Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 5 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 5 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


4 posters

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Urška Sre Jun 02 2010, 16:30

    Akhm ... še en vampirski film ... ki me je več kot navdušil...

    Film temelji na najbolje prodajanem romanu Anne Rice. Zgodba se začne, ko mlad novinar Daniel Malloy (Slater), ki intervijuva nenavadne ljudi naleti na Louisa (Pitt), 200 letnega vampirja. Ta mu pove svojo zgodbo, ki se začne v 18. stoletju, natančneje v letu 1791. Louis de Pointe du Lac je plantažnik iz okolice New Orleansa. Po smrti svoje žene izgubi voljo do življenja. Prepričan je, da želi umreti, vse dokler mu poti ne prekriža vampir Lestat (Cruise). Vendar ga Lestatova ponudba premami zato jo sprejme. Tako postane bitje noči, vampir. Ko Louis spozna kakšno je v resnici vampirsko življenje, to življenje zasovraži. Najbolj se mu upira ubijanje ljudi, v katerem pa njegov stvaritelj Lestat uživa. Da bi Louisa zadržal ob sebi, Lestat ustvari novega vampirja, majhno deklico Claudio (Dunst), ki postane njuna hči in učenka. Skupaj preživijo bolj ali manj mirna stoletja. Claudii in Louisu pa niso dovolj Lestatova pojasnila o njegovi vrsti. Želita izvedeti kaj več, zato se odpravita v Evropo, kjer res najdeta vampirje.
    Hipnotična režija Neila Jordana z izvrstnim scenarijem Anne Rice. Intervju z vampirjem vam ponuja obilico vznemirjenja, mravljincev in razburjenja. Film je mogoče dobiti na videokaseti in DVD-ju.

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) 53771
    vir

    Trailer


    Mene je film čisto navdušil. Res priporočam, da si ogledate. Sicer morda komu ne bo všeč ker ni v stilu Twilighta in ni te neke romance ampak res pravi vampirji.
    Sicer mi je par sošolk, ki je gledalo reklo, da je grozen oz. strašen film. Samo meni osebno se ne zdi in vso to pitje krvi in to mi ni nič takega. Mi je res noro zakon film. Sploh nekatere scene so noro dobre. Louis in Lestat sta pa oba zakon.

    Drugače pa ja, Tom Cruise in Brad Pitt igrata in oba razturata.
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Urška Sre Jun 02 2010, 16:33

    Sem pa prebrala tudi knjigo, ki jo je napisala Anna Rice (je tudi v TVD enkrat omenjeno oz. Damon reče da ima raje njene knjige kot twilight ><).

    Je sicer meni osebno film veliko boljši. Mi ni všeč ta stil pisanja, sploh pa je vse tako razvlečeno. Je film fuul boljši.
    Maša
    Maša
    Pes
    Pes


    Female Starost : 27
    Kraj : Slovenske Konjice
    Število prispevkov : 2053

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Maša Sre Jun 02 2010, 16:35

    Urška ta film je men tako fajn. Pa meni je Lestat oz Tom Crouse v tem filmu ful fajn. >< Tam ko z ono žensko pleše. In te fore use. Meni je ful fajn. (:
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Urška Sre Jun 02 2010, 16:41

    Ja, vse te scene so ful zakon.

    Tale strokovna razlaga by Lestat mi je fajn hhh.
    Evil is a point of view. God kills indiscriminately and so shall we. For no creatures under God are as we are, none so like him as ourselves.

    Pa ta scena tudi, ko skoči čez okno in začne vpit. Hahah.
    Perfect! Just perfect! Just burn the place! Burn everything we own! Have us sleeping in the field like cattle!

    Konec je pa sploh svetoven hahahahah.
    I'm going to give you the choice I ... never had.

    smeeh smeeh smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Urška Sre Jun 02 2010, 16:48

    "Oh Louis, Louis. Still whining Louis. Have you heard enough? I've had to listen to that for centuries."

    smeeh

    Ali pa;

    "One happy family".
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Woody Sre Jun 02 2010, 18:12

    Brad Pitt.. Tale uloga v temu filmu mu zelo paše... Am ja.. To so vampirji na malo poseben način.. Ampak je fajn filemček..
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by fate Sob Dec 18 2010, 18:25

    Meni je tudi všeč ta film. Ful je "carski" pa zanimiv!!vesel

    Sponsored content


    Intervju z vampirjem (Interview with the vampire) Empty Re: Intervju z vampirjem (Interview with the vampire)

    Objavlja by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Ned Apr 28 2024, 04:22