Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 7 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 7 gostov :: 3 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+3
Urška
Anja
Leopardka
7 posters

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Leopardka
    Leopardka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 14

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Leopardka Tor Avg 24 2010, 23:47

    Vida je napisal/a:A se Mucelj razume s psi? sramežljiv

    Ker me res mika, pa tudi doma so dali "zeleno luč" za muco. sramežljiv

    Po mojem pa ne bi smelo biti problema. Sploh pa če bi bil mladič... (Očitno se včasih lažje pes pa mačka zastopita kot mačke : ) Ne vem pa kako se vaš pes zastopi z mucami.
    Leopardka
    Leopardka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 14

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Leopardka Tor Avg 24 2010, 23:48

    Nika7 je napisal/a:Smo se že zmenili.
    Mogoče ga pa le vzamem.
    Držite pesti, da mi starše uspe prepričati! wink

    DRŽIM PESTI !!! (In res potem čimprej pokliči na zavetišče in si ga rezerviraj) happy
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Nika7 Tor Avg 24 2010, 23:57

    V redu!!
    Bom! happy
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Nika7 Sre Avg 25 2010, 15:56

    Tale mačkon gre verjetno kmalu k meni domov.
    Držite pesti,da po vse po planu! happy happy
    Leopardka
    Leopardka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 14

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Srečna novica!!!

    Objavlja by Leopardka Sob Avg 28 2010, 14:24

    jeeej Mucelj je danes dopoldne dobil nov dom !!!! Včeraj je rekla moja teta, da ga bo vzela in sva šla s fantom dol, da ga pospremiva v nov dom, pa sva zvedela, da si ga je že ena punca (mlada ženska) rezervirala... Čakali smo vsi do danes ob 12h če bo res prišla ponj nevem - pa je.
    Ful sem vesela, da je dobil dom in upam, da je res šel h tistemu, ki ga bo najbolj ljubil in cenil ter da bo srečen in če bo to tista punca prebrala, bi ji samo rekla, da če me lahko samo enkrat pokliče da vem, kako mu gre in upam, da se zaveda kakega diamantka je dobila : )

    V glavnem, upam, da bo Mucelj zdaj zelo, zelo srečen - in tako bosta dva mačka dobila nov dom, ker bo teta - čim si opomore od razočaranja - šla zopet v Oskarja in si tudi ona eno muco izbrala ! Ko bi le bil lahko tak srečen konec za vse te zapuščene živalice !

    Ej, se čujemo še kaj in hvala vam vsem za vso podporo in dobre želje !!! <3 <3 <3
    Leopardka
    Leopardka
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Število prispevkov : 14

    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Leopardka Sob Avg 28 2010, 14:27

    Čisto iskreno rečeno sem sicer žalostna, ker ga morda nikoli več ne bom videla, ampak ne smem biti sebična in lahko samo upam, da se bo imel MAKSIMALNO ČUDOVITO in da se bo kopal v LJUBEZNI : )


    Sponsored content


    Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek - Page 2 Empty Re: Izredno ljubeč mucek nujno išče topli domek

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Sep 08 2024, 04:02