Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 5 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 5 gostov :: 3 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+19
Tia&Nelly
Maly
Neja.
afna2000
Hana*
teya
Ingrid*
Evangelynne
Kim<3
...Ira <3...
Petra.
Maja
Woody
Katk.
Vida
špela.*
yaya
Anja
Anja.
23 posters

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    avatar
    Maly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 34
    Število prispevkov : 1691

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Maly Tor Nov 20 2012, 20:33

    Jst sem letos šla ma sem dobila bronasto, naprej pa ni sem prisla...
    Tia&Nelly
    Tia&Nelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 1658

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Tia&Nelly Pet Sep 06 2013, 15:57

    Jaz sem se ravno danes prijavila na tekmovanje (prvič). happy 

    Bo še kdo tekmoval? Kako izgleda vse skupaj? (:
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Sep 06 2013, 16:11

    Jaz sem že lani (sem dobila bronasto, šla na regijsko, potem pa mislim da srebrnega nisem, ampak nisem sigurna) in bom tudi letos. :) Pri nas smo dobili eno knjižico kjer je lepo vse razloženo in smo imeli priprave v šoli in doma smo se pripravljali in ni bilo tako težko oz. kakor za koga ampak meni osebno ne. Potem na regijskem pa težje, še posebej če se (kot jaz) nisi pripravljal in niti predelal dodatnega gradiva. jezik 
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Neja. Pet Sep 06 2013, 16:29

    Jaz sem lani tekmovala in dobila zlato, sem se prijavila letos, ampak je za vse letnike isto + 3 iz vsake šole grejo naprej (prijavljenih jih je pa približno 150 pr nas), tako da nimam šans haha.
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Border_Collie *-* Pet Sep 06 2013, 16:49

    Jas, se mi zdi da sem 1x tekmovala, pa še to v 8 razredu haha pa smo tudi dobili neko knjižico pa to xD
    Tia&Nelly
    Tia&Nelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 1658

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Tia&Nelly Pet Sep 06 2013, 17:25

    Iz naše šole se nas je prijavilo 9. Pa še to same punce haha. Itak pa sploh nimam šans, ker smo ene tri iz 8. razreda pa šest jih je iz 9., ki so lansko leto tekmovale (nekatere so dobile bronasto, srebrno, pa pomojem, da je bilo še eno zlato priznanje). jezik happy 
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Evangelynne Pet Sep 06 2013, 18:01

    Jaz sem lani tekmovala, dobila pa sem bronasto samo, nikamor se nisem naprej uvrstila. Ampak je šla naprej ena sošolka in nam je pokazala koliko dodatnega gradiva je dobila, tako da dobro, da nisem naprej prišla, se mi ne bi dalo brat brez dodatnega znanja pa tako ali tako ne bi nič dosegla. jezik
    Dobili smo pa samo neko knjižico v kateri je praktično vse pisalo. (: Vprašalnik pa je v bistvu izi, samo neke črke obkrožuješ po večini. happy 
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Sep 06 2013, 20:14

    Ja za regijsko smo dobili cel kup gradiva... zmeden In prav po moje, sem bila sigurna da tega ni treba znati in da so to dali kar tako in si nisem prebrala oz. samo preletela, potem pa nisem imela pojma. jezik Bom vedela za letos...
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by love Pet Sep 06 2013, 21:12

    To bom šla js letos jezik 
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Tjaša* Čet Nov 07 2013, 19:36

    Je prišel kdo naprej in gre v soboto na Koroškooo? (:
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Evangelynne Čet Nov 07 2013, 19:40

    Jaz nisem prišla naprej, sem pa dobla bronasto. :Đ
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Neja. Čet Nov 07 2013, 19:44

    ni šans na sš, 160 nas je tekmovalo in 10 jih je imelo največ točk haha(naprej pa lahko grejo samo 3)
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Tjaša* Čet Nov 07 2013, 20:24

    Jaz sem prišla naprej brez da bi si kaj prebrala, ker so bli ful logični odgovori, to kar ni blo pa sem prepisala *lalala*
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by airedalka rebeka10 Čet Nov 07 2013, 23:37

    Jaz sem prišla naprej, sem pisala najboljše (2 točki izgubila) ampak žal ne morem na državno. :( Saj to ne šteje za štipendijo ne, kakor jaz vem? :)
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Neja. Čet Nov 07 2013, 23:38

    se šteje:) boljše da se potrudiš it.
    Tjaša*
    Tjaša*
    Admin
    Admin


    Female Število prispevkov : 2761

    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Tjaša* Čet Nov 07 2013, 23:54

    Pri nas sta prvi dve mele vse točke, jaz sem pa eno izgubila;p

    Sponsored content


    Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni - Page 2 Empty Re: Tekmovanje iz znanja sladkorne bolezni

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Maj 19 2024, 11:29