Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+3
Iza
talupu
The_Wanted
7 posters

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Pon Apr 16 2012, 21:21

    Vem, da sem pozna za to temo, samo ne morem si pomagat.
    Zanima me, če kdo gleda ta show, kdo je vaš favorit, kdo mislite bo v finalu oz. bo zmagal, zakaj je ravno "ta oseba" vaš favorit, kateri nastop vam je od njega bil najbolši, koga niste marali, najslabši nastop,..?

    Meni je Luca najbolši in upam, da bo zmagal! ljubezen

    Za tiste, ki ne vete kaj je to!
    To je nemški show, v katerem iščejo najbolšega pevca/pevko. Prijavijo se lahko vsi, ki so iz Nemčije, Avstrije in Švice in so 16 let ali starejši. Je zlo zanimivo, ker lahko pevce od začetka in do konca spremljaš. Začnejo na nekem malem odru, pol ta boljši grejo na Maldive in najboljših 15 pa na največji oder kaj sem jih videla! Ta oder je tak fenomenalen, da se lahko vsi drugi skrijejo pred njim! Za to pa ne gledam slovenskega X faktora, ker nisem navajenega takega nizkega nivoja. Mi gre kar na smeh, ko čuješ, da pravijo temu oderčku "zelo veliki oder", hahaha. smeeh
    Pevci in pevke pa imajo fenomenalen in izreden glas!
    Poteka vsako soboto 20.15 na nemškem programu RTL.

    Zdaj so že tako daleč prišli, da so še samo trije in to so:

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 100095131
    Luca Hänni

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 100098183
    Jesse Ritch

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Daniele-negroni-lebensmo
    Daniele Negroni

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Dsds03_l
    To pa je ta svetovni oder! Kake efekte ima, pa si morete videje pogledati. Moja dva najljubša to leto:

    http://www.clipfish.de/special/dsds/video/3765785/dsds-jesse-ritch-singt-breathe-easy/
    http://www.clipfish.de/special/dsds/video/3762473/dsds-2012-jesse-singt-dj-got-us-fallin-in-love-again/
    talupu
    talupu
    Sinička
    Sinička


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 828

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by talupu Pon Apr 16 2012, 21:48

    Uau, super. :))
    Meni je ta naš x-factor res beden, slabi žiranti, naprej so dali kr ene in tudi nasploh mi ni všeč. To je res neprimerno bolje. nasmejan
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Pon Apr 16 2012, 22:23

    Ta DSDS se res ne more primerjati z našim X-faktorjem. Ne z odrom, ne z žirijo, ne z pevci, dobesedno z ničemer! Ko to gledaš, ti kar mine.
    No drugače pa me veseli, da ti je všeč! Naj Slovenija malo vidi kaj je pravi show! smeeh
    Slovenska žirija je neka čudna. Ona dva deda, mi delujeta, ko da bota zaspala. XD

    DSDS ima taki oder, da se zgubiš (haha), žirija je enkratna! Sigurno poznate nekoga, če pa ne, pa je z vami nekaj narobe. No v Žiriji so Dieter Bohlen (en najboljših pop producentov. Poznan prek popularne nemške skupine "Modern Talking". https://www.youtube.com/watch?v=4kHl4FoK1Ys&ob=av2e če to ne poznate, pa vam ni pomoči. On je tudi tisi, ki si je izmislil DSDS in potem za zmagovalca napiše njegovo prvo pesem.), Natalie Horler (bolj poznana kot Cascada. Sigurno poznate to pesem https://www.youtube.com/watch?v=AV4smtJrIOM ) in Bruce Darnell (po celem svetu poznan prek mode, njegovega naglasa in predvsem po njegovih emocionalnih izbruhih. Njemu se enostavno moreš smejat! https://www.youtube.com/watch?v=j10eaiDtBr4 )
    Iza
    Iza
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana- Črnuče
    Število prispevkov : 965

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by Iza Tor Apr 17 2012, 17:11

    Uf, jaz sem fanica dsds že kar nekaj let, misli da letos že četrto leto zapored. Moj letošjni favorit je Luca, mi je ful všeč, pa še poje ful dober.
    Mi je pa to daleč najboljši pevski šov.

    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Tor Apr 17 2012, 21:40

    Pa se le najde kdo, ki tudi to gleda. nasmejan
    Jaz gledam DSDS že od vsega začetka. Lansko leto mi je Ardian Bujupi bil najboljši.
    Še en Luca fan, kak lepo. Kateri pa ti je bil od njega najboljši nastop do zdaj? :)
    Meni tudi! nasmejan
    Iza
    Iza
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana- Črnuče
    Število prispevkov : 965

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by Iza Sre Apr 18 2012, 10:34

    Uf, najljubši...nekako se ne morem odločit, so mi vsi všeč jezik, mogoče You and me, pa Baby mi je njegova verzia všeč, pa Hero, The A team. Res se ne morem odločit. Se mi zdi, da je itak vseeno kaj poje, ker itak je vedno perfektno.
    Meni je edino letos škoda, da je Hamed izpadel, so mi pa letos vsi te trije ful dobri, se sploh ne morem odločit, kdo bo v finalu, pomojem bosta Luca in Daniele.
    Jaz letos nisem zamudila nobene oddaje, vedno gledam tudi že magazin, se vedno dosti nasmejim.
    Lani sem navijala pa za Sebastiana pa Ardijana.
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Čet Apr 26 2012, 13:43

    Če ima kdo pojma tuki,jesse ritch je najboljši!! Tudi za žirijo,nažaloast pa je bil 3!! Zmagal bo sigurno daniele negroni!!!!
    _

    Lani sem navijal že od malediwov za pietrota,pa je zmagala!!!!
    _

    ta šov že gledam od prve serije,za vse ku sm naviju so zmagal,sam jesse ne!!!! :-((((
    _

    Imajo pa 1000000X bolše pevce,jaz sicer tudi nameravam tja iti...
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sob Apr 28 2012, 20:58

    Jaz sem že celi dan živčna, ker se tako na DSDS finale veselim. smeeh
    Upam, da bo Luca zmagal, mu res privoščim. Oba dobro pojeta, ampak, če Daniele zmaga me malo skrbi, da bo cel ta denar zapravil. Luca bi po vsej vrjetnosti znal denar bolje založiti in uporabiti. Drugače pa mi je tudi Luca dosti bolj simpatičen, ker se vedno smeji in nasplošno po karakteru, Daniele pa mi karakterno ni preveč všeč. Tako, da jaz držim pesti Lucaju in močno upam, da bo zmagal! ljubezen
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Ned Apr 29 2012, 11:06

    saj je,luca je zmagovalec žr od srede,so ga že določl
    _

    daniele se je pa dovol pobulšu,medtem ko luca zmerajenako dobro poje,daniele se pa stopnjuje...
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Ned Apr 29 2012, 11:13

    Stran od Danieleta so pokazali, tak, da ni blo za Luceja nič določeno.
    Res, da se je Daniele ful poboljšal, ampak proti Lucaju nima šanse. nasmejan
    Jaz sem včeraj pred televizijo bla 99%, da bo Daniele zmagal, samo pol, ko je reko, da je Luca zmagovalec, sprva sploh nisem mogla vrjet, potem sem pa začela ploskat pa kričat, hahaha. smeeh Ful se veselim za njega in mu privoščim. Upam, da pride v Avstrijo. ljubezen

    Tu pa še zmagovalna in Lucajova prva pesmica "Don't think about me"

    Iza
    Iza
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 29
    Kraj : Ljubljana- Črnuče
    Število prispevkov : 965

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by Iza Ned Apr 29 2012, 11:23

    Od obeh so pokazali stran, tako da ni bilo nič določeno wink
    Sem pa tudi jaz vesela da je Luca zmagal, čeprav bi privoščila obema.
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Ned Apr 29 2012, 11:28

    Prvo so po internetu samo od Danieleta, pol po televiziji pa od obeh.
    Jaz pa ne bi mogla prenesti, če bi Daniele zmagal. sramežljiv
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Ned Apr 29 2012, 14:48

    Noben ni mogel verjeti da bo luca zmagal oz da je,še žirija se je zjokala ker ni daniele. Mislim da je daniele še vseeno bolj priprravljen na življenje superstar,kot luca. Luca kar ni mogu verjet dda je zmagu. Sicer pa je blo objavljeno na wikipediji dsds da je luca zmagovalec že prejšno sredo,zdi se mi pa da tud luca je lah dobr. Sam mal mlada sta, daniele 16,luca pa 17. Učer je blo pa fajn ku so pietrota pukazali,pietro najboljši od vseh!!!!
    _

    Čeprav če bi hamed in vanessa še ostala pri dsds se bi finale drgač razvil po mojem mnenju. Luca ne bi pršu v finale. Hamed in vanessa bi pomoje. Tist krištof bi mogu žže prej it. Čeprav mi je tud joey zelo zelo simpatičen bil!!!!
    _

    luca je pač tak,lepotec za ženske,a ne. Daniele pa pač ni
    _

    Po štimi sta obadva čisto različna. Daniele ima rock glas,luca pa nvem. Takšeen glas ko ima luca ga ima skoraj vsak. Tak kot pa daniele pa ne.
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Tor Maj 01 2012, 20:24

    Žirija se ni nič zjokala, razen Natalie, ker je Daniele pač bil njen favorit. Dieter pa je na Luceja navijal in je upal, da bo zmagal. wink
    Jaz pa mislim, da je Luca bolj pripravljen. Starejši je, pa še po vsej vrjetnosti zna bolje z denarjem. Daniele bi tak ves denar zapravil za droge, alkohol in čage. Nisem neka oboževalka Wikipedije, zato tudi ne vem nič o tem. jezik
    Pietro mi gre na živce. Prejšno leto sem na Ardiana navijala. No vsaj to leto je en pameten zmagal. nasmejan
    Oh daj lepo te prosim. Joey je mogoče simpatičen, ker pač ni naj pametnejši in se mu nasmejiš. Pet pa res ne zna! On bi mogel prej že izpasti, ampak zdaj mi je tak vseeno. žvižgač
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 13:46

    dieter je naviju za danieleta,je v prejšnem intevjuju povedu
    _

    tisti ku pa pravte da joey ne zna pet,pa pete na dsds pa bote vidl kokdelč bote pršl,publiko je mel pr seb,vedno je meu ta 2 največ glasov,razen v top 5,ku je biu 5. Luca ni glih pameten zmagovalec,najbolj odrasel bibil hamed al jessi al pa vanessa. Daniele ne jemle drog več,alkohol pa tut ne. Bruce je navijal za jesseta,pa mu je blu usejn kdu zmagu ku je šou un vn. Natalie je pa za danieleta. dieter je povedal v intervjuju da je mislu da bodaniele zmagu.
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sre Maj 02 2012, 14:02

    Mi, ki ne znamo pet, sigurno ne bomo šli na DSDS ker nismo tak nori. jezik In ne reči, da Joey zna pet, ker NE zna! In je čist pravično, da je izpadel. Že prej bi mogel. Luca in Jesse sta itak bila najboljša.
    Pa kaj te ti veš kaj dela. Ko bi denar dobil, bi stavila, da bo spet v to not pado, pol pa bi meli vi superstara ja..takega, ki bi droge jemo, pa zapravljal denar za alkohol in se mel za najboljšega. wink
    Če je Dieter reko, da je mislil, da bo Daniele zmagal, to še ne pomeni, da je na njega navijal. Ker jaz sem tudi na Lucu navijala in sem bila 99%, da bo Daniele zmagal. In Dieter je na Lucu navijal, ker se mu je vidlo, pa še vedo je pravil publiki naj kličejo za Lucu. wink
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 14:37

    ni,ker je rekel že v top 15 da bota v finalu luca in daniele,in da upa da bo daniele zmagu,to je blo v nemških novicah
    _

    drgač,čez pol leta ga nou noben več pozanu,tega lucata.Sam pietro je neki naredu,ku je že 4 albume izdau.
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sre Maj 02 2012, 14:50

    Sorry, samo se ne strinjam s tem. Dieter ja na Luco navijal. wink Res ne vem kaj si gledal, samo če si spremljal DSDS polfinale in finale, si videl, da je na njega (Luco) navijal.
    To si ti želiš, ampak ne bo tako. Mogoče ga boste vi pozabili, ko ga sovražite in mu zavidate. Ampak mi njegovi fani ga bomo spodbujali, da bo več za njegovo kariero nardil in ne bo končal tako kot Mersat.
    Drugače pa že dolgo nisem nič od Pietrota slišala. Še Ardian je več na televiziji kot pa Pietro.
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 16:12

    Lej jaz sem 1 dan po finalu gledu nemško tv,na rtlu punkt 6. Tam je dieter reku da je naviju za daieleta.
    _

    Drugač pa ardian je za to po tv ker je biu pr let's dance,pietro je pa pršu finale dsds gledat,pa poroko bo meu,pa novo single bo kaml izdau,tak da...
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sre Maj 02 2012, 16:16

    Nič ni reko, da je navijal, samo, da je mislil, da bo Daniele zmagal. wink
    Ardian je tudi prišel DSDS gledat, ko še je Vanessa notri bla, pa pri let's dance je bil, pa zdaj bo on tudi njegov drugi album izdal,..samo tak za informacijo. Pa bil je na The Dome in imel je vrjetno večjo turo kot pa Pietro, ker je Ardian bil v Avstriji, Pietro pa ven iz Nemčije ni prišel. jezik
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 16:17

    če je ardian res tuk popularen bi biu 1,1 pa je bil pietro,2 pa je bla sarah.
    _

    če mi pa glede ditra ne verjameš pa nč,jaz vem da sem vidu kako je reku da je za danieleta
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sre Maj 02 2012, 16:23

    Če pa ma RTL prste zmes. So pač hoteli parček v finalu. roll
    Saj ti ne vrjamem.
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 16:24

    Ja sej luca hanni je že pred 2 tednam biu znan kot zmagovalec,na wikipediji je pisalo,wikipedijo pa ureja en od dsdsa ku snema.
    _

    če bi res postil da kličejo,bi daniele zmagal,ker tut rtl je vprašu kdo bo zmagu,pa je meu daniele 63 procentov
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by The_Wanted Sre Maj 02 2012, 16:27

    Ja šit ne, men prav paše, da je Luca zmagal. Vsaj enkrat en pameten. happy Vrjetno so vedli, da bo Daniele celi denar zapravil in ne bo resen.
    dsds2012Jesse
    dsds2012Jesse
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Starost : 33
    Število prispevkov : 16

    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by dsds2012Jesse Sre Maj 02 2012, 16:28

    Itak ga noben čez pol leta nou posznau

    Sponsored content


    DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012 Empty Re: DSDS - Deutschland Sucht Den Superstar 2012

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Maj 19 2024, 10:51