Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 9 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 9 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+11
airedalka rebeka10
teya
anjal
Ursha_Shiva
Shelly
Eva.
Pia Caroline
Evangelynne
Lisa
Kibila
Evi
15 posters

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Dec 14 2013, 11:21

    Jaz sem letos šla prvič sploh na Cankarjevo, ker me je učiteljica prepričala.
    Drugače pa to tekmovanje ni doseglo mojih pričakovanj. jezik Ne vem, če je bilo to samo letos, ampak je bilo kr nekaj, tudi knjiga je brezvezna. Koliko točk pa imam, ne vem, ker učiteljica ni nič povedala.
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Kim<3 Sob Dec 14 2013, 11:59

    Neja. prepričana? Lani so bila tudi srebrna ker poznam kar nekaj ljudi ki ni imelo zlatega in je štipendijo dobila (: Pa tudi v tem novem zakonu, ki velja za naslednje leto kot vem (ali je biu že letos??) piše za srebrna priznanja (:
    Spoiler:
    OT
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Dec 14 2013, 16:15

    Sem šla točke preverit, mela sem jih 31. jezik haha
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Neja. Sob Dec 14 2013, 17:11

    po prejšnjem je blo striktno samo zlata, zdej pa zgleda da velja.:)
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Border_Collie *-* Sob Dec 14 2013, 20:18

    Naša profesorica od slovenščine vsako leto cel razred prijavi na cankarjevo, tak da nas je šlo večina pisat, meni se tak ni dalo pa sem pač šla ker sem mogla xD
    In sem pisala tako, da so oni ko so popravljali sigurno umirali od smeha, jutri pa izvemo rezultate haha
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by katt. Čet Jan 23 2014, 19:53

    Je bil danes kdo na regijskem? Kako vam je šlo? Se vam je zdelo težko? nasmejan
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Border_Collie *-* Čet Jan 23 2014, 20:50

    Jas sem dobla 5 iz tekmovanja Waaaau Sem presenečena, da sem tak dobro pisala hahah Iz našega razreda sta 2 prišli dalje nasmejan

    Sem že v prejšnjem postu napisala, da na začetku sploh nisem mislila it, samo ker nas je že profesorica prijavila sem šla. Meni zaj ni blo neke težko, ker smo pri urah slovenščine obravnavali to knjigo in nam je profesorica res vse 100x razložla.

    Sponsored content


    Tekmovanje za Cankarjevo priznanje - Page 2 Empty Re: Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Tor Maj 07 2024, 02:07