Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 9 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 9 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+8
ema.
*Lanchy*
Niann
Maja
fate
Katk.
Woody
Urška
12 posters

    Nadnaravno (Supernatural)

    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Sre Okt 27 2010, 19:45

    hahaha.. mau zlobna...
    smeeh


    Men je pa tale video ušeč..
    https://www.youtube.com/user/TheTedi100
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Okt 27 2010, 20:04

    Aaa, kok je fajn, ful so zakon vsi trije. nasmejan smeeh
    Sem ravno včeraj gledala ene posnetke iz snemanj med katerimi je bil tudi Jared ko se baše s sladkarijami, nekaj je tut na tem filmčku, hahaha. jezik

    A si že videla nov sneak peek za petkovo epizodo? V njej je Cas in Dean spet čist jezen nanj haha, Cas je pa čisto bogi in ker noče da je Dean jezen mu bo na koncu le pomagal in kaj poizvedel o Samu. Ali pa ko izgine za 2 sekunde in pride nazaj, pa Dean reče, kje je pogledal da je že kar nazaj po 2 sekundah, pa odgovori everywhere hahaha. Pa ful je fajn spet ta zvok njegovih kril hahaah. jezik

    In a si že spoznala Jaredino, sestro od Jareda? hudič Hahahahahahahhaah. smeeh
    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Jaredina
    vir
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Nov 01 2010, 22:27

    Nova epizoda je bila zakoon, sam tista zadnja scena je bila pa kar hmmm grobaa. ;P Se mi sicer ful smili Dean in ga ne krivim, čeprav je Sama kar fajn pretepel jap, ampak je vseeno pomoje ful težko zanj - izgubil je Liso in Bena, ugotovil da mu je Sam lagal, mu zavestno pustil da se je spremenil v vampirja čeprav bi lahko umrl in ubil kgoa in morda njegov brat sploh ni človek, če sploh je njegov brat itd. Ampak se mi je pa tudi ful zasmilil Sam, ker se mi zdi da je končno ugotovil da res potrebuje pomoč, pa čeprav se ne strinjam s tem da je tako lagal in to, si verjetno ni zaslužil tako izmaličenje obraza ampak Deanu pa res ne zamerim po vsem tem čez kar je šel in je precej očitno izgubil nadzor nad to jezo in ni nameraval pretepsti Sama tako močno, no nevem pa niti če je verjel Samu da je to on, ali še vedno misli da ni človek in je bil za to tak. Komeeeej čakam naslednjo epizodo. In ja po promotu sodeč navsezadnje Sam le nima duše, ojoooj no. ;/ Upam da jo čimprej dobijo nazaj, in spet bogi Sam ko mu dela Cas tisto njegovo boleče branje duše... no potem ga pa očitno pozdravi s svjo močjo ker ima čist okej obraz v ostalih fotkah in promotu. Pa ful mi je tudi zanimiva scena ko Sam drži Christiana, Dean pa Samuela in delata skupaj akr je najpomembnejše. Ampak ja, res upaam da bo Sammy dobil duša nazaj kmalu, se mi je kar fajn zasmilil, s temi puppy očkami in besedami:
    I don't know what's wrong with me. aww no. jok Pa Dean je tudi čist bogi. jok

    Jooj kok ju hočem spet na cesti z Impalo - skupej - s šalami in smehom. ;P
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Pon Nov 01 2010, 22:48

    Ja sm gledala.. Sm mi je zdej TVD bol zanimiv jezik

    Trenutno stanje.. Se mi zdi da je pri TVD bol napeto.. pol pa js neumna use primerjam -.-
    smeeh

    Drugač pa dobra serija ja..
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Nov 01 2010, 23:05

    Hahah, ma jst sem tudi glede tega razmišljala in prišla do zaključka, da je samo drugačen 'potek' serij. Torej pri TVD je vsaka epizoda bolj kot ne zase, mislim saj se nadaljuje in vse, ampak spet ne tako. Medtem ko ja pri SPN je vse skupaj del nečesa večjega, večje zgodbe, ki se bo sčasoma razkrila. Zdaj recimo bo po premoru prišlo eno veliko presenečenje, res nekaj čisto nepričakovanega, potem nekatere stvari nas vodijo v napačno smer, v glavnem na koncu bo nekaj čisto x, tudi za to sezona so rekli, da se gre po: Nothing is how it seems ali nekaj takega. (:
    Woody
    Woody
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : ljubljana
    Število prispevkov : 1580

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Woody Pon Nov 01 2010, 23:17

    haha..Js sm pol razmišljala.. kaj mi ej u bistvu bol ušeč TVD al SN..Pa mi je bol ušeč TVD.. najbrš zato ker je mau več love notr pa tko.. Kaj js vem.. In zdej k je katherine pršla mi ej pa še tok bol zakon..

    Ja sm slišala da bo nepričakovana epizoda.. jah upam da bo bolj napeto kot je zdej..
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Pon Nov 01 2010, 23:23

    Ja SPN je zdaj čisto drugačen kot je bil, ker delajo na tem da odklopijo Deana od Lise in Bena (kar jim je že skoraj uspelo, na srečo!!) ter hočejo prikazati, da sta oba brata bolj kot ne sesuta oz. z obema ni vse okej, zdaj pa kakor sem razumela naj bi res čisto razdrli to vez med Deanom in Samom (kar jim tudi ratuje) kar bo pa potem povzročilo res čisti nov začetek z največjo, najmočnejšo vezjo, če me razumeš iz moje nerazumljive razlage hahahah. jezik V glavnem ja, kot pravim, tudi jaz komaj čakam da bosta prava Sam in Dean spet skupaj na cesti. (:

    TVD je pa itak zakon ja. (:
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Nov 03 2010, 17:02

    Woody, si videla nov posnetek za naslednjo epizodo? ;D
    Castiel the doctor hahahahah. smeeh Pa bogii Sammy, to je verjetno čisto na začetku epizode, ko se zbudi iz nezavesti. Ful sem žalostna ko je Dean tako jezen nanj, ampak ziher bo potem okej ko bo izvedel za dušo. (:
    Pa haha, Samu se splooh ni zdelo vredno omenti da ne spi hahaah. jezik
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sob Nov 06 2010, 13:16

    Še ena supeer epizoda danes.
    Na začetku se mi je Sam ful smilil, ker je bilo vse iz njegove perspektive in se je videlo kako zmeden je bil in ni vedel kaj namerava Cas naredit, pa ko je Dean vpil nanjga je bil tudi čisto preveč bogi. No ja, Deanu pa tudi ne zamerim, po vsem tem, sploh še glede laži o zadrževanju pošasti itd. Ampak je bilo pa ful fajn, da sta potem skupaj delala in je Sam izbral Deana ne Samuela in ostale. Crowleya na koncu sem kar pričakovala, pa čeprav je evil mi je ful legenda hahah. in nikakor se ne morem odločit če laže glede Samove duše ali ne, ker dvomim da je on spravil iz luknje oz. da je dovolj močan, pa čeprav je kralj pekla oz. nevemkaj, če bi bilo tako lahko priti bi že prej ti glavni demoni lahko osvobodili luciferja... Možno da ima tudi 'smrt' prste vmes, so nekaj rekli da bo v tej sezoni. (: Cas v epizodi, to je bilo fajn, pa tista scena, ko je Deanu rekel da njegovi in Samovi problemi vedno pridejo najprej, ma fajn mi je da se postavi zase, se mi kar sili občasno ko vse naredi za Deana on pa še vpije nanj hehe. ;P Christian kar demon, nisem pričakovala tega hh. In Samuel dela za Crowleya, to sem tudi že kar pričakovala, ampak vso tole iskanje vic huh. Nekaj mi pravi, da ni fajn da dobi še vice in če jih že da bo na koncu ves - I don't have Sam's soul, sorry. ;P *lala*
    V glavnem, mi je ful všečna postala sezona, sploh zdaj ko imamo nekaj odgovorov, Sam in Dean sta pa že tudi boljše in Dean mu očitno želi pomagat,komaj čakam da Sam dobi dušo nazaj res in bosta spet taka kot sta bila in ful bi rada da bi mu potem enkrat dal amulet (Deanu), ki ga je - upam takrat pobral iz koša, ne branim se pa tudi teorije, da je Samova duša v tem amuletu, v glavnem pustimo se presenetit. (:
    Promo za naslednjo epizodo deluje zanimiv, pa opisi za naslednje tudi, sploh 11,12 epizoda ko izvemo več o Samu, pa dobimo po možnosti nekaj flešbekov iz leta, ko ni bil z Deanom, v glavnem can't wait. (:

    Aha, pa kar nekaj funny citatov je bilo v tej epizodi, par najljubših: jezik

    Ko Dean vpraša Samuela kaj dobiva od Crowleya - "Girls, money,...hair?" ahhaaha.

    Pa ko mu Cas pove glede duše na začetku pa mu Dean reče: One more time...like i'm 5. Hahahaah. Poor Dean. ;P

    In ko Cas reče Samuelu nekaj takega: My true form is about the sice of chrysler building in potem Dean: Alright quit braggin. jezik smeeh

    Pa RoboSam in Lego land hahaah. ;P

    Ful fajn res, komej čakam naslednej epizode.


    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Nov 14 2010, 13:37

    Samo še jst tukej pišem, ajeej. ;P

    Fuul zakon tudi najnovejša epizoda. Tale nemški ovčar Lucky je bil prekrasen, pa tako bogi na koncuu. ;/ Čeprav je bil v resnici to ta človek oz. skinwalker, samo še vseeno je meni ful žal če so živali, ko je bil pa v podobi človeka mi pa ni bilo čist nič žal zanj hahah.;P
    Pa Sam: Roll over, Lucky, speak! in potem Lucky: go to hell in Sam nazaj: already been, didn't agree with me. Hahahah. smeeh Ali pa ko mu žogo vrže in tisto ko se zareži ko se Dean pogovarja s psom (oz. mu razlaga o možnostih - torej bolj boleč način ali ne) in ga Dean pogleda pa mu Sam odgovori: Soul or not, that's funny. Hahaha no. jezik
    Zadnja scena je bila pa takoo zakon, Sam je končno priznal Deanu o sebi in zdej bosta skupej lahko dobila Sammya nazaj aww. (:

    Komej čakam naslednjo epizodo - škratje in vile, napadajo Deana. Tole bo zakon ahahah. ;P Promo je noro fajn: Fight the faries, fight those fairies! Haha, bogii Dean. ;P Pa še Sam jih ne bo mogel videti lol. In sneak peek je tudi zakon, haha Sam je res čisto kot Dean zdaj, Dean je pa kot Sam ki je jezen, da ni čisto posvečen primeru ampak gleda natakarice in tako hh. Pa Sam čisto zmeden ker ne razume brez duše ampak ful žalsotno hkrati. Komej čakam. (:
    Niann
    Niann
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Elažmod
    Število prispevkov : 383

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Niann Sre Dec 08 2010, 21:52

    ADEJ DA CRKNM (se opravičujem izrazu) ker beden zaključek prve sezone :( prav jezna sem hahaha. Urška, na skype-u mi naslednjič prilepi link od druge sezone, ker sem tako nesposobna da ne najdem :$ . Če lahko seveda vesel
    *Lanchy*
    *Lanchy*
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3859

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by *Lanchy* Sre Dec 08 2010, 23:23

    Jeeeeejjjj, pogledala season 1, 2, 3, no 4 pa še gledam.
    Bogi Dean ko mu un demon pove da je on prelomil 1 pečat jok , pol pa še ko je v bolnici pa še Casstiela vpraša če je to res.

    Jst sm res obsedena s tem Superatural, ne morem in ne morem nehati gledat, samo ko me mami zvleče stran od računalnika XD. -.-
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Sre Dec 08 2010, 23:27

    *Lanchy* je napisal/a:Jeeeeejjjj, pogledala season 1, 2, 3, no 4 pa še gledam.
    Bogi Dean ko mu un demon pove da je on prelomil 1 pečat jok , pol pa še ko je v bolnici pa še Casstiela vpraša če je to res.

    Jst sm res obsedena s tem Superatural, ne morem in ne morem nehati gledat, samo ko me mami zvleče stran od računalnika XD. -.-

    Jooooooooooooooooj, to sem jst napisala, samo ko je bila Lana pri meni se je pozabila odjaviti in jaz nisem vedela da je ona še prijavljena sramežljiv sramežljiv sramežljiv sramežljiv sramežljiv

    Jeeeeejjjj, pogledala season 1, 2, 3, no 4 pa še gledam.
    Bogi Dean ko mu un demon pove da je on prelomil 1 pečat , pol pa še ko je v bolnici pa še Casstiela vpraša če je to res.

    Jst sm res obsedena s tem Superatural, ne morem in ne morem nehati gledat, samo ko me mami zvleče stran od računalnika XD. -.- By: Anja
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Sre Dec 08 2010, 23:34

    Niann je napisal/a:ADEJ DA CRKNM (se opravičujem izrazu) ker beden zaključek prve sezone :( prav jezna sem hahaha. Urška, na skype-u mi naslednjič prilepi link od druge sezone, ker sem tako nesposobna da ne najdem :$ . Če lahko seveda vesel

    Kom deun niinaa! ;D haha, evo si dobila nesposobnež en od mojga ženičkastega moža. ;P >< Hhh hechec.

    fate, zakon da ti je všeč, jaz sem tudi čisto obsedena in sem v manj kot enem emstu pogledala vseh 5 sezon. Zdaj pa se komaj prebijem do konca tedna da dobim novo epizodo. ;P

    Drugače pa fuul zakoon res, komaj čakam novo epizodo in reees upam da dobi Sammy dušo nazaj, naj bi se končalo na hopefully note hh... Hočem eno bratsko sceno pa overprotective borthers hihi. Pol pa premoor. :/
    *Lanchy*
    *Lanchy*
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3859

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by *Lanchy* Sre Dec 08 2010, 23:40

    Haha, Anja jst pa samo gledam kdo mi je udru!!??

    In ja tudi jaz sem gledala par delov.. happy
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Sre Dec 08 2010, 23:50

    fate, zakon da ti je všeč, jaz sem tudi čisto obsedena in sem v manj kot enem emstu pogledala vseh 5 sezon. Zdaj pa se komaj prebijem do konca tedna da dobim novo epizodo. ;P

    Drugače pa fuul zakoon res, komaj čakam novo epizodo in reees upam da dobi Sammy dušo nazaj, naj bi se končalo na hopefully note hh... Hočem eno bratsko sceno pa overprotective borthers hihi. Pol pa premoor. :/

    Ja res full je zakon, jst bi tut pogledala vseh 5 season na enkrat ampak mi mami ne dovoli, skos govori: "morš spak ker je ze pozn in jutr je šola" joj kolk mi gre na živce!!


    Haha, Anja jst pa samo gledam kdo mi je udru!!??

    In ja tudi jaz sem gledala par delov..


    Hahahaha, če si se pa pozabla izpisat iz našga kompa.
    Niann
    Niann
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Kraj : Elažmod
    Število prispevkov : 383

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Niann Sre Dec 08 2010, 23:55

    Urška je napisal/a:
    Niann je napisal/a:ADEJ DA CRKNM (se opravičujem izrazu) ker beden zaključek prve sezone :( prav jezna sem hahaha. Urška, na skype-u mi naslednjič prilepi link od druge sezone, ker sem tako nesposobna da ne najdem :$ . Če lahko seveda vesel

    Kom deun niinaa! ;D haha, evo si dobila nesposobnež en od mojga ženičkastega moža. wink

    Joj hvala wink se bom probala pobolšat no haha
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Ned Dec 12 2010, 17:22

    https://www.youtube.com/watch?v=0SZR3mGw84I
    Hahaha, ko Castiel sploh ne ve da nore pokazati značko. Pa ko Cas kar začne govorit pred policajem o demonih in angeli.Hahaha.
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Dec 12 2010, 17:39

    Hihi, to je bilo ful smešno ja. ;P Castiel ima res vedno take za umret smešne fore haha. Pa zdaj v 6. sezoni, ko izgine neko orožje in reče da lahko Mojzesa izpustimo iz osumljencev, lol no haha.

    Drugače pa zdaj premooor, jaoo no. :( Ampak sem pa ful vesela, tale zadnja epizoda je bila N O R A. Res waaa. Death je itak legenda, pa ta igralec, si na trnih čisto v vseh scenah kjer je. In bogi Dean ko je moral tisto punčko "ubit" ajoj no, samo pri vlomilcu je bilo pa smešno ahah, pa tisti heart attack lol hh. Sam pa kar nad Bobbya ajooj, je bilo ful smešno in grozno hkrati hah. Ampak potem ko se prikaže Dean in je Sam spet v panic room in se gledata, jooj tisto je tako noro zakon, ful se vidi kemija, tako med samom in deanom kot med J2. (: Pa tam ko Death vseeno gre po Samovo dušo, in Dean teče dol k Samu, Sam pa čisto prestrašen, revček, ko kliče Deana da mu pomaga, Dean je pa tudi ful žalosten in ima občutek krivde, čeprav je prav kar dela. No konec je pa res tak, da nevem če bom zdržala do konca januarja, res najbolj napeto. Ampak kar je najpomembnejše, Sammy je BACK! waaaaaaaaaaa no, vesela fuuuul. jeeej nasmejan Komaj čakam res, pa ful me zanima koliko bo imel spominov in tega + da se podre ta stena in vidimo Sama ko dela s svojim časom v peklu in vsem tem pa mu Dean stoji ob strani in res ne morem dočakat da bosta spet skupaj sodelovala in stala drug drugemu ob strani. ;*

    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Ned Dec 12 2010, 19:30

    Oooooooooooo, hudo Waaaau . Joj zmeri bolj nestrpna sem, in morem čim hitreje to 5 sezono pogledat >< . Hah komi čakam ta teden ko bo moja mami popoldne v službi, hh to bo žurka pred računalnikom!!
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Ned Dec 19 2010, 14:36

    Heh, pogledala sem somo 6 epizod v 5 sezoni :( .

    To je pa naj naj naj naj naj naj boljši komadddd kar sem jih kdaj slišala:
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Dec 19 2010, 14:41

    Oo ja, se strinjam!! Najbolj zakon pesem ever. Jo fuul pogrešam zdaj v 6. sezoni, upam da bo zdaj ko ima Sammy dušo nazaj bila spet...

    Tale filmček poglejte:

    Bromance naših naj bratev. ;* ;P
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Ned Dec 19 2010, 14:57

    WAW, fulll dobr filmček, sam pa tut žalosten jok .


    Pa tale je tut ful dobr
    Poglejte Yellow fever:


    Pa tole, ki je tudi iz tega dela:


    Hahahahahaha, kok mata onadva smešne fore!!!! smeeh smeeh smeeh
    Urška
    Urška
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Kraj : Novo mesto
    Število prispevkov : 4288

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Urška Ned Dec 19 2010, 15:13

    Haha ja, run he'll kill you, potem se pa en mini yorkie prikaže. ;P >< Pa tisto z mačko hehe, ful smešno res. ;P

    Ta tadrugi filmček, je pa v bistvu, ko se je igralec ki igra Deana (Jensen) zejbaval med snemanjem in so ga snemali haha, sam je pa ful zakon. ;D
    fate
    fate
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 26
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 267

    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by fate Ned Dec 19 2010, 23:50

    Ja vem ja full je zakon, sej k ten "poje" se sliši odzadi za kamero k se smejijo.

    Sponsored content


    Nadnaravno (Supernatural) - Page 6 Empty Re: Nadnaravno (Supernatural)

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pon Maj 13 2024, 20:20