Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 14 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 14 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
Cavalier King Charles Španjel - Page 7 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+41
emily
Kim<3
Animal_Lover
uršiiiika
asya
Katy&Mucki
Colliny
Ursha_Shiva
Lin
Annja
Eva.
čičkačačka
karamela
Evangelynne
emy
Maja
anna <3
Neja.
Ani
love
Lena
love dog
Tjaša*
AnnMay*
Katka in Dancer
flowerylife
teya
Tinci
Remi
kada_dino
Urška
Vida
lanyka
zMajč
nezzek
Anja
emcHiii.
Katk.
EucH
dog_lover*
Iza
45 posters

    Cavalier King Charles Španjel

    omica
    omica
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Male Starost : 67
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 6

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by omica Čet Jan 08 2015, 10:36

    Maksija sem kupila pri ge Mojci Korošec.
    omica
    omica
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Male Starost : 67
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 6

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by omica Čet Jan 08 2015, 10:39

    Mislim, da je psarna Summer s Line.
    omica
    omica
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Male Starost : 67
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 6

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by omica Čet Jan 08 2015, 10:53

    jezik Ne znam pripeti slike k tekstu niti v svoj profil. Pomoč prosim. Slike imam posnete z Nokio in hranjene v Nokiaswit programu. Nimam jih v mapi moje slike.
    Lisa
    Lisa
    Pes
    Pes


    Female Število prispevkov : 3353

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Lisa Čet Jan 08 2015, 22:34

    Kul.

    Na profilni je ne? Ful je kjuut . Lahko ji naredis svojo temo pod "Predstavite svojega ljubljenca"
    bella*
    bella*
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 135

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by bella* Pet Jan 09 2015, 17:22

    Ja Mojca Korošec ima psarno Summer's line :) Krasn je :) še kakšne slikce več bomo zelo veseli jezik
    omica
    omica
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Male Starost : 67
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 6

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by omica Čet Jan 15 2015, 23:45

    Mene pa zanima, če Cavalerji dost lajajo. Živim v bloku in ko bom odsotna 6 ur, se mal bojim, kako bo. Kupila pa sem tud veliko kovinsko kletko 110 cm x 80cm. V njej me bo počakal, ko bom v službi. Prosim za vaše izkušnje. Sicer pa je moj Maks krasno.
    bella*
    bella*
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 135

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by bella* Pet Jan 16 2015, 16:16

    Naša je skos tiho, ko je doma sama, pa je vedno spuščena in ma na voljo vse spodnje prostore. Bo pa naznanla vsazga k pride al pa če recimo vidi mačka. Drugače pa je naša tok pridna in nismo mel še nikol nobenih težav z njo. Postopoma ga puščaj samga doma. Najprej nej bo 30 min potem lahko 1 uro...pa se bo počas navadu. Glede kletke pa mislim, da se bo hitro navadu, ker so kavalirčki full prilagodljivi :)
    omica
    omica
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Male Starost : 67
    Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 6

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by omica Tor Jan 20 2015, 08:27

    Sej kletko imam samo za začetek, ker še ni čist navajen na čistočo. Pol pa tako v glavnem ne bo notr. Koliko časa pa traja, da psa navadiš na čistočo? Jaz ga nosim lulat in kakat na travo. Sam je zdej pozimi mal hudo, ker ga ful zebe. Sej sem mu kupila plašček, pa z njim ne zna hodit. Če mu ga oblečem, je ful zmeden, se sploh ne polula ali kaka. Mislim, da bo za drugo leto, ker sem kupila mal večjega.
    bella*
    bella*
    Pikapolonica
    Pikapolonica


    Female Starost : 23
    Število prispevkov : 135

    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by bella* Ned Mar 01 2015, 18:23

    Čisto odvisno od psa do psa. Pa seveda koliko si sam vztrajen in kolikokrat ga ven peleš. Mi z Belo nismo mel nikoli težav z lulanjem po hiši. Čist samoumevno ji je bilo, da more lulat odzunej. Samo 2x ji je ušlo :) Hehehehe jezik Naša pa obožuje plašček, ker ve, da če ga ma gor jo pol ne zebe :)

    Sponsored content


    Cavalier King Charles Španjel - Page 7 Empty Re: Cavalier King Charles Španjel

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Pet Mar 29 2024, 09:07