Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 4 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 4 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+63
Tjaša*
Miška
Maly
Polly
The_Wanted
momokika
Nika.
Animal_Lover
ajsa.tb
nejcka
Nika7
Ingrid*
Anja&Dona
afna2000
talupu
Hana*
karamelca
Colliny
katja100
anna <3
Ani
Neja.
zoe
Ursha_Shiva
Diana.
Adelch&Windy
Evangelynne
love
nika
Ester
Lillie
Shelly
Eva.
AmyLarch
nezzek
Tisa
Katka in Dancer
love dog
*Lanchy*
vicky (74)
radaimamživali
Petra.
Nuša.
teya
...Ira <3...
Maša
Laura
Vida
Princess^^
BlackStar
špela.*
yaya
Urška
dog_lover*
Anja.
emcHiii.
EucH
Maja
Anja
Špela
larčyka
Woody
Katk.
67 posters

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Maja
    Maja
    Pes
    Pes


    Female Starost : 30
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2148

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Maja Čet Feb 21 2013, 14:05

    Hvala vsem!(:
    e.v.a
    e.v.a
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 668

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by e.v.a Tor Okt 29 2013, 21:45

    Kolk je pa kej lovski nagon izražen pri njih?:)
    Hana*
    Hana*
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorska
    Število prispevkov : 941

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Hana* Sre Okt 30 2013, 13:49

    e.v.a je napisal/a:Kolk je pa kej lovski nagon izražen pri njih?:)
    V bistvu so ful priljubljeni ravno zaradi njihovega močnega lovskega nagona. Z Ilvie je bilo tudi tako, da je kar pobezljala za kako živalco, pa mi nosila rakovice na morju, ampak smo veliko delale na tem (tudi zaradi treningov prinašanja) in je ful rada delala in hitro nadaljevala. Ni pa zdej to tok grozno, jaz kakih velikih težav nisem imela.
    e.v.a
    e.v.a
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 668

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by e.v.a Sre Okt 30 2013, 14:48

    Hana* je napisal/a:
    e.v.a je napisal/a:Kolk je pa kej lovski nagon izražen pri njih?:)
    V bistvu so ful priljubljeni ravno zaradi njihovega močnega lovskega nagona. Z Ilvie je bilo tudi tako, da je kar pobezljala za kako živalco, pa mi nosila rakovice na morju, ampak smo veliko delale na tem (tudi zaradi treningov prinašanja) in je ful rada delala in hitro nadaljevala. Ni pa zdej to tok grozno, jaz kakih velikih težav nisem imela.
    Aha, hvala. happy
    Niann
    Niann
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Elažmod
    Število prispevkov : 383

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Niann Pon Dec 16 2013, 00:35

    Sem mela zdaj nazadnje v tečaju eno psičko & waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolk je huda!! Čist navdušena, vsekakor mi je nabila ene par + za tole pasmo :)
    Aston
    Aston
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Vodice
    Število prispevkov : 63

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Aston Pet Maj 30 2014, 00:30

    Meni te psi ostajajo eni najlepših. Bili so v ožjem izboru, ko smo kupovali psa pred štirimi leti (je zmagal čuvaj- hovi)...mislim pa, da bo kmalu čas, da si zares omislimo flatkota.

    Obstajajo v okolici LJ kakšne šole prav za prinašalce ali pa za pripravljanje na working teste? happy in še ali bi bili primerni za agility? Zaenkrat še nisem zasledila nobenega, je pa res da ne hodim na agi tekme.

    Hana*: kolikor sem zasledila, so v Avstriji večinoma delovne psarne? A kaj komplicirajo, če s psom ne želiš delat raznih delovnih izpitov ampak kakšen agility, RO in razstave?
    Hana*
    Hana*
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorska
    Število prispevkov : 941

    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Hana* Sob Maj 31 2014, 16:38

    Aston je napisal/a:Meni te psi ostajajo eni najlepših. Bili so v ožjem izboru, ko smo kupovali psa pred štirimi leti (je zmagal čuvaj- hovi)...mislim pa, da bo kmalu čas, da si zares omislimo flatkota.

    Obstajajo v okolici LJ kakšne šole prav za prinašalce ali pa za pripravljanje na working teste? happy in še ali bi bili primerni za agility? Zaenkrat še nisem zasledila nobenega, je pa res da ne hodim na agi tekme.

    Hana*: kolikor sem zasledila, so v Avstriji večinoma delovne psarne? A kaj komplicirajo, če s psom ne želiš delat raznih delovnih izpitov ampak kakšen agility, RO in razstave?

    Kakor vem prav sol in treningov za prinasalce ni oz. ni bilo, zdaj ne vem tocno, ce se je iz teh planov po treningih kaj izcimilo(skupinski treningi se odvijajo v krogu poznavalcev in lastnikov in potekajo po vsej Sloveniji)-jaz sem imela treninge individualno pri poznavalki (tudi vzrediteljici), tako da ce zelis izvedeti priporocam, da jo kontaktiras. To je link psarne:  klik
    Letos planirajo super leglo-mati je sestricna moje bivse psicke, samec pa njen brat-torej gre za line breeding kombinacijo. Mamo legla tudi poznam in je resnicno super psicka.
    Seveda so primerni za agility (kot je vsak pes), je pa res, da jih ne trenira veliko.
    V Avstriji pravzaprav stanje ni prevec razlicno, ceprav sem jaz ze od vsega zacetka vedela katero linijo iskat in sem bila lahko srecna,da sem svoje sanjsko leglo nasla tako blizu. Seveda ne komplicirajo, mislim, da je za vsakega vzreditelja najbolj pomembno, da je za psa dobro poskrbljeno, ne glede na to, ce ima kasneje kariero iz katerega koli sporta ali pa samo ostane hisni ljubljenec.
    Jaz osebno rada vidim, ce se s flati dela, ker so res ustrezljivi in zelo radi delajo-to nikakor ni pes za lene ljudi.
    Ce te se kaj o zanima o njih, linijah, leglu ali karkoli pa ti z veseljem se kaj vec povem na ZS.:)

    Sponsored content


    Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever] - Page 12 Empty Re: Gladkodlaki prinašalec [Flat coated retriever]

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pon Maj 06 2024, 23:53