Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 7 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 7 gostov

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+12
meri&lera
love dog
rox.
Alex
Ursha_Shiva
Evangelynne
katiiii
Shelly
*Lanchy*
Evva
Colliny
Katka in Dancer
16 posters

    Miniaturni avstralski ovčarji

    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 18:50

    Na FB profilu imam samo par starih slikic, bom dala še par novih kmalu. Ker ne morem zalimati linka tukaj, morate prav na FB stran. Mislim, da sem edina Suzana Penca gor :)
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by zoe Sob Jan 21 2012, 19:39

    Luštna je!

    Kok ima pa Amba plečne?
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by rox. Sob Jan 21 2012, 20:07

    Mislim, da res okoli 45,46cm. :)
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 21:12

    Oooo pozdravljeni nasmejan Tudi mene veseli, da bomo končno kaj slišali iz 1. roke nasmejan Tudi jaz imam doma avstralko, ki pa je zeloooo podobna vaši Ruby. Zelo podobno obarvana, ima 3cm več, (ste merili plečno višino??) in pa tam tam sta si po kilogramih. Človek bi rekel, da si sploh niso različni, če primerjamo Ruby in Lero.. Sestrici? Ah ne, celo ''različni pasmi'' smeeh
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 21:14

    Sem ravno pogledala fotke.. To je MINI aussie? Waaaau Človek res ne bi rekel. žvižgač Sicer sta si pa z Lero zeloooooo podobni, res skoraj enako obarvani smeeh Presenečena zelo nasmejan
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 21:32


    Pa še tačko mata enako belo. :DD
    Ja res, ubistvu se prbližaš višini Mini aussieja če uzameš psa od malo manjših staršev.
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 21:33

    Zdravo punce :) prosim, prosim ne me vikat, nisem še upokojena... mam še ene 50 let do tja :)
    Zelo sem vesela, da je takšno zanimanje za to mojo žverco. Če imate kdaj kakšno aussie srečanje z veseljem prideva. Drugače pa veliko hodiva v hribe in se lahko zmenimo za kak skupinski pohod.

    Ruby je s plečno višino že čisto na meji s standardnim aussiejem, ampak na papirju je še vedno minika :)
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 21:37

    hahaha ja sej to je že skoraj cela senzacija da mamo eno ki ima miniaturnega aussieja v sloveniji. c(:
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Evangelynne Sob Jan 21 2012, 21:39

    Ja Neja. ;P
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 22:52

    heheh Neja podpis pod objavo in ja, imata precej enake barve nasploh po telesu..
    Tebe Suzana pa bomo tikal ja smeeh Drugače je tudi tukaj tema, ki pa miruje že kar nekaj časa :/ Očitno je tvoja Ruby ''ta velik'' primerek mini aussieja, moja Lera pa ''ta mali'' primerek aussieja nasmejan
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 23:00

    Zdej sem komaj utegnila prečekirat Rubyino psarno, pa se mi vizualno dopadejo, ker eni majo čisto drugačno obliko glave, pa izbuljene oči celo.

    Sej njeno rodovniško ime je Exquisitas Angie Sweetheart?
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 23:10

    Angie je njena sestrica. Ruby je Exquisita's Amelie My Kiss.
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 23:19


    Aja. A pol to ni ona?
    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Fruhere_02
    Ker se mi je zdela ful podobna :$
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 23:28

    Nadja, poglej kok ma ena lepo rodovniško: Beautiful Ginny nasmejan
    http://aussies.de/english/fruherewelpen.html
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 23:31

    Ruby ubistvu sploh ni? zakaj? Vsaj po tem rodovniškem ne...
    Samo so res srčki tile... sramežljiv
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 23:32

    Naj ne bi bila. Sem si skopirala vse njene slikice, ko je bila še majhna z njihove spletne strani. Veš kako je blo to - Ruby je bila v leglu kjer je bilo 9 mladičkov. Men so bli na prvi uč vsi enaki, delila sem jih samo po barvi: black tri in blue merle. Izmed tistih, ki so bili black tri nisem znala najdet Rubike, ker sem takrat šele prvič videla mladičke v živo in so se mi res vsi zdeli enaki.
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 23:34

    Oni majo vsako leto tok mladičkov, da mislim, da nimajo vseh gor.
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 23:37


    Ajaaa. (:
    Mi res podobno zleda na tisti sliki, pa še tačko ima enako belo.
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 23:40

    Ne znam prilepit slike tukaj na forumu, bom dodala na FB slike od Ruby, ko je bila stara 1 mesec.
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Shelly Sob Jan 21 2012, 23:41

    Naložiš na shrani.si in prilepiš tretjo kodo. Nobena umetnost. wink (Bi tudi jaz rada videla kaj slikic od Ruby nasmejan ).
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Neja. Sob Jan 21 2012, 23:42

    Klikneš na facebooku odpri sliko v novem zavihtku, pa pol skopiraš URL in tle ko pišeš post klikneš slikco pa URL noter prilepiš. :DD
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 23:44

    Škoda ker nimajo vseh legel objavljenih. Bi blo dobro videti..
    Sicer pa.. Zakaj na shrani.si, če jih imaš na fbju? Sploh ni nobena umetnost iz fb dat gor.. Jaz takoj naložim eno Rubyno, če Suzana dovoliš, jutr ti pa napišem postopek, kako iz fb naložiš sem gor ;D Jaz vse tako objavim nasmejan (moje fotke so v temi, ki je samo Lerina jezik)
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Shelly Sob Jan 21 2012, 23:45

    Vem, ma jaz nimam njenega fb-ja. ;D
    Anonymous
    Gost
    Gost


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Gost Sob Jan 21 2012, 23:46

    Thanx Meri :) Ti kar naloži
    meri&lera
    meri&lera
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 354

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by meri&lera Sob Jan 21 2012, 23:46

    Evo, dve Rubyne happy (upam, da me Suzana ne bo tepla..) Sta iz njenega FB profila wink

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 397531_2737728316289_1049816391_32369469_1277897203_n

    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 397778_2737727396266_1049816391_32369467_1977952578_n

    Sponsored content


    Miniaturni avstralski ovčarji - Page 2 Empty Re: Miniaturni avstralski ovčarji

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Sre Maj 08 2024, 06:17