Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+27
euč.17
Hana*
zoe
Maja
rox.
Kyou
Ingrid*
Neja.
bordercolliefan
meri&lera
Colliny
Shelly
airedalka rebeka10
ines97
Eva.
Chilly2000
karamelca
Lejchy*
buba
Urška*
5rca
shar pei
Tjaskaa
flowerylife
Eva
Urška
Anja
31 posters

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Pet Dec 09 2011, 15:48

    Ingrid&Dixie je napisal/a:Mi smo začel z gumjastim- cukanje in tko pa kšn met... Drugače pa čist tvoja odločitev :)

    Zdej mam platnenega in to že delava. Da bi malo bolj "resno" začela sem misnla.
    Urška*
    Urška*
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Koper
    Število prispevkov : 488

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Urška* Pet Dec 09 2011, 16:03

    Pomoje so xtra čisto okej :)
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Pet Dec 09 2011, 16:41

    Urška* je napisal/a:Pomoje so xtra čisto okej :)

    Imam občutek da xtra ni tko odporen na ugrize, pa bi ga Nox zgrizu. :/
    Kyou
    Kyou
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 31
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 225

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Kyou Pet Dec 09 2011, 16:47

    Sej. Mi bi tudi lovili in prinašali frizbi. Če ga nebi važička vedno tako deformiranega prinesla nazaj da ne leti več nasmejan nasmejan
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by rox. Pet Dec 09 2011, 18:03

    Jez mam hero xtra, pa ga Mike in Amba ne "uničita". Itak pa mu frizbija ne smeš pustit, da ga grize. Če ma pa bolj močan ugriz, ko ga ujame, pa mislim, da je ta xtra kr fajn.
    Kyou
    Kyou
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 31
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 225

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Kyou Pet Dec 09 2011, 18:31

    Naši vržeš frizbi, pa ga ujame, pol ga pa nekam odnese, in začne grizt nasmejan ko jo pa hočeš ulovit, da ji ga vzameš, pa steče stran, pa ga na drugem mestu spet grize nasmejan ni ni ona prinašalec zelo jezen
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by ines97 Pet Dec 09 2011, 18:56

    Pa jo nauči da bo prinašalec. :)
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Pet Dec 09 2011, 21:06

    rox. je napisal/a:Jez mam hero xtra, pa ga Mike in Amba ne "uničita". Itak pa mu frizbija ne smeš pustit, da ga grize. Če ma pa bolj močan ugriz, ko ga ujame, pa mislim, da je ta xtra kr fajn.

    Ne sej mu nebi pustila.
    Bom vrjetno vzela enega Hero xtra pa enega Jawz-a.
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by rox. Pet Dec 09 2011, 21:11

    Kyou, najbolj "neumno" je to, da jo loviš, če ti ne prinese igrače. Ker to je potem za psa res največja žurka. Nauči je, da lepo prinese, če pa še to ne bo šlo, pa ko ti 1x odnese jo ujameš in vzames vse, se ne igraš več z njo, drugič probaš še 1x, če je isto ponoviš vajo. Brez skrbi, pes kmalu dojame, kaj je za njega najbol pametno. Bolje da prinese in se naprej igrata, kot pa da odnaša in je konec zabave.:)
    Neja, bosta z Noxam tut frizbi? zakon:D
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Pet Dec 09 2011, 21:15


    Ja mal bova provala ;D pa bomo vidli kaj bo ratalo vn :'D
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by rox. Pet Dec 09 2011, 21:18

    Ma, če je kej po starših poj bo krasn jezik
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Pet Dec 09 2011, 21:20

    rox. je napisal/a:Ma, če je kej po starših poj bo krasn jezik

    Ne dvomim. jezik
    Bolj je problem v tem če bom js krasna :')
    Maja
    Maja
    Pes
    Pes


    Female Starost : 30
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 2148

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Maja Čet Dec 15 2011, 21:42

    A ima kdo tak platnen frizbi: klik? Če ja - a je vzdržljiv? Vem da piše v opisu da je trpežen, samo me zanimajo lastne izkušnje od koga. happy Rabim ga pa bolj za igro, vlečenje, itd.
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by zoe Čet Dec 15 2011, 21:57

    Jst imam enega krokodila doma, ki mi xtrate ful hitro zgrize - ob lovljenju, da bi ga kar tako sama grizla seveda ne pustim. Tko da žal moram imeti jawze. Žal pa zato, ker so zlo dragi roll nasmejan
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Neja. Čet Dec 15 2011, 22:26


    No js sem kupla enega xtra pa enega jawza, pa mi ful bolj ustreza jawz + Nox ga ne tako hitro zgrize.
    Trugače pa tisti platneni so fajn, čeprav js mam takega od karlie-ja.
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by zoe Čet Dec 15 2011, 22:37

    Za freestyle je drugače bolj fajn xtra, ker je lažji in se da z njim izvajat več stvari. Ampak se da tudi z jawzy več ali manj fajn delat happy O tem, da z nakupom 10 jawzov za freestyle skoraj bankrotiraš pa sploh ne bi nasmejan
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Colliny Čet Dec 15 2011, 23:11

    Jaz mam platnenega od Karlie-ja, pa mi ga dokaj hitro uniči... Je pa res, da se midve tudi "cufama" za njega wink
    Hana*
    Hana*
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorska
    Število prispevkov : 941

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Hana* Pon Apr 09 2012, 20:07

    Jaz sem se odločila, da bomo poskusili s tem, najprej s Čopijem potem z Ilvie. Bova pa s tamalo morale imeti posebej, prilagojeno. Meni je lastnica ene flatke predlagala naj začnem s petimi meseci, vendar pa se mi zdi tole malo prezgodaj predvsem zaradi nadaljnega razvoja. sramežljiv
    Ingrid*
    Ingrid*
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2188

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Ingrid* Pon Apr 09 2012, 20:10

    Pri petih mesecih je pumoje kar vredu. Pač ja sej veš, začneš se cukat mal pa po tleh metat frizbi. Jz sem začela kar z gumjastim :)
    Hana*
    Hana*
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorska
    Število prispevkov : 941

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Hana* Pon Apr 09 2012, 20:11

    Ingrid* je napisal/a:Pri petih mesecih je pumoje kar vredu. Pač ja sej veš, začneš se cukat mal pa po tleh metat frizbi. Jz sem začela kar z gumjastim :)

    Aja, joj jaz sem razumela čisto drugo. Hvala za nasvet, bova poskusili. Upam samo da ji bo všeč ><.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pon Apr 09 2012, 21:17

    Pa kaj je narobe, če rollerje delaš že od 2 mesecev, pa cufanje? Meni se pa zdi super, jaz sem mislila psički (tako splošno, če bo kdaj mislim) predstavit skoraj kot prvo igračo, da se do 1 leta ko pričneš s skoki res navduši in nimaš težav... vesel
    Hana*
    Hana*
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorska
    Število prispevkov : 941

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Hana* Pon Apr 09 2012, 21:20

    Predstaviti itak, ne pa pretirano uporabljati.
    euč.17
    euč.17
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 31
    Število prispevkov : 1293

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by euč.17 Pet Jun 08 2012, 13:22

    No jaz sem se pa odločila, da našemu krokodilu tud predstavim frizbi in ji ga v bližnji prihodnosti nameravam kupit.
    Torej, bi prosila za nasvet, kater frizbi je za začetek (samo igranje itd) za mladička boljši?
    Taka varijanta: http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=8365
    ali taka: http://shop.canin-sport.si/sl/upogljivi-frizbi/32-hyperflite-sofflite-pup.html

    Pač samo za igranje itd. za kake skoke in to je tako ali tako še precej premlada. happy
    Sicer tudi ko odraste ne nameravam nekaj ful delat s frizbijem, se bova pa mogoče udeležili kakega seminarja, če bo tamala pokazala zanimanje. happy
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by teya Sob Jun 09 2012, 11:56

    Jaz sem z mojo začela skoke vadit nekje pri enem letu. Prej pa samo rollerje in cukanje, ker ni imela nekega fejst interesa. Tudi žogice sem ji v luft začela metat pri enem letu. Pri psu (predvsem velikem) je bolje počakat dokler se ne razvije z vsakim športom - tako z frizbijem, agillitiyem, vlečnimi športi... Da ni slučajno kaj narobe.

    Imam pa platnen frizbi drugače. In je ful fajn, samo uniči se hitro, tako da sedaj bom kupila novega, ampak še ne vem kakega wink
    jana.
    jana.
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 295

    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by jana. Sob Jun 09 2012, 12:26

    Jaz sem en velik navdušenec nad začetkom s Sofflite-om :) oba moja pasja bumbarja sta začela s temi, eden totalni nezainteresiranec (ki se je prav s temi potem navdušil, nobenih drugih noče lovit:), druga obsesirani freak ki ji je načeloma vseeno kaj od kje prileti.

    Aja, tisti gumijasti iz navadnih trgovin - ne da se nekih fajnih rollerjev metat. So pa fajn za cukat I guess. Ampak tudi s sofflite-om se da ful fajn cukat, tak bolj mehek frizbi je. Pa fajn je da imaš vsaj dva, za "izmenjavo dobrin" in da ga naučiš da je tisti, ki je v tvoji roki, načeloma najbolj zanimiv. :)

    Sponsored content


    Začetki s frizbijem in frizbi na splošno. - Page 3 Empty Re: Začetki s frizbijem in frizbi na splošno.

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Maj 19 2024, 07:29