Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Nadnaravno (Supernatural) EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Nadnaravno (Supernatural) EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Nadnaravno (Supernatural) EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Nadnaravno (Supernatural) EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Nadnaravno (Supernatural) EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Nadnaravno (Supernatural) EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Nadnaravno (Supernatural) EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Nadnaravno (Supernatural) EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Nadnaravno (Supernatural) EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+8
ema.
*Lanchy*
Niann
Maja
fate
Katk.
Woody
Urška
12 posters

    Nadnaravno (Supernatural)

    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 21:43

    Odpiram novo temo o moji najljubši TV seriji poleg The vampire diaries, da ne bomo v sosednji temi smetili. Sem začela gledati sicer pred kratkim ampak sem že dosti daleč ker praktično večino časa, ko se ne ukvarjam s psi ali šolo preživim v gledanju, hehe zasvojena sem čisto. (:

    Opis:
    Supernatural je serija o bratih Dean in Sam Winchester, ki sta v rani mladosti izgubila mamo v srhljivih okoliščinah, njun oče John pa je posvetil svoje življenje lovu na rumenookega demona, ki je zakrivil smrt njegove žene. Tako je sinova s trdo roko vzgojil v vojaka, lovca na nadnaravne sile.
    Serija, katere avtor je Eric Kripke in je dobil navdih v urbanih legendah, vsebuje posrečeno mešanico srhljivih elementov, humorja, izvirne mitologije in obilo dobre glasbe (AC/DC, Foreigner, Bob Dylan, Soundgarden, AIC, Animal ...). Poleg tega je zaščitni znak serije Chevrolet Impala 1967.
    Zgodba se v slogu cestnega filma odvija v vrsti zaspanih ameriških mestec, v katerih na prebivalce za vsakim vogalom prežijo temačne sile. Prva sezona je tako zbirka precej nepovezanih zgodb, v katerih so obdelane znane urbane legende, kot so npr. morilec s kavljem namesto roke, duh ženske v belem in morilsko ptičje strašilo, nato so v ospredje stopili odnosi med bratoma Winchester in zgodba njunega očeta. Četrta in peta sezona sta posvečeni demonom in angelom ter preprečevanju apokalipse. S septembrom 2010 se prične 6. sezona.

    ___________________________


    Res najhujša serija, glavna igralca sta pa sploh oba noro noro zakon. (:
    Priporočam ogled.

    Nadnaravno (Supernatural) Supernatural
    vir

    Dean. <3
    Nadnaravno (Supernatural) Dean-Winchester-supernatural-5673328-1600-1200
    http://www.fanpop.com/spots/supernatural/images/5673328/title/dean-winchester-wallpaper

    ...z njegovo ljubico. nasmejan
    Nadnaravno (Supernatural) Jensencar1aj4
    vir
    Nadnaravno (Supernatural) J2-promo1
    vir

    little sammy. ;*
    Nadnaravno (Supernatural) 0000gxfx
    vir
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 22:00

    Moja temaaaaaaa...

    Deann... Love you..haha smeeh smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 22:08

    Jaaa Dean je zakon zakon zakoooon. nasmejan

    Woody je napisal/a:Amm.. kar odpri ja.. Drugače je tudi Dean bolj moj tip.. Drugače je on zares zalubljen v svoj avto... Dobesedno.. In zato se nikoli zares ne zaljubi v punco samo na koncu pete sezone se zaljubi.. Drugače pa je njegov avto zmeraj na prvem mestu.. Učasih celo pred samom.. haha smeeh

    Damon in Dean sta si pa zelo podobna po humorju.. Dean zna učasih take pribiti da moram 30x zavrteti isto minuto pa se še zmeraj smejem.. smeeh

    Hihi, ja on in njegov avto sta legende hahaha. Njegova poslednja želja je bila že najmanj dvakrat (ko naj bi umrl zaradi srca mislim da v 2. sezoni (ko ga je stresnila elektrika), takrat v bolnišnici in Sam reče da ni funny pol pa Dean: It's a little funny haha. Ma ne res je zakon on in njegov avto. ;P

    Jaa ej enako, fuul noro zakon fore ima čisto vsako epizodo haha, ne vem najljubše ker so vse tako zakon. ;P Ali pa Sam on mi je tako smešen ko se smeji hahaha, veš tam ko da nekaj v pivo Deanu oz. se maščuje ker mu je on dal tisto v oblačila, no in Dean reče: You didn't pol pa sam: yea, I did, pol se pa smejat začnee, hahahaahah, kok mi je smešno sam ko pomislim na njegov smeh. ><

    Drugače pa Dean je zakon noro super adorable hihihih, tole me spet na nekej spomnilo jaoo hahaha. Pa takoo obožujem, da tako skrbi za malega sammya, pa na koncu 2. sezone ko Sama Jake zabode jeee toook žalostno Deana gledati. ;/
    Revček, pa skos kako ga skrbi zanj joj bom glhi jokat začela hhh. Samo je res saaad. žalosten
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 22:16

    Pa gledala sem že na youtube posnetke iz 4.21 (trenutno sem pri 4. epizodi 4. sezone) kjer je Sam zaprt v tisti sobi in joooj kok je bogi Dean, ko ga skrbi za bratca, no in v glavnem sem gledala tudi fight med njima (se nsiem mogla zadržat) in joooj kok žalostno tista solza od Deana, Sam ga pa kar udari da se zruši jooj no. žalosten Pa potem ko reče mu Dean: You walk out that door, don't you ever come back - je pa toook žalostno, da se jokam če samo pomislim, kako to reče jooooj, poor little Dean. žalosten

    Komaj čakam da pridem do te epizode, sicer ja je fuul žalsotna že zdej vidim in da se bom jokala samo vseeno mi je zanimivo. ;$

    Sam joooj te besedeee, slišim Deana kako jih izgovoriii, revčeeek no.
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 22:16

    Hahah.. Ko smo že pri temu ko sam zalima deanovo roko za pivo.. Tisto je moj najljubši dev.. potem
    pa še tko se sam zasmeja pa potegne uno vrvico od unga škratka k se smeje..hahah..

    Najbolš je pa ko dean samo zmeraj reši življenje.. Aja zdaj se nespomnem.. A si že prišla do tiste epizode ko dean saj ene 100x umre? Ker se tist joker zafrkava z njim? tisto je moja naj naj naj ljubša epizoda ker je tok funny.. smeeh

    A si že prišla do Kastiela? On je tok car.. K boš pršla mi nujno povej.. On je tak car.,.. smeeh jeeej
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 22:18

    Amm.. ja ta je najbolj žalostna.. Ubistvu je potem še ena bol žalostna.. Ampak saj vseeno.. Ne se jokat za deana ker nakoncu zmeri itak sam na slabšem.. smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 22:31

    Ja hahahaah, in tisti škrat ki se smeji haha, sam Samov smeh je najhujš hahaha. ;D

    Jaaaaaaaaaaa, sem gledala ko 100x ume Dean, tudi enam ojih naj naj naj ljubših epizod, sem jo najmanj 1000x že gledala. Res noro zakon hh. ;P
    Sicer je prvič ful žalostno ko misliš da res umre, pa pol ko na sredo, sam umes je pa tooooook smešno hahahahaha. Verjetno res moja naj epizoda hahaah. Ko hočeta spremenit in Dean je klobase namesto tiste specialitete pol sep a zadavi ojoj no hahaha. Pa ko sploh mu ne pusti Sam iz stanovanja, pol pa umre pod tušem, pa pri britju se strese hahaah. smeeh Pa ko vse besede ki jih izreče potem Sam ve, in si Dean poskuša take nore fore zmislit, da Sam ne bi uganil, sem se tok smejala haha npr: Sam Winchester se šminka, Sam Winchester se joka med seksom hahahahaah. smeeh smeeh smeeh Pa tista pesem ko Sam odpre oči od Asie, zakoon, pol pa Dean zraven na postelji - rise and shine Sammy hahahahaha. smeeh Pa ko tisto dela z vodo v grlu čisto vedno hahahaahah, tok smešnooo no. Zakon epizoda res. smeeh

    Ja sem prišla do Kastiela, oz. zdaj je ena 3. epizoda ko je notri, pa mi ful fajn deluje, kaj pa bo z njim naprej? ;P

    Drugače pa ja zakoon je ko mu rešuje življenja. Hahaha, pa vseeno bogi Dean, ker problem je da ko je Sam bogi je Dean še bolj ker ga skrbi za Sama hahaha. smeeh jezik
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 22:36

    Amm..ja..hahah smeeh

    Amm Kastiel ej angel to veš ane.. no in on pol bo zgubu te svoje moči samo ne čist do konca.. še zmeraj jih bo malo imel.. No in v glavnem z deanom postaneta BFF (al enki podobnga).. No uglavnem tko pač sta frenda in si skoz nagajata... Najbol smešn bo sej boš vidla v eni episodi. K dean tko rečekastielu (neki podobnga se nespomnem točnio): Dokler sem jaz živ neboš umrl kot devičnik in ga odpelje v striptis bar..haha smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 22:42

    Hahahahahahaha, v kateri sezoni to? 4. ali 5? Morem videt tole hahahaha.
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 22:46

    Mislim da kmalu.. Ko zvejo za konec sveta in potem mislijo da se bo zgodilo naslednji dan in mislijo da bodo usi umrli in potem se začne zafrkancija z kastielom.. pa dean mu ful nagaja.. Sej boš vidla.. Na Kastielov račun se boš še ful nasmejala.. On pol tko glavn igralc skor k sam pa dean postane.. Drugač pa še ena svetova izjava..

    sherrif: fake credit card, fake us marshall. you got anything that real?
    dean: my boobs
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Sep 15 2010, 22:58

    Ja hahahahaah. Aha, no komej čakam haha. ;P
    Samo zdej mi je ful bedno ko sta Sam in Dean tako napeta drug do drugega, pa Sam mu prikriva in pol je še ta Ruby, jao kok jo sovražim in nisva več tisti team in je prav žalostno. ;/

    Drugače mi je pa še ful smešno ko enkrat en primer raziskujeta in moeta v eno sobo priti, potem si pa Dean zmisli in reče lastnici da Sam zbira punčke pa da bi mu veliko pomenilo če si jih lahko ogledal, pa da jih še vedno na skrivaj oblači hahahaha, jaz sem se tok režala, Sam pa toook grdo pgoleda Deana hahaah. Ali pa ko kar vsi mislijo da sta pedra. ><
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Sep 15 2010, 23:02

    Jaaa. Ta je svetovnna.. drugač pa ni samo v te episodi da misljo da sta pedra.. Mislim da še nekje.. hahaha..In ja... Če ti tko povem kako ej z samom.. 1 in 2 epizoda je uredu. V 3 in 4 episodi ni u redu.. V peti ej pa spet u redu.. Pa tudi v peti ni še čisto v redu ker pije demonsko kri ane in se nemore obvladati..Z deanom pa nebosta nikoli več tako povezana kot spa bila do tretje epizode.. To lahko kar račuaš.. Nebosta več tako bratovska drug do drugega.. pa čeprav se bo videlo da se imata rada nebo več tako ko tje bilo tako da lahko na to kar pozabiš.. Saj boš videla.. happy
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Čet Sep 16 2010, 15:21

    Ja, kar dostikrat mislijo, da sta pedra hihi. ;P

    In prav to mene žalosti, ko se Sam spreminja in nimta enaki mnenj in potem je vsaka epizoda tako žalostno, Sam se mi ful smili samo Dean pa še bolj ker se vidi kako trpi in ga je strah za brata.

    Drugače pa prosim, tole glede Deana in Sama zadrži zase. jezik Mislim, jaz sem fuul optimistična glede tega oz. resnično pričakujem, da bosta na koncu spet okej torej v stilu 1. in 2. sezone, ker dejansko ne bi mogla prenesti da tega ne bo tak oda za moje dobro sem kar zelo optimistična. ;D Tako da ja, pa tudi če še tri sezone posnamejo (čeprav zdaj je zagotovo da bodo 6. in reeeees upam da se bo že tukaj vse poštimalo oz. dobita to pvoezanost med njima nazaj) pa potem se ne branim še kakšne, ker hooočeeem spet gledat Dean in Sama v teamu, bratovska, ki se rešujeta med sabo, bi dala življenje drug za drugega, se razumeta in vsako epizodo zganjata take fore, ki me nasmejejo that's what i want. nasmejan jezik

    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Čet Sep 16 2010, 18:33

    Hahah.. Srj u šesti bosta pomojem spet ful povezana.. To bomo kmal vidl.. happy
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Čet Sep 16 2010, 23:05

    Ma morata bit. ;P

    In hahahaha, pravkar pogledala 6. epizodo iz 4. sezone in konec je tako noro noro zakon hahahaahahah, se že 15 minut brez prestanka smejim, joj no hahahah, hilarious. smeeh ><


    Ma Jensen je takaa legenda hahahaah, tisto praskanje in z nogo jooj hahaahahah, obožujem ga. 8-) Hahahahahahaah.
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Pet Sep 17 2010, 14:39

    ja.. hh. poznam ta video.-.. Usakič se nasmejim.. smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pet Sep 17 2010, 22:56

    Ma jaz sem ga ene 100x pogledala že, pa se še vedno smejim kot nora, človek obvlada ni kej. ;D
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sob Sep 18 2010, 16:19

    Ravno pogledala 10 epizodo v 4. sezoni. Zadnja scena... heartbreaking. žalosten
    Ko Dean govori kako je bilo v peklu in joka zraven, ajooj, njegov jok še mene spravi v jok. žalosten Res najbolj žalostna scena ever, sem se fuul jokala zraven... ;/ Woody a je sploh še kakšna 'bolj' žalostna scena, če je sploh mogoče da je? ;P

    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sob Sep 18 2010, 16:27

    Ja je.. Vrjemi mi.. Konec pete sezone ko ................(nebom povedala) Je zelo žalostno.. jok Pa tudi še nekje umes je še veliko žalostnih epizod.. wink Samo se zdaj ne spomnim točno.. Vem pa da zna biti peta sezona tudi zelo zabavna in če po pravici povem se boš v peti epizodi najbolj nasmejala.. smeeh Joker te bo pomojem nasmejav.. smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sob Sep 18 2010, 16:35

    Ajooj, še več žalostnih scen in jokanja joj, me kar straši. ;P
    O ja, če bo joker pol bo pa itak čist tu mač funny haha, on je zakoon. ;D
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sob Sep 18 2010, 16:38

    Jon je too much zakon.. Boš vidla kaj ima bo nagaju.. U glavnem ful bo smeha.. happy :smeh:Samo ne prehitevi glej po vrsti in nič ne preskakuj ampak use poglej ker je zdaj to pomembno da u četrti sezoni use pogledaš ker čene ti v peti nič nebo jasno.. smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sob Sep 18 2010, 16:43

    Hehe zakon, komej čakam. ;P
    Eh sej nič ne prehitevam, gledam lepo po vrsti, samo včasih na youtube kakšne fan made videe gledam za naprej, npr. ful sem jih že tam ko je Sam zaprt v tisti sobi, se nisem mogla zadrževat hh itd. ;D Pa komej čakam epizodo kjer je Dean učitelj telovadbe hahahahaah. nasmejan


    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sob Sep 18 2010, 16:45

    Aaa.. Tole bo pa kmalu.. Ena najboljša epizona.. caroline iz the vampire diaries se bo z pomlajšanim Deanom "zalizvala"... Hahha.. Sej boš videla.. Zakon epizoda.. smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sob Sep 18 2010, 16:48

    Ja delček Caroline/Dean scene sem že videla hahaha. Samo to drugi igralec igra Deana kajne? ;P
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sob Sep 18 2010, 16:50

    Ja saj sem rekla pomlajšani dean.. Haha.. Sam ej pa ful luškan k je mejčkan..haha.. Ampak so pa zadeli igralca k naj bi jih pomlajšala.. smeeh

    Sponsored content


    Nadnaravno (Supernatural) Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pon Maj 13 2024, 09:31