Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 11 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 11 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 174, dne Tor Okt 01 2024, 22:33

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Anime - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Anime - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Anime - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Anime - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Anime - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Anime - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Anime - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Anime - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Anime - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+6
Polly
Animal_Lover
katt.
Niki_zajček
The_Wanted
bordercolliefan
10 posters

    Anime

    Polly
    Polly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2573

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by Polly Sob Jan 05 2013, 22:17

    To sem zdaj pogledala pa se mi še ni uspelo odločit al je totalni fail al je dejansko vrei hahhahahahhahaha nasmejan

    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Sob Jan 26 2013, 14:45

    Jaz sem trenutno pri 110. epizodi Fairy Tail XD
    Afna, brez skrbi, so tudi nekatere kasnejše epizode ful smešne XD XD
    Meni je Fairy Tail res zakon nasmejan
    Pa nujno moraš Avatar the last airbender pogledat nasmejan

    Mimogrede, prevkar sem do konca pogledala Bungaku Shoujo the movie in je res noro dober *______* Precej boljši kot OVA epizode. In ful se mi zdi zakon da *SPOILER* je Miu preživela in v filmu tudi izveš zakaj se je tako obnašala in zakaj je skočila s strehe. Več pa ne bom povedala, poglejte si film na spodnjem linku če hočete več vedet XD Pa brez skrbi, ima srečen konec vesel In priporočam da pogledate čisto do konca, ko je konec zaključne pesmi je še 1 posnetek(kakih 6 let pozneje I guess) ki precej veliko pove :3

    Že vidim da bom začela risat fanarte XD
    Če hoče kdo gledat: http://www.veoh.com/watch/v204393632mH7mxrw?h1=Bungaku+Shoujo+
    Drugače pa obstaja tudi Bungaku Shoujo manga(tale anime je po 5. knjigi), jaz sem trenutno na 3. poglavju 2. knjige :3
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3000

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by teya Sob Jan 26 2013, 21:14

    Jaz trenutno gledam anime Death note nasmejan . Sem pa nekje pri 8. delu se mi zdi jezik . Je zanimivo ampak ravno nimam nekaj časa gledat roll
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Sob Jan 26 2013, 23:17

    Death note je baje ful dober anime nasmejan Vem približno za kaj se gre in ga definitivno hočem enkrat gledat. Samo prej bi rada pogledala še K project ker so mi ful všeč liki in noro dobro je narisano *____*
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Sre Avg 21 2013, 10:49

    Jaz se zdaj spravljam nad middle school/high school comedy romance xD (samo da niso preveč perverzne o.0)
    Sem ravnokar pogledala Mahou Sensei Negima in je t.o.p.,
    čeprav sem se čisto razjokala pri 23 in 24 episodi :'D Zdaj a gledam Maid-Sama!, še ena komedija/romanca jezik Je tudi zakon vesel

    Potem sem gledala še K-ON!, ATLA, ATLK, BRS in še par drugih ampak se zdaj ne spomnim katere.
    Imam tudi myanime list ampak trenutno ne morem linka prilepit.

    Nameravam gledat še Rozen Maiden in Bungaku Shoujo (do konca), potem pa še začet z Black Butlerjem, K Project, Death Note in še kakšno comedy romanco x'D
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Sre Avg 21 2013, 12:16

    Enako nasmejan Čeprav ful rada tud bl kakšne fantasy/mistery itd. gledam :3
    Teh dveh še nisem pogledala ampak jih nameravam, sem že slišala za oba ta animeja in baje sta ful dobra X3

    Rozen Maiden je totalno epic, me mika da bi še enkrat vse epizode pogledala! X3 Ful je fajna mešanica akcije in za crknit smešnih scen(*cough* 5 epizoda 1. sezone *cough* XDD). Pa ful so dobri karakterji, kar ne morem se odločit ker mi je naj ker so vsi tok zakon! XD

    Black butler je tud dober samo eni deli so creepy in precej ogabni(zato sem tudi nehala gledat)...mogoče se bom enkrat spravila do konca pogledat, ne vem še. Death note pa še nisem gledala samo tud nameravam glede na to da je ful znan anime :3

    Glede comedy romanc ti pa ful priporočam Chuunibyou demo Koi da Shitai, je ful smešnih scen, sploh od začetka. So pa eni deli tudi precej žalostni, konec je pa noro cute X3
    Lucky Star je tud dobra komedija samo ni nič romance, prav tako Yuru Yuri(te opozarjam, tale je retardiran na polno XD). Zakon so pa tud Baka to test(Hideyoshi FTW XD), Clannad(ja, eni deli so v bistvu ful smešni, se pa tud veliko joka pri tem animeju), Oreimo(edino zadnji 4 deli 2. sezone so bolj tko-tko...I feel sorry for Kuroneko TT TT), Inu X Boku SS(ima par noro cute trenutkov, zakon karakterje in ful komedije), Toradora, Watamote(ne vem polnega naslova ker je ful dolg ampak če napišeš samo watamote bi moralo najti...je pa ta anime že precej perverzen na trenutke čist tko za opozorilo XD)... To je vse kar se trenutno spomnim ampak tele se definitivno splača pogledat X3
    Pa če še nisi gledala ti ful priporočam Angel Beats, js sem ta anime že 3x gledala pa se sploh ne naveličam ker je tok dober XD

    Haha, don't mind me, lahko kr ignoriraš tale dolg seznam ki sem ga spisala ker je tega ogromno XD

    Drugače pa js trenutno spremljam večinoma ongoing animeje:
    Danganronpa(epiic!! *_____* Čeprav iz videoigre poznam že celo zgodbo mi je vseeno zakon gledat anime)
    Brothers conflict(precej dolgočasen, nekako mi ne potegne samo vseeno gledam če sem že začela XD)
    Free!(Zakoon!! X3 Sploh Kou je taka legenda XD)
    Love Lab(noro dobra komedija XD)
    Rozen Maiden 2013(3. sezona Rozen Maiden nasmejan)
    Tokyo Mew Mew
    Yuru Yuri 2. sezona
    Watamote

    Haha, čist preveč animejev gledam naenkrat XD
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Pet Avg 23 2013, 18:55

    c:
    Humor je pri obeh zelo različen, ampak mi je bil Maid-Sama! vseeno bolj smešen x3
    Usui the mysterious perverted alien from Planet Pheromones XDD
    in pa "The Moron Trio" ftwww

    khm.
    Komaj čakam na drugo sezono! Medtem pa bom začela brat mango jezik

    Negima pa ima zato več akcije in je bolj mystery/drama c: Samo konec je pa čisto brezveze, pusti te na veliko cliffhangerjih pa tudi nobena "romanca" se ne "razplete" :'D
    Druge sezone pa ne boo D':

    Rozen Maiden moram še dokončat... bom šla kar od začetka ker sem že vse pozabila haha žvižgač 

    Bom začela gledat Chuunibyou demo Koi da Shitai x3

    *doda vse naštete animeje na seznam* c:


    Dodajam še prvo epizodo Maid-Same! bolj tako če kakšna random oseba tole bere in si želi gledat x3
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Sob Avg 31 2013, 21:48

    Se opravičujem za dvojni post...

    Naredila sem Gif/Stamp Rikke iz animeja Chu 2 Byo hehe c:

    Anime - Page 2 Rikka_stamp_by_aesaira-d6kgfek
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Tor Sep 03 2013, 23:00

    Maid Sama imam v namenu čimprej pogledat, sem že večkrat slišala da je dober nasmejan
    Negima pa tudi zveni kot nekaj kar mi bo zagotovo všeč ker obožuujem mistery X3 Edino škoda glede konca :/

    Jaz zdaj berem Rozen Maiden mango, še zmeraj sem čist navdušena nad to serijo, tudi anime imam v namenu rewatchat ko bodo vse epizode 3. sezone zunaj. Character designi in characterji na splošno v tem animeju so res ful zakon, mika me da bi si naredila eno karakterico podobno tem iz animeja ker se mi te lutke ful dobre zdijo nasmejan

    Tale gif je tok adorablee! X3 Haha, moj naj del iz openinga! X3 A zdaj že gledaš Chuunibyou? :3
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Tor Sep 03 2013, 23:18

    Ja, konec je res brezveze :'/

    Sem Rozen Maiden Traumend končala, tako da samo še RM 2013 c:
    Mange se mi pa ne da brat haha lazyyy
    Ful dobra ideja!! ;u;

    Ravnokar sem pogledala tudi prvo sezono Yuru Yuri ahah nosebleeds x'D

    Sploh zadnja epizoda ftwww *cant.stop.laughting*

    Chu2 sem štirikrat v treh dneh pogledala vse episode, OVO, specialse in lite ep. x'D
    Obožujem ta anime haha x3
    Pri KyoAni animejih mi je ful všeč art, sploh barve in pa oči *__*

    Enakoo! c:
    Weird,  da na dA še ni bilo stampa s to animacijo... nasploh ni veliko fan arta za Chu2 d:

    Komaj čakam na 10 episodo Love Lab!! ;v;
    Huggy qwq

    Zdaj pa na drugo sezono Yuru Yuri!
    Potem pa še Lucky Star :3
    In pa Rozen Maiden 2013 vesel

    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Pet Sep 13 2013, 18:33

    //Se opravičujem za dvojni post//

    http://myanimelist.net/animelist/aesaira
    malo sem preuredila moj anime list x3 Rikka!! ;u;

    Začela sem gledat Free! in je epic! nasmejan Zgodba in karakterji so super c:

    Watamote pa sem ravnokar pri peti episodi,
    ima čisto drugačen stil humorja, ampak ga obožujem xD
    Na trenutke pa je že prav depresiven ahah :'D
    I can really relate to Tomoko, unfortunately... jezik

    Btw, jutri pride ven film Chu2Byo! Komaj čakam nasmejan
    Iz trailerja sicer izgleda da bo samo ponovitev zgodbe iz animeja ampak vsebuje tudi nekaj novih scen c:


    Ali kdo pozna še kaj dobrih Slice of life/School/Comedy/Romance animejev? :3
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Ned Sep 15 2013, 13:39

    Haha, js zdej berem mango od tak naprej kjer se je najnovejša epizoda končala ker me je ful matralo kaj bo pol XD Tud če se ti ne da brat ti povem da se ful splača(je pa res dolga, vem TT TT), vsaj chapter 35.5 iz Rozen Maiden 2 mange ti priporočam ker je res adorablee uwu In je tud bolj ali manj spoiler free če si že končala Traumend. A RM Ouverture si tud pogledala?

    Yuru Yuri je awesome XDDD Sploh (se mi zdi) 1. epizoda 2. sezone...Table tennis FTW XDDD Sploh uno z loparjem v glavo XD

    Mene tud mika rewatchat chu2 sam trenutno rewatcham že Rozen Maiden in spremljam precej ongoing animejev tko da bo to moralo mal počakat jezik Drugač pa res obožujem ta anime in na splošno vse animeje od KyoAni, ful mi je všeč art nasmejan(me wanna draw like that! X3). Če še ne veš prihaja še en anime od KyoAni, sicer bolj action/scifi sam pomoje bo zakon! nasmejan Sploh characterji se mi ful dopadejo(Miraiii <333). Tukaj je malo več o tem animeju uwu http://myanimelist.net/anime/18153/Kyoukai_no_Kanata

    Aww, škodaa TT TT Za skoraj nobenega od mojih najljubših animejev ne najdem nobenih dobrih stampov na dA tko da sem ful vesela da si ti tole naredila! X3

    OMG kok maš lep anime liist! *___* Js moram tud svoje mal preuredit sam se nč ne znajdem v unem editorju :''D Še posebej eno dobro ozadje rabim sam se ne morem obločit kakšno XD Bi narisala svoje sam bo najbrž fail ker mi anime art ne gre preveč dobro XD

    Js tud gledam Free! X3 Haha, Gou/Kou je taka legenda XDDD Pa najnovejša epizoda je bla tok awesomee X3(all the adorable flashbaacks <33). Haru pa itak zmaga s svojo obsedenostjo z vodo(dat love story about the waterfall XDD).

    Haha, mene je že večkrat imelo da bi droppala Watamote sam vedno gledam naprej ker so eni deli ful smešni XDD I can relate too XD Edino dating simov ne igram in jih tudi ne mislim igrat(why play that when there's KH and FF) jezik

    Omygosh, že tok kmaluu!! X3 Moram nujno gledat ko bo online! <3 Sem vedela da ven pride enkrat sam nisem mela pojma da že zdaj. Anohana movie je tudi enkrat avgusta ven prišel samo kolikor vem rabiš kar nekaj časa čakat na te filme da jih najdeš online TT TT

    Js jih poznam še nekaj, upam da ti bo kaj od tega všeč:
    Usagi Drop(ni nič romance je pa ful dobra komedija na trenutke pa še noro adorable je X3 Edino zna bit tud kar precej žalostno na trenutke, sploh na začetku).
    Inu X Boku SS(se mi zdi da sem še to prej predlagala samo vseeno XD)
    film Nerawareta Gakuen(ni toliko slice of life, bolj fantasy samo romanca je precej dobra pa animacija je noro lepa, sploh ozadja in svetloba).
    Toradora!
    Baka to test(retardirano na polno, te že zdaj opozorim XDD)
    AnoHana(spet bolj romanca kot slice of life, in opozarjam te da boš verjetno jokala na koncu...vsaj jaz sem...precej TT TT).
    Hyouka(od KyoAni X3)
    Tamako Market(to js trenutno gledam)
    Yama no Susume
    Aiura
    Bakemonogatari(nisem še gledala ampak zagotovo bom, izgleda zakon! X3).




    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Ned Sep 15 2013, 21:08

    Bom pogledala haha! c:
    Jep!

    IKR!? XDD Resno upam da bodo naredili tretjo sezono oWo


    Chu2 je sigurno med mojimi naj animeji, verjetno zato ker se čeprav ima 12 episod gleda kot en film... ne vem vsaj meni se tako zdi x3

    Jaa! *u*
    Ravno včeraj sem poskušala narisat bleščeče KyoAni oči //failed miserably// XD

    Hvala! nasmejan Blood manipulation omg to bo epic *__*

    Jaa... nujno moram kakšen fan art narisat, sem imela v mislih kakšen YuutaxRikka adorable moment x3

    Hvala! XD Jaz sem nekje na netu našla template kodo, samo kopiraj vse pod 'advanced CSS editing'
    in potem po navodilih spremeni c:
    Spoiler:

    Haha, yep x3 Jaz sem trenutno šele pri 3 episodi ker sem začela OVA episode Mahou Sensei Negima! gledat :)

    Watamote je čisto odbit haha :'D Vedno ko misliš da se ji bo zgodilo kaj dobrega, preseneti novi plot twist in... ja. XD
    Fff, enako xD V bistvu sploh ne igram več iger, niti Minecrafta ne qWq Rajši gledam anime xD

    Yep! Čeprav izgleda da ni še nikjer na netu objavljen :c Druga sezona Chu2ja pa šele Januarja 2014 pride veen D':

    Hvala še enkrat!! :3
    Ok, AnoHana se moram nujno kmalu spravit gledat, ful me zanima zakaj se gre! x3


    Razmišljala sem da bi poskusila prevest kakšen anime v slovenščino (torej prevedem angleške podnapise v slovenščino xD) Samo nimam pojma kako sploh vstaviš podnapise v video, timing in to jezik

    Btw, poznaš http://www.sloanime.org/ ? Epic forume imajo *u*
    Pa tudi med priporočili animejev se dobre stvari najde :3

    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Sob Sep 21 2013, 09:38

    Se strinjam! X3 Nujno morajo naredit še 3. sezono! nasmejan

    Haha, men se tud tako zdi...Chu2 sem pogledala v 2 dnevih čeprav za 12 epizod ponavadi rabim malo več časa XD

    I don't think you failed uwu Sem videla na nekaterih tvojih slikah podobne oči kot v kyoani animejih in ti ful dobro uspejo nasmejan

    IKR *______* Komi čakam 1. epizodo! X3

    Hehe, komi čakam na kakšen fanart! X3

    Hvala nasmejan Zaenkrat mi je brez advanced CSS editing uspelo nekaj solidnega spacat samo definitivno bom kdaj rabila tole nasmejan Moj anime list zdaj zgleda takole:
    http://myanimelist.net/animelist/MissBorderCollie Touhou FTW X3

    Haha, ja XD Sploh una epizoda ko spet sreča prijateljico iz osnovne šole(?) je bla tok zakon XDD Sploh na koncu... I was a bit upset because I gut in a fight with my boyfriend... WIN XDD
    Js še vedno tud igre igram samo precej manj jezik Edino Assassin's creed me je ful navdušil, ker je res noro epic nasmejan

    Aww TT TT Res upam da bo čim prej možno pogledat ta film.

    Ni za kej, upam da ti bo kaj s seznama všeč vesel
    Tko čist na kratko(se bom poskusila izognit spoilerjem) : AnoHana je o skupini prijateljev iz otroštva. Ko ena izmed njih(Menma) umre, ta skupinica počasi razpade, vedno manj se družijo. Ko so vsi(razen Menme seveda) že v srednji šoli, eden izmed njih začne videvati Menminega duha, vidi jo lahko samo on. Menma mu pove, da ne more 'naprej', dokler ji ne izpolni neke želje, ampak še sama ne ve kaj je ta želja.

    To bi blo zakon samo pojma nimam kako bi ujela timing podnapisov...pomoje bi blo to ful dela.

    Poznam ja :) In tudi redno spremljam samo nisem se še registrirala.

    By the way, končno sem pogledala nove epizode od animejev ki jih trenutno spremljam X3
    Love lab je bil itak zakon, kot ponavadi XDD Še posebej tisti 'This wall has a nice sound. I'm really into walls!' del XDDDD Maki je v vsaki epizodi bolj retardirana XD
    Nova Rozen Maiden epizoda je bila tudi ful dobra, samo škoda da bo samo še 1 epizoda. Res upam na 4. epizodo ker bi bilo škoda če ne bo animirane verzije 2. dela 2. mange ker je notri precej noro epic scen nasmejan
    Danganronpa gre pa tudi počasi proti koncu, se mi zdi kar malo škoda da je samo še 1 epizoda...Upam da naredijo tudi Super Dangan Ronpa 2 anime enkrat! X3 Anyways, na koncu 12. epizode se je končno pojavila Junko in v animirani verziji se mi zdi še bolj zakon in insane kot v igri X3 *yup, one of my favorite characters is totally insane XD* Ful dobro so naredili njene konstantne personality changes nasmejan
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Sob Sep 21 2013, 11:19

    Kyoko x Ayano ftw

    Ne vem no haha x'D
    Sem ugotovila da mora bit vse ostalo malo temnejše da oči lepo bleščeče izgledajo c:

    Waaw *___* Obožujem barve! <3Ful lepo z ozadjem pašejo!

    XD IKR phaha

    Konce 6 epizode WTF O_o Ta anime je že čisto preveč perverzen na trenutke x'D

    Ampak 11 epizoda je bila tako cute x3 Ne bom dala spoilerjev ampak to je bila edina episoda v kateri mi ni bilo treba dat na pavzo ker ni bilo nobenega embarassing momenta x3 Pa tudi kone je srečen!

    Assassin's creed je res epic x3! Nora sem na free world roam gamese pa tudi grafika je zakon! nasmejan Sicer sem igrala samo Brotherhood ampak nameravam tudi Black Flag enkrat začet ko bom imela kaj časa...

    Yep :c Zgleda da bo treba na izid cdja počakat, da bo potem kdo naredil fansub :3

    Hvala nasmejan Zgodba me ful spominja na Vocaloid pesem Reboot :')

    Ja... :/

    Awesome nasmejan

    Love Lab še nisem uspela pogledat ker je bilo kadarkoli sem se spravila gledat še raw QwQ
    Rozen Maiden je bila... wow... (Suigintou in Megu moments... )
    edino škoda ker zadnjih nekaj sekund ni bilo podnapisov ko je Shinko nekaj govorila vesel"

    Preveč animejev, premalo časa DX Moram moram moram gledat AnoHana in Danganrompa... in Tokyo MewMew in Tamako Market in Hetaila...

    Začela sem Silver Spoon (Gin no Saji) mango brat in je tako epic!! XDD Chicken anus eggs ftw
    Včeraj sem prebrala 60 chapterjev, vsak pa ima 20 strani O-O *addicted*
    Veliko se naučiš o življenju in delu na farmi :3
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Ned Sep 22 2013, 23:06

    IKR X3 ship ship ship

    XD Ko se jaz spravim malo bolj anime art risat bom definitivno tako oči barvala :3

    Hvalaaa nasmejan Sem se kar lep čas matrala da mi je uspelo dobit podobne barve in da se je ves tekst dobro videl...but I think it was totally worth it! X3

    Haha, veem XDD Sam je vseeno zakon jezik Že lep čas nisem gledala ker ni bilo časa, pomoje sem nekje pri 7. epizodi ostala...Morm nujno pogledat vse ko bom lahko! X3

    Jaz zaenkrat še nisem veliko igrala ker nimam AC na mojem računalniku ampak hodim k eni prijateljici na obisk in skupaj igrava(ona naredi vse kar meni ne rata XD).

    Ja najbrž...to bo še težko čakaaat TT TT

    Mene tudi :3 Ful je lep anime tako da ti ga res priporočam je pa tudi ful žalosten.

    Ko boš imela čas si poglej ta novo love lab epizodo ker je res zakon XDD

    IKR <3 Meni je tok všeč odnos med Suigintou in Megu edino pol naprej je ful žalostno TT TT Not gonna spoil, preberi mango če hočeš izvedeti kaj se zgodi :3

    Enakoo TT TT Še vedno mi ni uspelo Tamako market pogledat do konca :/ Da o 2. sezoni Yuru Yuri ne govorim...sem začela gledat že lep čas nazaj pa nikoli nisem našla časa da bi pogledala do konca.
    Tokyo Mew Mew sem gledala približno do polovice zaenkrat in je še kar dober X3 Minto FTW XD

    XDDD Moram nujno še jaz začeti brat to jezik
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Pon Sep 23 2013, 08:38

    Shippings are one of the main reasons I watch anime xD

    c:

    It was, super izgleda! nasmejan

    XD IKR, haha! Zakaj imajo vsi dobri animeji samo 12/13 episod ;_;

    XD Mislim da si bom zlovdala vse igre od začetka po vrstnem redu in jih tako tudi igrala, ker mi je awesome zgodba c: Konec brotherhooda je bil ful žalosten Poor Lucy TT TT

    Sem pogledala, ahah, res škoda da je že skoraj koneec... :c
    In "The Wild One" je končno priznala omg noo XD 'twas about time jezik

    Bom najprej počakala na konec animeja potem bom pa začela mango brat c:

    Jaz sem ravno začela gledat Tonari no Kaibutsu-kun, še kar dober anime, edino zgodba je dolgočasna jezik
    Pa tudi Silver Spoon anime sem začela gledat X3

    XD You totally should omgg XP
    Pri nekaterih delih sem umrla od smeha X'D
    bordercolliefan
    bordercolliefan
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 28
    Kraj : Domžale
    Število prispevkov : 1599

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by bordercolliefan Ned Okt 13 2013, 16:05

    Haha, same here X3

    Hvala nasmejan

    Moj računalnik je najbrž prepočasen za AC tko da rajš igram pri eni prijateljici jezik

    Haha, ja XD Konec je bil tok adorableee X3 Ampak resno, kok časa je Riko rabila da je priznala nooo XDD

    A zdej si že začela brat Rozen Maiden mango?:3 Priporočam ti da poiščeš un chapter kjer se je anime končal in od tam naprej bereš ker prej je itak bolj ali manj vse isto kot v animeju.

    Za ta dva sem tudi slišala, moram enkrat pogledat X3

    Drugače pa jaz zdaj gledam Dantalian no Shoka in je awesomeee nasmejan Ful mi je všeč malo bolj starinski setting pa Dalian je tok adorableee X3(gothic lolita character FTW nasmejan). Haha, and her personality makes me laugh so many times XDD

    Od ongoing animejev pa trenutno gledam Diabolik Lovers(ne čist po lastni izbiri, prej zato ker mi vsi govorijo da moram nujno to gledat XDD Sam je še kr dober anime, moram priznat jezik Finally some decent vampires, Twilight totally ruined them), BlazBlue: Alter memory, Kyoukai no Kanata(itak X3), Nagi no Asukara, Outbreak company in Strike the Blood.
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Ned Okt 13 2013, 16:53

    XDD
    Ne še vesel'

    Awesome! :3
    Jaz pa trenutno gledam AnoHana, Kyoukai no Kanata in Chu2 (že šestič X'D), in še K-ON nameravam rewatchat ko bom imela čas vesel
    Nameravam pa še Angel Beats in Nian Koi! začet ko končam z AnoHana nasmejan
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 29
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by The_Wanted Pet Avg 08 2014, 18:18

    Kaj mogoče gleda kdo Naruto Shippuden? Jaz sem to leto totalno obsedena s tem animejem.  ljubezen 
    Nika.
    Nika.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2075

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by Nika. Sre Avg 13 2014, 22:48

    Kjara; sem slišala za tega ampak še mi ni uspelo ga začet gledat.

    - Mirai Nikki (ang. Future Diary): zelo dober anime z napeto zgodbo in žalostnim koncem, priporočam ogled! nasmejan
    - Sword Art Online: tudi vredu, moti me edino nenadna sprememba dogajanja na sredini oz. po prvi polovici epizod
    - Guilty Crown: dober je, po vsebini se mi ni zdel ravno neki presežek ampak za pogledat vredu

    Več pa jih niti nisem gledala haha jezik
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Sre Avg 13 2014, 23:28

    Naruto sem sicer že kar nekajkrat začela gledat ampak mi nekako ni "potegnil" vesel' Mogoče bom poskusila s Shippuden takoj ko se konča letošnja summer anime sezona ker imam na seznamu 20+ animev naenkrat in preprosto nimam časa X'D

    Trenutno pa gledam Melancholy of Haruhi Suzumiya, res noro dober sci-fi mystery, še boljše pa je da episode lahko gledaš v različnih vrstnih redih, zgodba pa je potem vsakič malo drugačna:
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Melancholy_of_Haruhi_Suzumiya_episodes
    Haruhi je pa itak najboljša haha :p

    Tudi Glasslip je super, cute romanca in realistični karakterji, od začetka gre malo počasi ampak po 4. ep postane zanimivo :3ļ Mystery je tudi zelo dobro vključen v zgodbo.

    Toradora je tudi vreden omembe, sploh proti koncu postane adorable!


    Btw, trenutno ne morem pogledat če obstaja manga tema, ampak kdo ve kje bi lahko online kupila mange čim ceneje v japonščini? Iščem že par dni ampak je povsod predrago/ne pošiljajo v Slo.
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 29
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by The_Wanted Čet Avg 14 2014, 02:12

    Nika: Začni gledat, haha! :'D Da lahko komu gnjavim. smeeh 
    Afna2000: Pri meni je tudi tako bilo. Jaz sem Naruto gledala samo zaradi enega karakterja (Kakashi) in ko ga ni več tako pogosto kazalo, sem nehala. Dejansko od teh "starih" epizod (ko so bili še mali), polovice ali več nisem pogledala. Shippuden, pa sem vse epizode že 2x skozi pogledala, haha. nasmejan Zdaj mi je pa bedno, ker čakam, na nove. Bom vrjetno začela spet mango brat. (: Tako, da poskusi s Shippudnom, meni je zakon - dosti boljši od Narutoja! Je pa res, da moreš vsaj osnovno znanje met o karakterjih in o čem se sploh gre. Ker si drugače v Shippudnu izgubljen (je nadaljevanje, ko so glavni karakterji starejši). Če pa ti še to ne "potegne", pa si poglej "Naruto SD", ki je parodija na shippuden in se norca delajo. :'D

    Zakaj pa v japonščini? A znaš tako dobro japonsko, da bi jih kar v japonščini brala? o: Jaz sem si jih od sestrične iz Avstrije za na morje izposodila in enega imam celo doma. So pa v nemščini in edina oblika knjig, ki jih rada berem, haha. :'D Drugače pa mogoče ebay?
    afna2000
    afna2000
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1494

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by afna2000 Čet Avg 14 2014, 02:30

    Pogledala sem si nekje 30 episod iz stare serije, tako da upam da se bom vsaj malo znašla (:
    Ok, začnem kar jutri gledat in sporočim kako mi gre X3

    Nameravam si najbolj preproste otroške mange nabavit (Polar Bear Cafe, Yotsuba!, Chi's Sweet Home...) ker česa težjega niti ne bi uspela normalno brat XD Ampak ja, trenutno razumem okoli 30% govorjene japonščine, pri branju je pa s slovarjem še lažje. :3
    Na Ebayu sem že iskala, ampak so cene grozno nabite >.<
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 29
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by The_Wanted Čet Avg 14 2014, 13:44

    Pomojem je 30 epizod dovolj. Če pa kaj ne boš vedla, pa še lahko vedno mene vprašaš, ali pa si mogoče zadnjih 20 epizod še pogledaš - kaj se ti vrjetno ne bi dalo. Meni se tudi ni in sem kr zmes ene epizode pogledala na hitro. :') Pa Shippuden mi je kul, ker pride nekaj ful zanimivih in novih karakterjev v anime. In potem že MOREŠ samo zaradi njih gledat, haha. smeeh 
    Super! Nujno sporoči! nasmejan

    Zavidaaam! Jaz bi tudi rada japonsko znala. Samo sem prelena, da bi se zraven spravila.
    Aja, potem pa žal ne bi vedla.

    Sponsored content


    Anime - Page 2 Empty Re: Anime

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Okt 18 2024, 08:40