Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 3 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 3 gostov :: 2 Bots

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Mehurčki v vodi  - Page 2 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+11
Tjaša.
Tjaša*
The_Wanted
Nejaa
anna <3
Ani
bordercolliefan
Ingrid*
Evangelynne
Eva
airedalka rebeka10
15 posters

    Mehurčki v vodi

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by The_Wanted Sob Jul 20 2013, 17:54

    Ja lahko probam dat pod posodo, pa poročam, haha. Nimam dobene žogice, ki se potopi, lahko pa probam cufo pod vodo držat. :'D
    *Aida*
    *Aida*
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 26
    Kraj : Nova Gorica
    Število prispevkov : 447

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by *Aida* Sob Jul 20 2013, 17:56

    Pa ja sej ni važno da je žogica karkoli, samo da je njemu všeč wink Ajd pa poročaj c:
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by airedalka rebeka10 Ned Jul 21 2013, 00:07

    Nekateri psi ne dajo gobčka v vodo za nič, lahko mečeš karkoli kamorkoli roll jezik Vsaj Dino je takšen in zanj mislim da je edina metoda ta ki jo je napisala Jana, bom poskusila. happy 
    Border_Collie *-*
    Border_Collie *-*
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 2871

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by Border_Collie *-* Ned Jul 21 2013, 00:31

    Rebeka pri meni je tudi tak, da Piki ne da gobčka v vodo, sem že poskušala ampak mi ne uspeva,
    Kira pa vedno piha ko ji rečem in naredi vse, da bo dobila priboljšek nasmejan
    Pa pri Ashu je blo tak, da je gledal kaj Kira "ustvarja" in sem samo probala če bo on tudi in je Waaaau potem enkrat pa ga bom naučila, da bo pihal na ukaz nasmejan
    jana.
    jana.
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 295

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by jana. Pet Jul 26 2013, 09:47

    The_Wanted je napisal/a:jana.: Hvala, bom poskusila, da se bo mogel s smrčkom dna posode dotaknit in bom vztrajala pri tem. (: Kak dolgo pa si potrebovala, da sta se naučila in kak hitro si dolivala vodo?

    Pri teryju se mi je resnično samo to obneslo, ker res ni bilo šanse da bi potopil smrček, tako postopoma preko mokre posode in milimetra vode not sva pa uspela! jeeej 

    zelo dolgo, ker sem šla reeeees počasi, nikoli nisem dolivala več kot res milimeter vode ker če sem vidla da mu je neprijetno, sem nemudoma prekinila. Pa vsako seanso sem začela od začetka, se pravi dva tri klike samo na mokri posodici in potem dolivala vodo, vsakič pa sem malo manj časa porabila za te "korake", in večino jackpot nagrad posvetila novi višini vode.

    Mokro posodo sem predstavila kar hitro, vodo dolivala pa res res počasi, ker če bi se mu enkrat zamerlo, bi pomoje lahko pozabila na uspeh. Oziroma bi potem šlo še počasneje ravno zaradi nelagodja ob potapljanju smrčka v vodo.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Jul 26 2013, 09:56

    Dino je seveda Dino - učim ga da bi na tarči (ki jo bom pozneje premesila v posodo) držal smrček. On dotakniti se zna, ko pa je treba držati pa začne tarčo lizati zakaj? jezik Enkrat sem probala tudi v posodo dat neko majhno tarčo in jo potem odstranit (pa bom raje delala postopoma) in je spet lizal. roll Imam čudnega psa nasmejan ampak saj bo ugotovil. jezik 
    jana.
    jana.
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 295

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by jana. Pet Jul 26 2013, 20:22

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Dino je seveda  Dino - učim ga da bi na tarči (ki jo bom pozneje premesila v posodo) držal smrček. On dotakniti se zna, ko pa je treba držati pa začne tarčo lizati zakaj? jezik Enkrat sem probala tudi v posodo dat neko majhno tarčo in jo potem odstranit (pa bom raje delala postopoma) in je spet lizal. roll Imam čudnega psa nasmejan ampak saj bo ugotovil. jezik 

    Zato sem ta trikec jaz učila brez predhodne tarče, ampak direktno s posodo, je bilo mnogo lažje.. na tarči nihče od mojih dveh ne ve držat smrčka v nedogled :)
    pri nas je tudi pomagalo, če sem brikete za nagrado kar direkt v skledo metala - in potem ko je pojedel enega, zopet klik in še en, in še en itd.. in je potem, ko je pojedel en briket, začel vohljati po dnu če je še kaj - jackpot. :)
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by airedalka rebeka10 Pet Jul 26 2013, 23:09

    Posodo je lizal in nikakor nisem bila tako hitra da bi poklikala preden je polizal pa dal smrček dovolj dol jezik Ampak zadnje čase že manj liže tako da upam da bo šlo, bom vztrajala happy
    jana.
    jana.
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Število prispevkov : 295

    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by jana. Pon Jul 29 2013, 10:36

    airedalka rebeka10 je napisal/a:Posodo je lizal in nikakor nisem bila tako hitra da bi poklikala preden je polizal pa dal smrček dovolj dol jezik Ampak zadnje čase že manj liže tako da upam da bo šlo, bom vztrajala happy

    jaz sem v prvi fazi klikala vmes ko je komaj pobriral priboljšek, edino takrat se z nosom malo oplazi po skledi; če imaš vsaj malo dober tajming bi to morala ujet brez problema.
    Iz tega je potem prišlo tako, da ob kliku za to da je šel vsaj blizu posode, sem briket vrgla v posodo - takoj ko je pobiral nagrado spet klik in briket takoj not v skledo njemu pod nos - in to parkrat zapored da vmes sploh ni imel časa dvigat glave in iz tega ven je potem nato začel vohljat kje je še kaj not padlo in tu potem jackpot in nagrada iz roke in ful žur itd.

    Za izogibanje pretiranemu lizanju dna... uporabljat res samo kak dietni in suh briket ali kaj dovolj neokusnega, da ne bo "povzročalo lizanja"? nasmejan

    Sponsored content


    Mehurčki v vodi  - Page 2 Empty Re: Mehurčki v vodi

    Objavlja by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Ned Maj 19 2024, 12:01