Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 21 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 21 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+21
fiola1
airedalka rebeka10
karamelca
Katja.
Lancia
Eva.
Anja
rox.
ines97
love
Shelly
katiiii
mačka
marko-3
bordercolliefan
Ani
*Lanchy*
talupu
Colliny
teya
Nala4ever
25 posters

    Ivan Matoša znova napolnil bolho

    *Lanchy*
    *Lanchy*
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 27
    Število prispevkov : 3859

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by *Lanchy* Čet Nov 24 2011, 21:36

    Ful pametno napisan!
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Anja Čet Nov 24 2011, 21:39

    Če ima kdo čas, naj utvari identičen oglas! ((:
    Eva.
    Eva.
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 26
    Kraj : Drulovka, Kranj
    Število prispevkov : 4292

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Eva. Čet Nov 24 2011, 22:06

    Okej sm jst nardila. vesel
    Ani
    Ani
    Pes
    Pes


    Število prispevkov : 2044

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Ani Čet Nov 24 2011, 22:42

    A ve kdo gdo je ta oglas napisal?
    Anja, kam pa ga boš dala? (:
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Anja Čet Nov 24 2011, 23:33

    Pac na bolho da nrdimo vec takih oglasou. (: Da bojo ljudje prej to vidli kt oglas za psa.
    Nala4ever
    Nala4ever
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 882

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Nala4ever Sob Nov 26 2011, 13:26

    hm... Kaj pa če bi naredili kakšno akcijo? Na bolhi? Da bi ozaveščali ljudi preko oglasov? Da bi tudi mi začeli objavljati oglase v zvezi z nakupom psa in tako ozavestili ljudi? Nevem, jaz se toliko presekiram zaradi črnega trga s pasjimi mladički, da kar hudo... Cry Sploh nevem več kako naj še ozavestim ljudi. Izdelovala sem razne forume, spl.strani, zunaj lepila plakate, spraševala ljudi, če ima njihov pes rodovnik in potem podala svoje mnenje o rodovniku itd. Morda ba ozavestimo vsaj nekaj ljudi... VSAK šteje!

    * Se opravičujem, ker sem kar posegla v temo... Morda se ne boste strinjali z mojim predlogom, ampak zakaj pa ne bi poskusili? Namreč jaz sem že lepila oglase na bolho in salamon... In sem dobila nekaj pohval v zvezi z nakupom psa Smiley In pa tudi seveda nekaj "burnih" odzivov... Pa ok splača se!

    Tudi moje oglase so na koncu zbrisali ja... Ampak če bi nas bilo več?

    In tudi pisala sem jim 3x glede rubrik, pa nič... Cry
    Lancia
    Lancia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 24
    Kraj : Mojstrana,Gorenjska
    Število prispevkov : 233

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Lancia Sre Dec 28 2011, 21:54

    Okej jaz bi povedala samo nekaj glede Matoše:

    Linkov in posnetkov ki ste jih objavili/objavile tukaj sploh nisem in jih ne nameravam pogledati, saj vem da bi mi prav gotovo zavrela kri v glavi, in bi se takoj odpeljala v Celje(ali kjerkoli že živi),pozvonila na njegova vrata in ga zadavila sramežljiv
    Se opravičujem če se komu ta komentar zdi prekrut, ampak res ne prenesem ljudi ki služijo denar z preprodajanjem in prodajanjem bolnih živali.
    avatar
    Katja.
    Sinička
    Sinička


    Female Število prispevkov : 775

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Katja. Sre Dec 28 2011, 22:05

    Lancia je napisal/a:Okej jaz bi povedala samo nekaj glede Matoše:

    Linkov in posnetkov ki ste jih objavili/objavile tukaj sploh nisem in jih ne nameravam pogledati, saj vem da bi mi prav gotovo zavrela kri v glavi, in bi se takoj odpeljala v Celje(ali kjerkoli že živi),pozvonila na njegova vrata in ga zadavila sramežljiv
    Se opravičujem če se komu ta komentar zdi prekrut, ampak res ne prenesem ljudi ki služijo denar z preprodajanjem in prodajanjem bolnih živali.

    Se strinjam! Eni ljudje imajo res kamen namesto srca. jezen
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by karamelca Sre Dec 28 2011, 22:48

    Jst sem se odločla da se jutr prjavim na bolho in vsak dan napišem oglas s zelo jezen TEM zelo jezen videom
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Sre Dec 28 2011, 23:04

    Kaj pa če bi nekdo, ki Matošo pozna, kakšen njegov prijatelj, mu rekel, naj prosim neha trgovat s psmi, pa naj mu malo pove o tem, kako in kaj, kako te živali trpijo, pa tko, a mislite, da bi to kaj pomagalo? Vsezadnje bi to bil njegov prijatelj, in pomoje bi bolj pomagalo, kot pa da mu neki tuji ljudje to govorimo? žvižgač sramežljiv
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sre Dec 28 2011, 23:10

    Nevem če ima kakega prijatelja s tu.... In skoraj sigurno ne bi pomagalo. Saj ne da obupujem nad vsemi rešitvami ampak že ogromno ljudi mu je reklo kako trpijo, bil je v številnih medijih pa še nadaljuje...
    Ampak so tudi krivi kupci ku kupujejo pse, pa ne le točno od Matoše ampak na splošno ''čistokrvne brez rodovnika'' (mešanci podobni pasmi!), pa teh je tukaj kar nekaj. žalosten In se strinjam, že če si enega spreobrnil si naredil veliko. Mogoče bom pa tudi jaz na bolhi kaj napisala. happy
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by airedalka rebeka10 Sre Dec 28 2011, 23:14

    Sicer ni matoša ampak tale oglas me je pa čisto razjezil zelo jezen zelo jezen Nerodovniški 2 letni samiči (kaj so pa do zdaj delali z njimi) prodajajo, so zelo primerne za vzrejo (?) kaj? zelo jezen
    Lancia
    Lancia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 24
    Kraj : Mojstrana,Gorenjska
    Število prispevkov : 233

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Lancia Čet Dec 29 2011, 10:19

    Kaj pa če bi na Svet Živali začeli zbirati podpise proti Matoši, pa na Bolhi bi kaj objavili, pa lahko probamo kontaktirat tudi ljudje ki jim je Matoša prodal kakšnega psa?? happy
    fiola1
    fiola1
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 24
    Število prispevkov : 140

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by fiola1 Čet Dec 29 2011, 10:53

    Men se zdi dobr! happy
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Lisa Čet Dec 29 2011, 12:15

    Meni se tudi zdi dobro! :)
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by airedalka rebeka10 Čet Dec 29 2011, 12:29

    Ideja ni slaba! wink happy Čeprav spet... so z Matošo že vse to delali, ga tožili, bila je išpekcija, bil je velikokrat v medijih... in to je verjetno več kot samo neki podpisi z enega foruma, verjetno je tudi to že dobil. Če po pravici povem (pa nikakor ni res da nad vse obupujem) se Matoša kar tako ne bo ustavil, ali more dobit od VURS-a uradno prepoved in bi mu oni zasegli pse in bi ga oni nadzorovali (ko bi se to vsaj zgodilo), pa če res ne bi imel več kupcev (to je pa naša naloga da tukaj izobražujemo o rodovniku in vzreji). happy
    Lahko bi pa mogoče eno večjo akcijo z več forumi skupaj, bi zbrali podpise, in kupce ki so pri njem kupili, kake slike.. pa da bi zahtevali da VURS kaj ukrepa, pa prav kopirali vse zakone ki jih krši (že ''iz glave'' jih je veliko) in mogoče bi še kaj bilo... Ampak za to pa je res veliko dela. nevem
    Ampak še vedno sem pristašinja tega da se osvešča kupce! vesel
    Lancia
    Lancia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 24
    Kraj : Mojstrana,Gorenjska
    Število prispevkov : 233

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Lancia Čet Dec 29 2011, 12:41

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Ideja ni slaba! wink happy Čeprav spet... so z Matošo že vse to delali, ga tožili, bila je išpekcija, bil je velikokrat v medijih... in to je verjetno več kot samo neki podpisi z enega foruma, verjetno je tudi to že dobil. Če po pravici povem (pa nikakor ni res da nad vse obupujem) se Matoša kar tako ne bo ustavil, ali more dobit od VURS-a uradno prepoved in bi mu oni zasegli pse in bi ga oni nadzorovali (ko bi se to vsaj zgodilo), pa če res ne bi imel več kupcev (to je pa naša naloga da tukaj izobražujemo o rodovniku in vzreji). happy
    Lahko bi pa mogoče eno večjo akcijo z več forumi skupaj, bi zbrali podpise, in kupce ki so pri njem kupili, kake slike.. pa da bi zahtevali da VURS kaj ukrepa, pa prav kopirali vse zakone ki jih krši (že ''iz glave'' jih je veliko) in mogoče bi še kaj bilo... Ampak za to pa je res veliko dela. nevem
    Ampak še vedno sem pristašinja tega da se osvešča kupce! vesel

    To da zberemo podpise iz več forumov je res ZAKON ideja ! smeeh

    Res moramo nekako poskrbeti da tip ne bo več nadlegoval bogih živali wink ampak očitno je da mu nihče ne more nič jok
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by karamelca Čet Dec 29 2011, 13:35

    Tu se na drugi sliki vidi v kakem okolju živijo zelo jezen
    http://www.bolha.com/zivali-psi-pasemski/resasti-jazbecar-oglas1274921795#

    tu pa se mi zdi da čivava na zadnji sliki trpi zelo jezen
    http://www.bolha.com/zivali-psi-pasemski/civava-celje-oglas1273929659


    Nazadnje urejal/a karamelca Čet Dec 29 2011, 14:26; skupaj popravljeno 1 krat
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Čet Dec 29 2011, 13:54

    Meni se pa ne zdi, da čivava na tej sliki ne trpi, nevem no, zgleda kot da se je tko sam postavla, ker na drugih je vesela(tko zgleda). wink
    Lancia
    Lancia
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 24
    Kraj : Mojstrana,Gorenjska
    Število prispevkov : 233

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Lancia Čet Dec 29 2011, 14:28

    Glede čivave nevem, ampak prvi link(okolje v katerem živali živijo) je res GROZLJIV. Boge živalce jok
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by karamelca Čet Dec 29 2011, 14:29

    Napačen oglas sem dala sramežljiv
    Sem ga že popravla
    Sicer pa itak usi psi pri njemu trpijo pa če se to vidi ali ne wink
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Čet Dec 29 2011, 14:33

    Ja, na tem oglasu pa rees trpijo, na vseh slikkah se to vidi. zelo jezen
    Ma daj no, kar na jok mi gre. jok
    avatar
    teya
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Število prispevkov : 3000

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by teya Čet Dec 29 2011, 14:35

    http://www.bolha.com/zivali-psi-mesanci/kavkaski-ovcar-aljaski-malamut-celje-oglas1274292422

    Tale oglas je dokaz, da psov ne more prodati wink . Sem že gledala pred malo več kot pol leta, ko sem iskala psa, ampak takrat so bili stari pol leta.
    love
    love
    Pes
    Pes


    Female Starost : 25
    Kraj : Mirna Peč
    Število prispevkov : 1995

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by love Čet Dec 29 2011, 14:36

    teya je napisal/a:http://www.bolha.com/zivali-psi-mesanci/kavkaski-ovcar-aljaski-malamut-celje-oglas1274292422

    Tale oglas je dokaz, da psov ne more prodati wink . Sem že gledala pred malo več kot pol leta, ko sem iskala psa, ampak takrat so bili stari pol leta.

    Ja, kam pa da on pse, ki jih ne more pridat? zakaj? Jih ubije? žalosten jok
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by airedalka rebeka10 Čet Dec 29 2011, 15:09

    Tudi ubije, ali pa jih proda ali zamenja kakim kolegom. jok Kaj potem bomo res te podpise zbirali? wink zakaj?

    Sponsored content


    Ivan Matoša znova napolnil bolho - Page 3 Empty Re: Ivan Matoša znova napolnil bolho

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Apr 26 2024, 13:55