Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 4 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 4 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+28
Neja.
Maly
Hana*
airedalka rebeka10
Jazz*
Evangelynne
lanyka
emcHiii.
EucH
dog_lover*
Špela
Laura
Ines.
Tjaša.
Iza
Maša
anna.
teya
Katk.
Lejchy*
Woody
ema.
yaya
Anja.
špela.*
Urška
Anja
Vida
32 posters

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Ned Okt 21 2012, 17:37

    Ja, blo je težko, sploh, če si nisi nič pogledal. ;'P Samo se mi zdi, da so bila vprašanja težka tudi za take, ki so se učili, no ne vem. Ampak treba je bilo super poznat vse te slovenske orhideje. Jaz sem tud šla tak malo na srečo, sicer dvomim, da bom sploh do bronastega prišla.
    nejcka
    nejcka
    Mačka
    Mačka


    Starost : 24
    Kraj : Ajdovščina
    Število prispevkov : 880

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by nejcka Ned Okt 21 2012, 19:26

    Kot zgleda jih je mela večina tam okoli 30 točk, tudi moje sošolke.
    Jaz pa nerada hodim na tekmovanja
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Tor Okt 23 2012, 18:31

    No, danes so bili objavljeni rezultati. Jaz sem imela 25 točk, okoli 48% :''D in sem bila 10.
    No, pri nas je imela samo sošolka bronasto od 8. in 9. razredov.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by airedalka rebeka10 Tor Okt 23 2012, 20:21

    Jaz sem imela 34. sramežljiv
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Kim<3 Tor Nov 20 2012, 20:51

    Jst sem imela 33 točk, dobila sem bronasto, vendar nisem šla naprej. Še sreča, me nič ne mika, da bi se učila vso tisto gradivo sramežljiv . Sem pa pravilno prepoznala vse rastline in sem pri tisti nalogi dobila največ točk...
    avatar
    Maly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 34
    Število prispevkov : 1691

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Maly Tor Nov 20 2012, 22:02

    Ammm jst si nisem nič pobledla mela sem pa 20 točk..
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by katt. Sob Nov 09 2013, 13:12

    Letos je bila tema: kače Slovenuje... Je kdo letos tekmoval? Kakšni so vaši "neuradni razultati"? Vam je blo težko?? happy
    Lucky_One
    Lucky_One
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : .
    Število prispevkov : 294

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Lucky_One Sob Nov 09 2013, 13:18

    Meni ni blo težko :)) Sem pa osvojila bronasto, naprej pa se nissem uvrstila, ker mi je zmanjkalo 3% >.<
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Nov 09 2013, 17:11

    Meni osebno ni blo tak ful težko. Če grem naprej, še ne vem, ker zvemo komaj v ponedeljek. Mi smo pa drugače že zvedli uradne rezultate, samo se ne spomnim, po odstotkih vem, da je nad 80%, okoli 85% se mi zdi. Lucky_One, koliko odstotkov pa si mela? (:
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Nov 09 2013, 19:02

    Jaz sem se prijavila pa nisem šla tekmovat, ker sploh nisem imela vsega gradiva, nismo imeli priprav niti nič (imamo novo učiteljico). :(
    Lucky_One
    Lucky_One
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : .
    Število prispevkov : 294

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Lucky_One Sob Nov 09 2013, 20:30

    Nwm, učiteljica mi je rekla da mi je 3% zmanjkalo XD
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Nov 09 2013, 21:00

    Aja? Nam je učiteljica dala seznam točk in procentov. Je pa imela samo ena sošolka nad 90%, nas je pa kar nekaj, ki smo imeli >80% (80% naj bi bila meja za naprej, ampak je odvisno od tega, kako so pisali drugi), pa veliko nas je imelo isto število točk, tako, da bomo videli.
    No, pa sej vseeno. Letos mi je bila tema res fajn in sem veliko novega zvedla. (: Veliko boljše od lanskega leta, ko so bile orhideje. Takrat še bronastega nisem dobila, ker se mi ni dalo učit, haha
    Kim<3
    Kim<3
    Pes
    Pes


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2413

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Kim<3 Sob Nov 09 2013, 21:08

    Buuh, ste vsaj meli zanimivo temo (: Jaz sem imela lani orhideje in sva s cele šole samo 2 dobili toliko da sva ujeli priznanje, predlani pa čebele pa se ne spomnim kako sem imela rezultate... happy
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by katt. Ned Nov 10 2013, 11:33

    Jst vem samo da mam 32 točk :$$ Sta pa dve imeli celi 35 točk... Kolko pa je bilo sploh vseh možnih? Ker je nam učiteljica rekla da se ono nalogo izključili... :)


    Nazadnje urejal/a katt. Ned Nov 10 2013, 11:48; skupaj popravljeno 1 krat
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Ned Nov 10 2013, 11:40

    Ja, 39 točk naj bi bilo možnih, ker so eno nalogo izključili. ^.-
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Tor Nov 12 2013, 17:35

    Evo, danes so objavljeni rezultati na spletni od Proteusa. :Đ
    Ne morem verjet, da mi je ratalo se uvrstit na državno!! nasmejan Gre še kdo od tukaj? (:
    Lucky_One
    Lucky_One
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : .
    Število prispevkov : 294

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Lucky_One Tor Nov 12 2013, 19:40

    Ahh spet sem pozabla pogledat v šoli XD vem da mam bronasto, do državnega pa mi je malo zmanjkalo pa ne vem koliko... -.-
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by katt. Sre Nov 13 2013, 17:51

    Ooooo, super Pia. :) Jst grem tuudi na držaavno! nasmejan Zelo nepričakovano haha. Baje je bilo treba imet 30.5 točk če sem prav razumela. Upam da bom našla kaj časa da vse še enkrat preučim. hihi :$
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Dec 14 2013, 11:26

    Jaz pa sem dobila srebrno priznanje na državnem! *happy*  jeeej
    Smo pa z naše šole vsi, ki smo tekmovali, dobili priznanja (4 srebrna in 1 zlato).
    katt.
    katt.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 1873

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by katt. Sob Dec 14 2013, 14:00

    Oomh Pia to je suuper! *____*
    Mogoče veš koliko točk si rabil za srebrno?
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Dec 14 2013, 14:14

    Cestitke!:)
    Drugace pa je bilo meni druga leta veliko boljse, letos pa cisto brezveze...
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Dec 14 2013, 14:34

    Hvala. (: nasmejan
    Katja, mislim, da je bilo 58 točk meja za priznanja. :)
    Rebeka, a res? Meni je blo pa letos ful zanimivo. Mi je bilo pa lani npr. čisto brezveze. jezik
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sob Dec 14 2013, 14:52

    Ups, sem se zmotila temo, ta komentar je bil misljen za Cankarjevo. jezik Sem se letos prijavila, pa na koncu mi je zmanjkalo casa za se uciti in nisem sla na tekmovanje...
    Lucky_One
    Lucky_One
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 25
    Kraj : .
    Število prispevkov : 294

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Lucky_One Sob Dec 14 2013, 15:00

    Moja sošolka pa je mela 65.5... A je to zlato ali samo srebrno?
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Evangelynne Sob Dec 14 2013, 16:11

    Ja, zlato je. :)

    Sponsored content


    Tekmovanje za Proteusovo priznanje - Page 8 Empty Re: Tekmovanje za Proteusovo priznanje

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Maj 19 2024, 12:50