Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 17 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 17 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+21
fiola1
airedalka rebeka10
karamelca
Katja.
Lancia
Eva.
Anja
rox.
ines97
love
Shelly
katiiii
mačka
marko-3
bordercolliefan
Ani
*Lanchy*
talupu
Colliny
teya
Nala4ever
25 posters

    Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Shelly Pet Avg 19 2011, 20:37

    JOOOOOOOOJ, takih ljudi je NA TISOČE.
    Na VSAKEM oglasniku sem jih zasledila. eden je prodajal(istočasno):

    -škotske ovčarje dva legla
    -aljaške malamute (eno leglo)
    -labradorce
    -dalmatince
    -kokre-dva legla



    Vse čistokrvne brez rodovnika! Aja in labradorci so bili PISANI.

    In naša policija JE glede tega premalo obzirna.

    Takih ljudi je POVSOD in jih je PREVEČ.
    In v našem kraju so morala pomagati zavetišča, pa vseeno živali kar mrgoli.
    Če se ne motim je v naši občini okoli 6 psarn, in ene 1000 ljudi, ki vzrejajo "čistokrvne pse brez rodovnika".
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Pet Avg 19 2011, 22:03





    Vse čistokrvne brez rodovnika! Aja in labradorci so bili PISANI.

    Groza no, žaaalosten bi pa res rada vidla te "kvazi" pisane labradorce smeeh :<<:
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 02:33

    Groza, šele zdej vidim kolk oglasov ma on. Je pa zanimivo da pri vsakem oglasu napiše enako sranje - da so cepljeni, čipirani, razglisteni .... na konc pa umrejo.
    Te slovenski policaji so pa tud, neznajo nč ukrenit ....
    Me pa prou zanima od kje njemu tolk psov, kje jih kup .... Bi ga pa z veseljem strpala v zapor do konc življenja.
    Gledala sem un video ki je pa grozen in našla še enga, ki ne spada v to temo ampak vseeno tisti ki nimate občutljivega želodca si ga lahko pogledate: https://www.youtube.com/watch?v=9HrZXx7wlyw&feature=related
    Grozno res ...

    Imam pa eno pripombo; ubistvu tudi nerodovniški čistokrvni psi obstajajo, naš nima rodovnika ker smo ga želeli kupiti brez (rodovnik nam nič ne pomeni), starša sta pa prvaka na razstavah sem vse na netu pogledala kakšni so rezultati in rodovniško ime je zraven ter lastnica. Je pa ona tudi super lastnica in odgovorna, vse mi je povedala o mladičih in o starših, tako da samo po kinoloških pravilih nerodovniških psov ni, biološko pa je to čisto mogoče. Samo logično razmišljanje je potrebno. wink
    ps. ne želim konfliktov
    Ani
    Ani
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2044

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Ani Sob Avg 20 2011, 11:13

    Ammm.. Ja, meni so tudi tko neki rekli, pač da rodvnik dobi 7 mladičkov, osmi pa ga nima, pa deveti če je tudi ne. Samo zdej baje da ga dobijo vsi. Jah, se strinjam.

    Samo res prosim, ne začet s temi rodovniki roll.
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Shelly Sob Avg 20 2011, 11:20

    ines97 je napisal/a:Imam pa eno pripombo; ubistvu tudi nerodovniški čistokrvni psi obstajajo, naš nima rodovnika ker smo ga želeli kupiti brez (rodovnik nam nič ne pomeni), starša sta pa prvaka na razstavah sem vse na netu pogledala kakšni so rezultati in rodovniško ime je zraven ter lastnica. Je pa ona tudi super lastnica in odgovorna, vse mi je povedala o mladičih in o starših, tako da samo po kinoloških pravilih nerodovniških psov ni, biološko pa je to čisto mogoče. Samo logično razmišljanje je potrebno. wink
    ps. ne želim konfliktov

    Ja, obstajajo ma močno dvomim, da so njegovi taki.
    Takšnih je zelo malo(tudi moj je eden izmed njih).
    Ani
    Ani
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2044

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Ani Sob Avg 20 2011, 11:26

    Ja, sej neda so njegovi wink. Samo pač..
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 16:03

    Njegovi oz. pač te psi ki jih on tam muči 100% niso čistokrvni, mogoče je kakšen ampak dvomim.
    Drugače pa ja obstajajo čistokrvni brez rodovnika ne vem kdo je to začel govoriti ampak se pač moti oz. je njegovo mnenje drugačno. wink
    Tudi jaz nočem ubistvu o teh rodovnikih ampak sem pač rabla še enkrat napisat ker me drugje po temah ignorirajo. wink
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Sob Avg 20 2011, 16:03

    VSI mladiči dobijo rodovnik. VSI, brez izjeme, pa neglede na to ali jih je pet ali petnajst. wink Kdor trdi drugače, nateguje ljudi, bodoče kupce. Sebi v korist, jasno. Ines, vprašaj se, zakaj maldič ni dobil rodovika, če sta starša neka prvaka? zmeden zakaj? Mislim...
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 16:04

    Ker smo ga mi kupili brez rodovnika.
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Sob Avg 20 2011, 16:07

    Ja, samo kako to, da ga ni imel?
    Edina možnost: vsaj eden od staršev nima vzrejnega, kar pomeni, da ima zdravsveno(ne) napako(napake).
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 16:08

    Saj ga je meu, pa smo ga vzeli brez. :)
    Glej ne želim konfliktov resno ...
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Sob Avg 20 2011, 16:09

    Haha, kako pa to gre??!
    Larifari, in konec debate.
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 16:10

    Tole je OT, kokr js vem - ker se tukaj govori o Matoši mi pa govorimo o rodvnikih. OT
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 2211

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by rox. Sob Avg 20 2011, 17:00

    Colliny, to dejansko delajo ljudje. Da psa, ki ima rodovnik vzamejo brez in s tem se pač cena psa zmanjša. To ko smo imeli mi tamale, so tudi spraševali, če lahko brez rodovnika, ker nimajo toliko denarja. Sam to meni nekak ni logično . happy
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Sob Avg 20 2011, 17:23

    To je meni totalno ne logično.
    OK, pač recimo zaradi tega, ker če so psi dobili rodovnik, da imajo zagotovilo, da so zdravi in o prednikih, ki ga pač ne prejmejo in tako ne morejo parit, hodit na razstave itd.
    Ampak zakaj psa potem recimo ne posvjijo, če nimajo denarja? Pa koliko pravih vzrediteljev v to sploh gre?
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Sob Avg 20 2011, 19:11

    Colliny, teh posvojiteljih je bore malo wink
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Shelly Sob Avg 20 2011, 20:55

    Od mojega psička imata starša rodovnik in odlično zdravje, pa je brez rodovnika. roll
    Pač jim jih niso preskrbeli. Ne vem sicer zakaj (verjetno zaradi cen) ampak jim NISO.
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Sob Avg 20 2011, 21:11

    love, zakaj bi bilo posvojiteljev psov bore malo? zakaj?

    Shelly... To je prav smešno zmeden ... Rodovniška vzreja je vse prej kot poceni, tudi denarno gledano bi se jim tako bolj splačalo vzeti rodovnike. Razen, če starša nimata vzrejnega. Ste se vsaj pozanimali, zakaj mladiči nimajo rodovnika?
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by ines97 Sob Avg 20 2011, 21:41

    Shelly je napisal/a:Od mojega psička imata starša rodovnik in odlično zdravje, pa je brez rodovnika. roll
    Pač jim jih niso preskrbeli. Ne vem sicer zakaj (verjetno zaradi cen) ampak jim NISO.

    Moj ma tut tko. happy
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Ned Avg 21 2011, 09:30

    Ne Colliny, pravim da je bore malo tistih dobrih vzrediteljev, ki prodajajo pse brez rodovnika. wink
    Colliny
    Colliny
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 2106

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Colliny Ned Avg 21 2011, 11:12

    No, to je nekaj drugega. wink In vprašanje je bilo retorično. Saj vem, koliko jih je (oz. ni) jezik
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Shelly Ned Avg 21 2011, 11:59

    Colliny je napisal/a: Shelly... To je prav smešno zmeden ... Rodovniška vzreja je vse prej kot poceni, tudi denarno gledano bi se jim tako bolj splačalo vzeti rodovnike. Razen, če starša nimata vzrejnega. Ste se vsaj pozanimali, zakaj mladiči nimajo rodovnika?

    Nimajo dosti denarja. To je bilo njihovo prvo in zadnje leglo, tako da je brez veze, da imajo samo enkrat mlade, pa z rodovniki.
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 29
    Število prispevkov : 2211

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by rox. Ned Avg 21 2011, 17:21

    roll roll
    Če nimajo denarja, naj se pa enostavno se spučajo v vzrejo. Če pa je kakšen "nesrečen" slučaj, se pa pač vse naredi, da bi bili psi zdravi in, če sta oba psa rodovniška, "naknadno" pridobili rodovnike.
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Shelly Ned Avg 21 2011, 18:04

    rox. je napisal/a: roll roll
    Če pa je kakšen "nesrečen" slučaj, se pa pač vse naredi, da bi bili psi zdravi in, če sta oba psa rodovniška, "naknadno" pridobili rodovnike.

    To je bilo ja. vesel
    Pa vseeno nima rodovnika. Ampak dovolj o tem.
    Tukaj je govora o Ivanu Matoši.
    Ani
    Ani
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2044

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Ani Čet Nov 24 2011, 21:21

    Končno se je na bolhi oglasila pametna duša. (:
    KLIKN
    A je ta oglas dal gor gdo od vas? (:


    Nazadnje urejal/a Ani Čet Nov 24 2011, 22:44; skupaj popravljeno 2 krat

    Sponsored content


    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 2 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Sep 08 2024, 05:51