kam gremo. Odlično prenaša tudi več ur dolgo vožnjo.
    čičkačačka
    čičkačačka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 5

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by čičkačačka Čet Jan 26 2012, 13:32

    O Super nasmejan
    potem glede tega res ne bo problem nasmejan
    se še oglasim s kakim vprašanjem :))

    lep dan
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by flowerylife Pon Jan 30 2012, 17:31

    Iza, kako ti uspe vzdrževati stanovanje brez dlak? Pri nas jih je polno po vseh kotih, kavču, tepihih, oblekah, dekah. Lahko bi sesala vsak dan, pa se jih ne bi znebila. kaj?

    Še ena pomembna informacija. Kavalirji se lahko izredno hitro razvadijo in postanejo nadvse nadležni. Vsak novopečeni lastnik bi moral vedeti, da fehtanje ni dopustljivo, izsiljevanje s cviljenjem prav tako ne. Ker se izredno težko izkorenini.
    Iza
    Iza
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana- Črnuče
    Število prispevkov : 965

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Iza Pon Jan 30 2012, 18:03

    Petra, Lego zdaj pušča čez leto res ful malo dlake, sploh ni problemov. Ogromno jo je edino v času menjavanja. Je pa imel eno obdobje, ko je bil star okrog 2let, zamenjal res vso dlako, takrat je bilo kar nekaj mesecev ful dlake, od takrat naprej pušča malo, nič posebnega. Pa ga ne češem redno, tako da če bi ga, verjetno dlake sploh ne bi bilo.
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by flowerylife Pon Jan 30 2012, 19:32

    Srečka! Iris se guli čez celo leto. :(
    Annja
    Annja
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 242

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Annja Sob Feb 04 2012, 15:58

    Zelo dobra predstavitev in ful dobri psi po karakterju in usem :)
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by flowerylife Pon Feb 06 2012, 23:23

    Snežena iris :)

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 401524_10150588471888535_559838534_9246980_1476842342_n

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 401025_10150588482883535_559838534_9247014_1566035132_n

    Če ne spustiš, te bom po nosu! jezik
    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 396353_10150588487818535_559838534_9247026_489692961_n

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 425820_10150588498438535_559838534_9247054_322983457_n

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 418670_10150588502833535_559838534_9247065_2011282238_n

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 428035_10150588503338535_559838534_9247068_1018613652_n

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 393936_10150588489313535_559838534_9247031_1308903767_n

    In čeveljčki :)
    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 401548_10150588498983535_559838534_9247056_1242165636_n
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Eva. Pon Feb 06 2012, 23:27

    Ona je tud took kjut. kiss

    In ful zakon fotke delaš. nasmejan
    Lin
    Lin
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 25
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1092

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Lin Pon Feb 06 2012, 23:28

    Awww, kašne lepe učke ma Iris *__*
    emy
    emy
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 428

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by emy Pet Feb 10 2012, 17:21

    Kok je cuteee! Ful zakon fotke jezik
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Evangelynne Pet Feb 10 2012, 17:23

    Iiii. ;* Iris je res cute, tako kot vsi kavalirčki. ♥
    Ursha_Shiva
    Ursha_Shiva
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Vuzenica
    Število prispevkov : 557

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Ursha_Shiva Sob Feb 11 2012, 09:55

    Kak lepa je *.*.
    A kaj smešno hodi v čeveljčkih? nasmejan
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Colliny Sob Feb 11 2012, 12:29

    Ful lepa *_* trikolorčke že od nekdaj obožujem.
    Petra, kako je pa Iris sprejela Roo? Mislim, kaj ljubomja, užaljenosti, kako jo prenaša zdaj, ko vsa pozornost ni več samo njena?
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by flowerylife Sob Feb 11 2012, 14:23

    Ursha_Shiva, na začetku je hodila kot paradni konj-pretirano dvigovala in stegovala tace v zrak, praskala po tleh kot bik, ko pa smo šli na sprehod, je na njih pozabila. Zdaj jih ima že več kot 2 leti, pa je ne motijo več tako zelo.Colliny, najprej sem se zelo bala, da mi bo zaradi svojega karakterja uničila mladiča - Iris je namreč ZELO zaščitniška/posesivna, čuva vse svoje in moje predmete, hrano pred vsem živim (pred ljudmi in živalim), šavsa vse, ki se vtikajo vanjo, je samotarka...,skratka čisto nasprotje od pravega karakterja CkCSjev. Za moje strahove sem povedala vzrediteljici Rutke, pa je rekla, da to ni noben problem in da naj delam tako kot mi ona reče, pa se ne bom nikoli soočila s pretepom ali šavsanjem. Začuda mi je rekla ravno nasprotno kot sicer vsi ljudje pravijo: Naj vedno najprej namenjam pozornost mladiču, najprej hranim mladiča, se igram z njim in ŠELE NATO z Iris. Ampak takoj ko se Iris približa iz radovednosti ali želje, naj se začnem ukvarjati z njo. S tem naj bi dosegla to, da bo Iris mislila, da je v bližini prišleka zabavno, da takrat se igra, jé, itd. in si bo zato še bolj močno želela sodelovati z mladičem. Ko sem dajala hrano, priboljške najprej Ru in potem Iris, se je naučila, da v bistvu od mladiča profitira - če bo dobila Ru, bo tudi ona. Zdaj lahko trdim, da je vse to držalo in se Iris nikoli ni spravila nad Ru. Pusti ji, da se giba okrog njenih igrač, mojih stvari. Če bi naredila to napako, ki jo povsod poudarjajo kot pravilno ravnanje - namreč da bi Iris tretirala kot šefa in bi bila povsod prva, bi Ru bila povsem uničena, ker bi jo Iris ves čas napadala. Kljub temu, da je Ru bila povsod na prvem mestu, sta še vedno rangirani tako kot mora biti - Iris je alfa, Ru ji je podrejena. Težav s spopadi pa ni, saj tvorita krdelo in držita skupaj. Iris sem pa tja kdaj zarenči, da Ru opomni, da je ona glavna ali pa če ji tamala preveč teži (ja, dovoli ji, da jo vleče za ušesa in grize za zadnje tace, skače v glavo - včasih se mi Iris kar smili - samo na koncu slej kot prej naredi red in Ru opomni, da je prekoračila mejo). Sicer nista nevem kakšni prijateljici, ne drenjata se skupaj na ležiščih, igrata se redkokdaj (sta se, ko je bila Ru mladič in potem po več kot pol leta zadnjič na snegu kratek čas, ker se je Iris strgalo od veselja), ampak tega niti nisem pričakovala, ker je Iris pač kuža bolj zase in ji to nikoli ni šlo dobro od tačk. :) Važno, da se tolerirata, to mi je bil cilj, ki se mi je zdel sprva nemogoč.
    Ursha_Shiva
    Ursha_Shiva
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Vuzenica
    Število prispevkov : 557

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Ursha_Shiva Sob Feb 11 2012, 16:10

    flowerylife: Moja enako (sicer borderka) in sem se bala, da si bo noge polomla ko sma prišle na travnik in je tekat začela pa se kar naenkrat vrgla v sneg pa cvilit začela jezik.
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Colliny Sob Feb 11 2012, 18:50

    flowerylife je napisal/a:Ursha_Shiva, na začetku je hodila kot paradni konj-pretirano dvigovala in stegovala tace v zrak, praskala po tleh kot bik, ko pa smo šli na sprehod, je na njih pozabila. Zdaj jih ima že več kot 2 leti, pa je ne motijo več tako zelo.Colliny, najprej sem se zelo bala, da mi bo zaradi svojega karakterja uničila mladiča - Iris je namreč ZELO zaščitniška/posesivna, čuva vse svoje in moje predmete, hrano pred vsem živim (pred ljudmi in živalim), šavsa vse, ki se vtikajo vanjo, je samotarka...,skratka čisto nasprotje od pravega karakterja CkCSjev. Za moje strahove sem povedala vzrediteljici Rutke, pa je rekla, da to ni noben problem in da naj delam tako kot mi ona reče, pa se ne bom nikoli soočila s pretepom ali šavsanjem. Začuda mi je rekla ravno nasprotno kot sicer vsi ljudje pravijo: Naj vedno najprej namenjam pozornost mladiču, najprej hranim mladiča, se igram z njim in ŠELE NATO z Iris. Ampak takoj ko se Iris približa iz radovednosti ali želje, naj se začnem ukvarjati z njo. S tem naj bi dosegla to, da bo Iris mislila, da je v bližini prišleka zabavno, da takrat se igra, jé, itd. in si bo zato še bolj močno želela sodelovati z mladičem. Ko sem dajala hrano, priboljške najprej Ru in potem Iris, se je naučila, da v bistvu od mladiča profitira - če bo dobila Ru, bo tudi ona. Zdaj lahko trdim, da je vse to držalo in se Iris nikoli ni spravila nad Ru. Pusti ji, da se giba okrog njenih igrač, mojih stvari. Če bi naredila to napako, ki jo povsod poudarjajo kot pravilno ravnanje - namreč da bi Iris tretirala kot šefa in bi bila povsod prva, bi Ru bila povsem uničena, ker bi jo Iris ves čas napadala. Kljub temu, da je Ru bila povsod na prvem mestu, sta še vedno rangirani tako kot mora biti - Iris je alfa, Ru ji je podrejena. Težav s spopadi pa ni, saj tvorita krdelo in držita skupaj. Iris sem pa tja kdaj zarenči, da Ru opomni, da je ona glavna ali pa če ji tamala preveč teži (ja, dovoli ji, da jo vleče za ušesa in grize za zadnje tace, skače v glavo - včasih se mi Iris kar smili - samo na koncu slej kot prej naredi red in Ru opomni, da je prekoračila mejo). Sicer nista nevem kakšni prijateljici, ne drenjata se skupaj na ležiščih, igrata se redkokdaj (sta se, ko je bila Ru mladič in potem po več kot pol leta zadnjič na snegu kratek čas, ker se je Iris strgalo od veselja), ampak tega niti nisem pričakovala, ker je Iris pač kuža bolj zase in ji to nikoli ni šlo dobro od tačk. :) Važno, da se tolerirata, to mi je bil cilj, ki se mi je zdel sprva nemogoč.
    Uff, hvala za tak podroben odgovor, res. Ker namreč že dolgo časa razmišljam o še enem psu, "problem" pa je ta, da je moja zdajšnja psička energetska bomba (glede na "pasmo", pa tut drugače), tudi samotarka, ampak v smislu, da ko ji pokažeš žogo/ali kako drugo njej ljubo igračo, vidi samo in le še to, pa je lahko trideset psov okoli nje. Pa zna tut kakšnega vslijivega večjega šavsnit ja, ampak to zarat dveh ful slabih izkušenj in ma še vedno tisto neko nezaupanje do njih.
    Samo kaj prve dni se pa tudi ni nič "mulila", ker je mala dobila vse prej? Al pa da ne bi tak hotla delat ipd. Ker za mojo ne vem, kak bi kaj taega preživela -.-'

    Ljubosumna moja sploh ni, lahko božam vse, pa ne bo niti mignila, ampak sproščeno sedi zraven, igrač ji, če so zraven psi sicer itak ne dam, drugače pa kar se čuvanja tiče ni problema.
    Kar mene skrbi je, kako bi prenesla, da na sprehodu ni samo ona na svetu in pa kako bi njena previdnost in nezaupljivost do velikih (samic) vplivala na tamalo. :/ Ker zdaj si res želim enega totalno sporščenega psa v drućbi drugih. Je sicer že ful napredovala, ampak teh slabih izkušenj ji verjetno nikoli ne bom mogla zbrisat iz spomina.
    flowerylife
    flowerylife
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Škofja Loka
    Število prispevkov : 219

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by flowerylife Sob Feb 11 2012, 20:29

    Iris je tudi pravi norček, ko so v igri igrače ali pa hrana. Nikoli se jim ne bi odrekla. Zato tudi nisem imela težav, da bi se mulala zaradi tamale in ne bi hotla delat. Jaz sem na začetku delala poleg skupnih še dodatne ločene (seveda krajše) sprehode, da sem se lahko vsaki posebej posvetila. Med skupnimi pa pač delaš bolj na odpoklicu, utrjuješ čakanje pri starejši, ko se kratek čas s tamalo igraš in nato starejšo tudi izdatno pohvališ, zanimive so tudi vaje čakanja z obema - seveda če starejša zna, ker jo tamala zelo posnema in izgleda prav srčkano. :) Je pa res, da jaz z obema še zdaj ne morem delati hkrati bolj energične stvari, ki zajemajo večji prostor in tek - ker je to preveč mamljivo, da bi ena mogla vmes pridno ležati. Takrat pač privežem eno k drevesu in preslišim njen lajež in cviljenje, ko delam z drugo.To, kakšen odnos vzpostavi novinec z drugimi psi, pa je bolj odvisno od pasme kot od posnemanja. Vsaj meni se tako zdi. Ru je bila nekaj časa izredno odprt mladič, hotela se je z vsemi igrati, v igri tud nadvladala, ko je prišla v puberteto pa je postala bolj občutljiva pa tudi nezaupljiva, kar je še danes. Iris je okrog psov popolnoma sproščena (pač šavsne tistega, ki se ji prilepi za rit), za Ru tega sploh ne morem trditi - ona potrebuje prostor (se mi zdi, da se počuti neogroženo le takrat, ko vidi, da lahko zbeži), če hočem, da se ne bo zagnala v psa. Tu se mi čisto razlikujeta, zato tudi ta moja hipoteza, da je odvisno od odprtosti pasme (kooikri so že sami po sebi pasemsko izredno nezaupljivi). Edino, kar mi je pa res posnemala pa da mi ni všeč, je to, da čuva predmete. No, tudi mačke se je naučila lovit zaradi Irisinih reakcij (prej se je hotela z njimi igrati, če so zbežale, ji je bilo čudno in je pritekla k meni nazaj).Pa še ena zanimiva s posnemanjem: Ru se je kot mladič zelo bala teme, če sva šli zvečer sami ven, mi niti lulat ni hotela, ker je samo poslušala kje bo slišala kakšne glasove, rep pa popolnoma spodvit. Takoj, ko sem zraven vzela še Iris, ki je tema ni motila, je bil Rutkin repek spet pokonci in je sproščeno šnofala naokrog, lužica pa je bila tudi v hipu narejena. :)
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Colliny Sob Feb 11 2012, 22:44

    Maš ZS, da ne bom teme smetila ;D
    čičkačačka
    čičkačačka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 5

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by čičkačačka Ned Maj 20 2012, 17:21

    Živjo :)

    Evo..zdej gre pa zares. Fiksno sem se odločila da nabavim rodovniškega kavalirčka. Zadaj je samo vprašanje pri kateri psarni. Glede barve mi je v bistvu vseeno ker so mi vsi zeeelloo všeč.. Na bolhi sem zasledila oglas za rodovniške kavalirčke iz okolice Braslovč. Kdo od vas pozna to psarno? Ne vem kako se imenuje.. Ali kakšno priporočate ali celo odsvetujete. Se pa opravičujem če je debata o psarnah prepovedana- na nekaterih forumih je...

    lp :)
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Evangelynne Ned Maj 20 2012, 17:37

    Ne, debata o psarnah tukaj ni prepovedana. wink
    Drugače se pa jaz ne spoznam tako na psarne kavalirčkov. Čeprav sem nekaj časa razmišljala, da bi ga imela. Meni je všeč psarna Summer's Line. (:
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Neja. Ned Maj 20 2012, 17:50

    Meni je zelo všeč psarna Bonitos Copaneros, in posledično slovenska psarna Colepepper's ki ima pse iz tam. (:
    Drugače pa vprašaj vzreditelje, kje bo kakšno leglo ki bi ga priporočali, če ga že oni ne bodo imeli kmalu.
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Eva. Ned Maj 20 2012, 18:06

    Men so tud tukej luškani (karakterja ne poznam) in najbolše, da kontaktirate pa vprašate kako je z legli in da se malo o karakterju pozanimate in tako. (:
    Katy&Mucki
    Katy&Mucki
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 226

    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Katy&Mucki Pet Jul 20 2012, 10:40

    Ta pasma kužka mi je zelo všeč. Predvsem njegova dlaka pa dolga ušesa, mu seveda rastejo.
    Ima ga moja učiteljica angleščine. vesel

    Sponsored content


    Cavalier King Charles Španjel - Page 5 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Apr 28 2024, 16:15