Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 7 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 7 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 174, dne Tor Okt 01 2024, 22:33

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Kam to vodi... EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Kam to vodi... EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Kam to vodi... EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Kam to vodi... EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Kam to vodi... EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Kam to vodi... EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Kam to vodi... EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Kam to vodi... EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Kam to vodi... EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+17
karamelca
Maša
Maja.
love
Tjaša*
Anja
bordercolliefan
Colliny
Shelly
Alex
ines97
Eva.
airedalka rebeka10
teya
Lin
rox.
Anja&Dona
21 posters

    Kam to vodi...

    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... Empty Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Čet Mar 08 2012, 23:32

    Okej, zdaj sem se pa odločila, da vsem članom nekaj napišem, ker je cel forum zadnje čase eno samo veliko kreganje;

    Kot prvo, ŠE ENKRAT DOBRO PREBERITE NAVODILA, ker so potem vsi drugi, ki težijo zarat npr. nenavajanja virov krivi, samo avtor članka ne.

    In DRUGO, FOLK UMIRITE SE MALO, zadnje čase je v vsaki tretji temi kak prepir, ker nekdo "zajebava", se norčuje, vedno več se celo tudi laže, non stop govori v sarkazmu ali posmehljivo/žaljivo, živcira ostale ljudi s svojimi nevmesnimi komentarji ali celu hujska poznane, naj se prijavijo na forum in pišejo proti komu/čemu!

    Mislim resno. Forum je namenjen medsebojni izenjavi informacij/koristim (in tudi nekoliko manj koristnim) vprašanjem itd. ne pa prej naštetim stvarem.
    In tudi moderatorji in admini smo tu zaradi nečesa in ne kar tako - to pomeni, da se v primeru našega opozorila (na lepše obnašanje, bolj slovnično pisanje, navajanje virov ipd.) prošnje in navodila tudi upošteva. Vsaj delno. Oz. vsaj poskusi upoštevati, če res ne gre drugače.

    hvala
    Anja&Dona
    Anja&Dona
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 3779

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja&Dona Čet Mar 08 2012, 23:36

    Lepo napisano. (:
    Se mi pa zdi da se zaj že drug drugemo na besede obešamo. Izkušnje helou.
    Jaz napišem je zdrava in igriva kot se za mladiče spodobi. Pol mi pa tam zabije: Ja valda ne rečt!.
    In to potem pripelje do prepirov. Eni so bolj 'ranljivi' mislim hitreje jih kaj užali, druge ne. Torej jaz tut prosim brez brezveznih kregarij in obešanja na komente. Če kdo dela kaj narobe ga opozori moderator,admin in bo to popravil. Ne pa da en napiše da nekdo dela nekaj narobe potem že drugi in še kr tretji.
    Ma ja no sej bo. Upam da bo tole temo čim več uporabnikov prebralo wink
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Čet Mar 08 2012, 23:57

    Colliny, hvala ti za tole temo. (:

    Jst mam ze vseh tko dost da me zadnje case tud najmanjsi posti totalno vrzejo iz tira. Morm priznat. Tolko lazi da res ni. A ne morete enkrat malo se pozanimat o resnicnosti svojih izjav preden butnete ven? Do tega kok ma folk za cez borderje povedat mislm noro. In pol smo vedno me krive pa kako strasimo ljudi pa noben ne upa nic rect pa se clani po zsjih menijo in se vsi strinjajo da smo grozne in ne upajo nic nec napisat na forum. ;O Oh in sploh sm pojedla ze vsaj 200 clanov, ker so napisal svoje mnenje.
    Ampak no res, zadnje case je polno folka tuki ki niti pravil ne prebere!! Dobro se nekak razumem da mecejo take izjave ven da glava boli ampak OSNOVNA pravila in velike zacetnice... Vsaj tolk no.
    Brez besed res zadnje case... Samo kreganje. Vcasih ko ni blo tok folka gor je blo cist fino, zdej pa vedno slabs. Postaja eden izmed mnogih forumov kjer se sam kregamo.

    Hov mjau civ skuik ane. ;P
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 2211

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by rox. Pet Mar 09 2012, 01:18

    Anja, ti sam briši take bedne člane. ;*
    *samnemene*hvala:)
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by bordercolliefan Pet Mar 09 2012, 08:30

    Če tole leti name, jaz sem za Lio napisala, da je taka,kot se meni zdi.Težko bi napisala, da je en len pes z zanič karakterjem ker to ni. Če se komu zdi drugače tudi v redu, ampak ne potem da se lažem. Saj ima vsak pravico do svojega mnenja. Sploh tisti,ki jo ne poznajo ali so jo enkrat videli ne morejo kaj dosti reči o njej. Ne vem kako ima lahko nekdo,ki je mojega psa enkrat videl toliko za povedati o njem.
    Lin
    Lin
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Kranj
    Število prispevkov : 1092

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Lin Pet Mar 09 2012, 08:38

    Bordercolliefan, mislim da tole ni letelo samo nate, ampak bolj na druge člane, k se prepirajo, lažejo o nekih brezveznih zadevah.
    Forum ni namenjem kreganju pa pisanju laži, zato nej se tisti, ki želijo to počet, raje sploh ne registrirajo. Ker je forum čiist predober, pa bi ga uničili s takimi brezveznimi zadevami.
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Pet Mar 09 2012, 08:49

    Ni letelo nate niti na koga drugega, pač govorim nasplošno ker je vsaka tema polna tega.
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Shelly Pet Mar 09 2012, 12:47

    Super tema. bravo Sam po mojem lih ta težavni je ne bo(m/d)o prebrali. XD
    Mene drugače najbolj moti tale slovnica. Kot da se je težko malo potrudit, no. Tudi če imajo slovenščino 1, če ne bi znali slovnice bi se potem znašli na posebni šoli za "tiste, ki rabijo pomoč pri učenju". V naših krajih je sicer ogromno takih. roll
    In tudi to sem se navadila, da če se želi kdo kregat ga enostavno ignoriraj pa je. Ker sem sita tega da imajo nekateri/a probleme z mano. In to da ne maram borderjev je sploh laž, sam nekaterim pa vseeno najeda živce in so okrog tega sami konflikti. mene razpali le, če se odločijo za borderja zgolj iz popularnosti, ker so tako fajn psički, najpametnejši, najlepši, najboljši....ga kupijo in voila to ni to. Na tem forumu se je to že nekako umirilo, ampak na drugih je še vedno poplava nerodovniških težavnih bc-mladičev v rokah neodgovornih ljudi. Če pa mi kdo ne verjame pa je to čisto njegov problem, jaz vem kaj imam rada in kaj ne.
    Kar se tiče konfliktnih uporabnikov...jaz bi jim enkrat poslala ZS o obnašanju ipd. blablabla in potem opozorilo, da bodo blokirani če se ne ustavijo. In če še ne deluje jih preprosto blokiraš oz. zbrišeš.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Mar 09 2012, 15:13

    Mene pa še nekaj moti (ne ciljam na nikogar osebno); nekateri člani se med seboj dobro poznate v živo, jaz pa redke da sem videla... In potem imate v vseh temah neke svoje pogovore, ki jih jaz čisto nič ne razumem, + še v narečju... Pa da pridejo eni novi na forum, pa morajo čisto vsako temo pokomentirat in trosijo take neumnosti, da pa meni že prekipi (vem da ni ok, ampak ok npr. v temi, ko kdo prodaja ''čistokrvne brez rodovnika'' pod vsakim postom po navadi napišem, da imam zelo rada mešance. In potem takoj post po tem pa je:'' ti pa ne maraš mešancev, kaj bi blo če bi bili samo pasemski na svetu??'' MA HALOOO zakaj? in potem še kaki ZS-ji s to temo, potem pa potihnejo ko jim citiraš vse svoje stavke kako imaš rad mešance... zelo jezen

    Sem vem da verjetno tudi name mislite kako se vedno ''kregam'' v temah kjer oddajajo ''čistokrvne brez rodovnika''', premlade živali... Pa tudi v tem postu sem se malo preveč razjezila, pa brez zamere... Sem bila pa tudi jaz včasih prav taka kot pišete v tej temi!


    S tem postom pa res ne želim da bi se kregali, samo da ko pišete malo pomislite če bodo te vaše pogovore vsi ki vas ne poznajo razumeli! jezik jezik
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3000

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by teya Pet Mar 09 2012, 16:06

    Meni se ne zdi da bi bilo na tem forumu pa že tolko prepirov, da groza. Na pesjanarju sta v tem mesecu bila že dva velika (kaj sem jih jaz videla, pa ne gledam nekaj veliko tem tam) in zasmetila 2 temi čist za ene 5 strani ali pa še več. Pa ko eni tam ponavljajo neke stvari, kaj imajo proti nečemu pa jim razložiš da to ni tako, daš linke, potem je 1 mesec mir potem pa spet isto.

    Ne vem no, meni se res ne zdi tale forum še taka groza. Je pa res da je tudi smetenje pa prepiri pa take bedne stvari (neslovnično pisanje, narečje da nobenega ne razumeš (čeprav jaz, priznam tudi kdaj kako tako vdarim, da me noben razen štajercev ne razume ampak nenamerno), nenevajanje virov, prepiri iz čist banalnih stvari). To je na večinoma vsakem forumu.

    Pa tole kaj se dogaja... Da si eni zmišljujejo, da imajo ne vem kakega borderja iz nevem kod (mislim da se tole sedaj ni 1. zgodilo).

    Vbistvu pa tut ne razumem kaj je sedaj narobe, če ima kdo kaj čez borderje povedat? OK, pač poveš kaj ti ni všeč potem te pa vsi napadajo da ni to tak, da so borderji super in najbolj kul in oh in sploh. Vsem niso, tako da spoštovat mnenje od vseh. Ker eni res forsirajo borderje kot edine najboljše pametne, učljive, aktvine pse za pasje športe. Pa to ni res. Pa ko kdo išče pasmo psa, pa nekateri kar tako borderja predlagajo. Potem pa čudno zakaj se bordermania dogaja. Priznam pa, da sem se jaz pred parmi leti tut prepirala glede njih, ampak mi je sedaj žal, da sem bila včasih tako nora in otročja...

    Pa tudi z tem o rodovniku. Ja, enkrat mu poveš pa prilepiš par linkov pa naj si sam prebere in ustvari mnenje o rodovnikih in orodvniških psih. Ne pa da se cel forum na njega spravi in mu 10 kontra postvo napiše, da njegov pes ni čistokrven, da podpira štepanje, bolezni psov in največje zločine proti psom in človeštvu, kot da je nek kriminalec ali pa kaj. Ja mislim no... En predstavi svojega psa, čistokrvnega brez rodovnika, pa ga vsi napadajo do onemoglosti. Potem pa se 1 tema za 10 strani čisto zasmeti. In potem pa zbeži iz foruma dol... Jaz bi tudi, če bi me že na začetku vsi nalajali roll

    Pa da se ne bo sedaj spet kak kreg začel o borderjih ali pa rodovnikih tukaj. Mamo že preveč tem zasmetenih o tem, ne rabimo še te wink

    Pa fajn bi bilo kake take prestopniške člane, ki večkrat smetijo in ne upoštevajo pravil, admina, modekov in jim ne moreš nič dopovedat, preprosto zbrisat ali pa zablokirat wink
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Mar 09 2012, 16:27

    Meni se ne zdi da bi bilo na tem forumu pa že tolko prepirov, da groza. Na pesjanarju sta v tem mesecu bila že dva velika (kaj sem jih jaz videla, pa ne gledam nekaj veliko tem tam) in zasmetila 2 temi čist za ene 5 strani ali pa še več. Pa ko eni tam ponavljajo neke stvari, kaj imajo proti nečemu pa jim razložiš da to ni tako, daš linke, potem je 1 mesec mir potem pa spet isto.
    Meni pa se če po pravici povem zdi, da je na PeSjanarju manj prepirov (itak pa da so, posebej ko je tema o lovstvu prestrašen ), pa še več je odraslih izkušenih članov (je pa ta seveda tudi super, da ne bo pomote!).

    Pa tudi z tem o rodovniku. Ja, enkrat mu poveš pa prilepiš par linkov pa naj si sam prebere in ustvari mnenje o rodovnikih in orodvniških psih. Ne pa da se cel forum na njega spravi in mu 10 kontra postvo napiše, da njegov pes ni čistokrven, da podpira štepanje, bolezni psov in največje zločine proti psom in človeštvu, kot da je nek kriminalec ali pa kaj. Ja mislim no... En predstavi svojega psa, čistokrvnega brez rodovnika, pa ga vsi napadajo do onemoglosti. Potem pa se 1 tema za 10 strani čisto zasmeti. In potem pa zbeži iz foruma dol... Jaz bi tudi, če bi me že na začetku vsi nalajali roll
    Jaz pač povem svoje mnenje kot tudi ti pri kaki stvari, ker mi je brezveze da se tako oglašuje na nekem forumu, kjer naj bi se osveščevalo o odgovornem lastništvu (ali se motim?). roll In jaz skoraj vedno napišem npr. ''najprej dobrodošel na forumu!'', pa tudi če se ''kregam'' v kaki temi potem vedno pogledam slike in komentiram, pa še NIKOLI (če pa sem pa citiraj nasmejan sramežljiv , morda še jaz nevem...) nisem komu rekla, da ima grdega psa ipd.

    Pa da se ne bo sedaj spet kak kreg začel o borderjih ali pa rodovnikih tukaj. Mamo že preveč tem zasmetenih o tem, ne rabimo še te wink
    Se strinjam, tako da zdaj pa STOP z borderji, rodovniki ipd.!

    Lep pozdrav vsem! jezik cool

    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Eva. Pet Mar 09 2012, 16:34

    Mislim, da nima smisla zdej umešavat PeSjanarja zraven, ker bo pa zdej ta tema kar naenkrat (tko se mi zdi, po "izkušnjah") ratala "Kaj si mislite o forumu PeSjanar.si".

    Je pa res, da je zadnje čase preveč kreganja (sem se tud jst kdaj umešala zraven sramežljiv) in preveč laži in vsega.
    Pridejo nekateri ljudje na forum samo zato, ker jim je dolgčas in da se lahko zajbavajo iz drugih ljudi...

    Glede slovnice, pa ne vem kakšen problem je narest veliko začetnico, piko in vejice? To bi res mogel vsak človek vedet... (:
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by ines97 Pet Mar 09 2012, 16:49

    bordercolliefan je napisal/a:Če tole leti name, jaz sem za Lio napisala, da je taka,kot se meni zdi.Težko bi napisala, da je en len pes z zanič karakterjem ker to ni. Če se komu zdi drugače tudi v redu, ampak ne potem da se lažem. Saj ima vsak pravico do svojega mnenja. Sploh tisti,ki jo ne poznajo ali so jo enkrat videli ne morejo kaj dosti reči o njej. Ne vem kako ima lahko nekdo,ki je mojega psa enkrat videl toliko za povedati o njem.

    Leti na čisto vse uporabnike. Tut jst prznam da sm zadnje čase nesramna še pa preveč, pa v sarkazmu pišem, to pa samo zarad tega ker dosti takšnih članov tako piše in se spravlja al name al na nekoga druzga oz. se mu posmehuje (bom kr obdržala zase punco,ki še posebej uporablja takšen način pisanja - neprestan sarkazem in posmehovanje), pa se ubistvu s tem načinom branim oz. zabijam nazaj nekaj nesramnega. happy
    In Anja se strinjam s tabo, da prej je blo pa dosti boljše ker so vsi bili še dokaj normalni - no ne normalni pač prijazni drug do drugega in pisali lepo na lep način. happy
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Pet Mar 09 2012, 17:57

    ines97 je napisal/a:
    bordercolliefan je napisal/a:Če tole leti name, jaz sem za Lio napisala, da je taka,kot se meni zdi.Težko bi napisala, da je en len pes z zanič karakterjem ker to ni. Če se komu zdi drugače tudi v redu, ampak ne potem da se lažem. Saj ima vsak pravico do svojega mnenja. Sploh tisti,ki jo ne poznajo ali so jo enkrat videli ne morejo kaj dosti reči o njej. Ne vem kako ima lahko nekdo,ki je mojega psa enkrat videl toliko za povedati o njem.

    Leti na čisto vse uporabnike. Tut jst prznam da sm zadnje čase nesramna še pa preveč, pa v sarkazmu pišem, to pa samo zarad tega ker dosti takšnih članov tako piše in se spravlja al name al na nekoga druzga oz. se mu posmehuje (bom kr obdržala zase punco,ki še posebej uporablja takšen način pisanja - neprestan sarkazem in posmehovanje), pa se ubistvu s tem načinom branim oz. zabijam nazaj nekaj nesramnega. happy
    In Anja se strinjam s tabo, da prej je blo pa dosti boljše ker so vsi bili še dokaj normalni - no ne normalni pač prijazni drug do drugega in pisali lepo na lep način. happy

    Enako jst. Ker je tega že enostavno preveč in pol samo napišem na hitro ker ne morem bit tiho... Sarkazem... Jah poznano zelo. Nevem če sem kdaj kej resno napisala, vedno je sarkazem. Eni dojamejo drugi ne. Razen če se gre o lažeh etc, pol mislim smrtno resno ker me take stvari in čistokrvni brez rodovnika blazno vržejo s tira.
    Ampak res če se bomo potrudli normalno živet tuki skupi, bo super. In VSI člani imate dovoljenje da če vidite koga ki nen upošteva pravil etc, da ga opozorite.. Zdej je pa odvisno kok agresivno se bo odzval.

    V glavnem, vsi se pmormo potrudit da bo čim manj nestrpnosti.
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Pet Mar 09 2012, 18:12

    No me je Colliny prehitela , ker sem jas tudi resno razmišlala, da bi odprla takšno temo.

    & morem povedat, da mi moderatorji nekak ne uživamo v tem, da moremo vsaki dan zbrisat po 4 strani prepirov. Mam jas tudi kaj bolj pametnega za delat.

    Folk bodite strpni, eni se celo kregajo zaradi tega, da bi si poste gor nabili. Žalostno no.

    Če ma kdo kakšne pripombe glede foruma pa obstaja za to posebna tema, ne pa da se teme kr nekak smetijo in ja tut ZSji obstajajo.
    Umirite se, forum je zato, da se gor piše,obvešča se ma fajn, a zadne čase je vedno slabše.
    Zdaj pa naj vsak pri sebi razmisli kolko je odgovoren za to. In z napisanim mislim na splošno in se ne NANAŠA NA NOBENEGA!
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3000

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by teya Pet Mar 09 2012, 18:22

    Eva&Nala je napisal/a:Mislim, da nima smisla zdej umešavat PeSjanarja zraven, ker bo pa zdej ta tema kar naenkrat (tko se mi zdi, po "izkušnjah") ratala "Kaj si mislite o forumu PeSjanar.si".
    (:

    Jaz sem dala njega samo za primerjavo. Meni se zdi, da je več prepirov tam, ampak jih tudi bolj brišejo in tudi člane, ki non stop nekaj živcirajo, provocirajo, smetijo ali se prepirajo kar dol izbrišejo. Se mi zdi, da bi morali tudi tukaj biti malo bolj strogi. Drugače bo norišnica počasi wink

    Ni pa bil moj namen spremeniti teme v temo o pesjanarju...
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Shelly Pet Mar 09 2012, 21:50

    Pa prosim nekatere da nehajo uporabljat kletvice (kot so fak ipd.) Ker to tudi sem ne spada in mi gre zelo na jetra. Raje napišeš o f***. roll
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Pet Mar 09 2012, 22:02

    Ne, sarkazem tudi jaz uporabljam in je zlo fajn, ampak gre se za to, da eni NON STOP pišejo v sarkazmu in to na način ono res posehovanja:"In your face, budala!" In ne znajo nehat in ja, večina mlajših (pod 13 let) sarkazma ne razume.

    Aja, pa še to; če mate karkoli proti admin ali nam, moderatorjem, to napišite NAM v kako temo/ZS, ne pa da se sami po ZSjih pogovarjate, kak smo grozni in kak je forum bedn zarat nas, kak vi ne smete nič rečt ipd...

    Shelly, mene kletvice ne motijo do neke mere, ker včasih druge besede kot pa fuck (fak) enostavno ne morš napisat, ker si tak zgoržen. Bi se sicer dalo na forumu nastavit, da take in podobne kletvice forum avtomatsko zapiše z zvezdicami ipd. Predlagaj Anji, če bo še več pritožb glede tega, čeprav mene osebno kar nekaj drugih stvari bolj moti. V kolikor bo pa kakšen član kletvice uporabljal redno in kljub našemu opozorilo, bo pa itak izbrisan oz. mu bo onemogočen dostop do foruma.
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Shelly Pet Mar 09 2012, 22:31

    Nee! Sam tega ne! Kam to vodi... 51653 Plosim.
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Colliny Pet Mar 09 2012, 22:33

    Anja, jaz sem to na enem drugem delala, mislim da bi na adminovi kontrolni plošči mogla met prav "neželjene besede" al kaj takega. ;D
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by bordercolliefan Pet Mar 09 2012, 22:39

    Shelly je napisal/a:Nee! Sam tega ne! Kam to vodi... 51653 Plosim.
    Se strinjam.
    Dajmo samo malo zaostrit pravila glede tega napadanja in laganja pa bi moralo biti to rešeno.
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Anja Pet Mar 09 2012, 22:47

    Vem da jih in vem da veš. ;P Sarkazem pač hahahahahaha (:
    jst povem v faco ampak dostkrat nimam ničesar za povedat ker redko prepoznam slabo. Mi grejo pa eni prek foruma noro na živce, v živo so pa legende (:
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Tjaša* Sob Maj 12 2012, 17:38

    + A bi lahko si nehali nabijat poste v podforumu V spomin?!
    Boooolano, da grete komentirat teme umrlih živali, ki so stare npr. že eno leto ali več.

    Sej ne da to delate vsi, ampak že parkrat sem opazila, danes pa še bolj izrazito.

    V pravilih, pod točko 13, jasno piše, da forum NI namenjen nabijanju postov. Ja tudi forumska pravila imamo, če jih morda nekateri očitno niste prebrali.
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by love Sob Maj 12 2012, 18:10

    Ja danes je ena pod skoraj vse teme umrlih živali napisala sožalje zmeden
    Alex
    Alex
    Moderator
    Moderator


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 1973

    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Alex Sob Maj 12 2012, 18:48

    TOČNO TAK! Pravila so jasno povedana in napisana. Preberite si kaj sledi, če se jh ne upošteva oz. krši, sploh tista oseba, ki je danes to počeva. Moderatorji & administratorji točno vemo kdo je to!

    Sponsored content


    Kam to vodi... Empty Re: Kam to vodi...

    Objavlja by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Pet Okt 18 2024, 10:16