Svet živali



Join the forum, it's quick and easy

Svet živali

Svet živali

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepši del našega sveta.

Kdo je z nami

Trenutno forum pregleduje 6 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 6 gostov :: 1 Bot

Noben


[ View the whole list ]


Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 136, dne Čet Avg 03 2017, 04:52

Latest topics

» Nemški kratkodlaki ptičar iz psarne "Kralj" lova
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptySre Avg 16 2017, 14:08 by ...Ira <3...

» Ameriški akita
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptySob Jul 16 2016, 14:42 by bella*

» Bradati Škotski Ovčar [Bearded Collie]
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyTor Jun 14 2016, 21:24 by Ginsy

» Leglo Angleških koker španjelov
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyČet Jun 09 2016, 11:04 by ...Ira <3...

» Kužki iščejo dom
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptySob Apr 09 2016, 18:15 by Niki_zajček

» Vprašanja
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyČet Mar 10 2016, 15:32 by Kmet že nekaj let

» Valižanski ovčar, Corgi
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyNed Mar 06 2016, 11:04 by Zveplanova

» Nemški ovčar leglo
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyNed Feb 28 2016, 23:35 by Niann

» BASENJI leglo 2015/16
CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 EmptyNed Feb 28 2016, 19:48 by Tisa


+29
freak kaja
Anja
katja100
Colliny
bordercolliefan
Evangelynne
Diana.
ajsa.tb
*Lanchy*
Anja&Dona
zoe
Adelch&Windy
Alex
Ingrid*
The_Wanted
Maja.
airedalka rebeka10
Neja.
rox.
Nuša.
uršiiiika
Petra.
Eva.
Nika7
Urška*
Polly
Maja
Shelly
ines97
33 posters

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by ines97 Ned Jan 15 2012, 01:02

    Polly je napisal/a:Meni je blo še kr no...kar se tiče razstavljanja Žadi je blo super :)
    Samo na živce mi je šla gužva oz da sploh normalno niso mogo hodit okoli. Tak da, ker od zdaj naprej jaz hodim z Žadi na razstave, bomo hodle na odprte :)

    Hjoj mene je en italjan skor vrgu dol na tla k je za sabo vleku enga šnavcerja (največjega) in se tm dru okol exkuzi exkuzi (sej vem da se ne napiše tko ampak je najlažje haha) :s

    Wii zoe js sm pa končno vidla Ginny, čist po naključju. :p
    Če se me spomniš pri stojnici pasji.net sem spraševala kako ji je ime itd. :p
    Anja
    Anja
    Admin
    Admin


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 8369

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Anja Ned Jan 15 2012, 01:15

    Ma folk je čist živčen in zmešan in psi so živčni... Mam raje zunanje razstave.

    Ginny je bla pa noro dobra popestritev pred ringom z avstralci vesel Men je ona red najlepša! ;*
    The_Wanted
    The_Wanted
    Tiger
    Tiger


    Female Starost : 28
    Kraj : Maribor (okolica)
    Število prispevkov : 4929

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by The_Wanted Ned Jan 15 2012, 01:19

    Meni tudi ni blo ne vem kaj. Vse je bilo skup stišjeno, tolko ljudi pa psov na takem premalem prostoru, da se prav nisem rada okoli šetala. Pa sem si potem kar lepo prvo vrsto pri aussijih rezervirala. nasmejan Treba bo na kako odprto/zunanjo razstavo.
    Drugače pa nisem dobenega spoznala (ker vas enostavno ne prepoznam), pa mi je Polly povedala kdo je kdo. Drugače pa mene nekako niste mogli zgrešiti, če ste pri aussijih hodli (zaradi Pikachu nahrbtnika). smeeh
    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by rox. Ned Jan 15 2012, 01:20

    Omarija, evo mi smo finally at hoooome. :)
    Iiin ja, imam psa with working style of coat % presuheha, haha:)
    13ur na razstavi, ftw!nasmejan
    jez sm bila pa dejansko povsod hahaha:)
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Neja. Ned Jan 15 2012, 12:00


    No, js sem vesela da sem vas še več spoznala, da smo se naklepetali vsi pa da mi noge niso odpadle po 11 urah tm. Pa kok smo se režali na poti za gor pa dol. vesel
    Nox je dobil novo ovratnico pa povodec od Red Dingota, pa ogrooomno testerjev.


    Colliny je napisal/a:Lana, ful zakon vas je blo spoznat, super ste vse!! nasmejan ;D
    Čaki malo, a sem jaz Nejo tut vidla? ;P kaj?
    Zunanje se pa ne morejo primerjat koliko so bojše od notranjih....

    Js sem bla soraj skoooz z Rosano pa Diano tko da sva se vidle. Sam vrjetno nisi vedla katera sm. >< (:

    Shelly je napisal/a:Ojoj sorry. -.-
    Ja, tebe tudi! nasmejan Sej mendej še par ma sem skleroznaaa. XD
    Aja, ker jaz sem ji poslala SMS pa ni nič odgovorila, tko da sem mislila da ju ni. :)

    A meni si poslala? Ker js nisem vidla nobenega sporočila.?

    rox. je napisal/a:Omarija, evo mi smo finally at hoooome. :)
    Iiin ja, imam psa with working style of coat % presuheha, haha:)
    13ur na razstavi, ftw!nasmejan
    jez sm bila pa dejansko povsod hahaha:)

    A veš kok me je urivalo ko sem slišala oceno od Flo. hahahahahahahahah pa poj misliš da je prou da Flo zgleda delovna, ker je to itak bistvu pasme. >< Katastrofa.

    rox.
    rox.
    Pes
    Pes


    Female Starost : 28
    Število prispevkov : 2211

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by rox. Ned Jan 15 2012, 12:11

    Mja, take so razstave. Je pa vzreditelj od Flo rekel, da če bi vedel, da bi tako temna ostala, da bi jo obdržal in bi lahko ful zmagoval in pobiral nazivov na razstavi. Jez sam hvalabogu, da takrat še ni tega dojel, ker bi bila flo toook boooga, da kar res ni. ><
    Sm pa zdej dojela, zakaj flo ni ful lepo in hitro laufala v ringu, sm najprej mislila, da je pač sam depresivna je pa bolana. Danes je bruhala pa jest nič noče.
    ugl, ja men je blo tut smešen sodnikova ocena. :) Je ena potem rekla, da je treba angleškega sodnika dobit, da bo ta pravo oceno povedal. :)
    Ker do zdej, na katerih koli razstavah, ko sva bile je bila sodnikov ful všeč in je dobila odlično, cac, cacib... Okej res pa je, da je ful dlake zgubila pa še shujšala, hihi:)
    Drug teden bo muuuuch better na agiju:D
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Neja. Ned Jan 15 2012, 12:15

    rox. je napisal/a:Mja, take so razstave. Je pa vzreditelj od Flo rekel, da če bi vedel, da bi tako temna ostala, da bi jo obdržal in bi lahko ful zmagoval in pobiral nazivov na razstavi. Jez sam hvalabogu, da takrat še ni tega dojel, ker bi bila flo toook boooga, da kar res ni. ><
    Sm pa zdej dojela, zakaj flo ni ful lepo in hitro laufala v ringu, sm najprej mislila, da je pač sam depresivna je pa bolana. Danes je bruhala pa jest nič noče.
    ugl, ja men je blo tut smešen sodnikova ocena. :) Je ena potem rekla, da je treba angleškega sodnika dobit, da bo ta pravo oceno povedal. :)
    Ker do zdej, na katerih koli razstavah, ko sva bile je bila sodnikov ful všeč in je dobila odlično, cac, cacib... Okej res pa je, da je ful dlake zgubila pa še shujšala, hihi:)
    Drug teden bo muuuuch better na agiju:D

    ahhaaaa, res bo boljš. vesel
    Ingrid*
    Ingrid*
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2188

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Ingrid* Ned Jan 15 2012, 13:13

    Urška in Dizzy !!
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Evangelynne Ned Jan 15 2012, 13:15

    Meni je bilo na razstavi super ;* ! Če odštejem to, da so tud meni skor noge odpadle zmeden :'D Ampak imam veliko raje zunanje razstave. Tukaj smo bili vsi natiščani in ful je bilo gužve, da si komaj mimo prišel.
    Drugače pa je res groza, kaj so eni z psmi delali ;/ Pudr, likalci za dlako,.... zmeden
    Vidla sem vas pa kar nekaj(: Ampak se mi ne da zdaj vseh naštevat, ker bom itak kakšnega zgrešila ;P
    Se mi zdi Neja, da sem jaz tebe vidla roll. Če sta bile to vidvi z Diano pa nevem jezik
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by ines97 Ned Jan 15 2012, 13:31

    Jaz sem Diano vidla, Neja pa tut vrjetn če je bla z njo.:p
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by zoe Ned Jan 15 2012, 16:53

    Ines97, se spomnim ja smeeh Pa še ena prijateljica je bila s tabo, ane?
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Neja. Ned Jan 15 2012, 16:58


    hahahah js pa pridem tko do Ginny pa božam pa tebi ne rečem nč. >.<
    Butl js. :''D
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by zoe Ned Jan 15 2012, 17:03

    Sej sem ugotovila katera si nasmejan Zraven je bila pa Diana ane?
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Neja. Ned Jan 15 2012, 17:06

    zoe je napisal/a:Sej sem ugotovila katera si nasmejan Zraven je bila pa Diana ane?
    jaja Diana je bla zdraven. Smo pršle s Saro pa Katarino.
    zoe
    zoe
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 37
    Število prispevkov : 670

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by zoe Ned Jan 15 2012, 17:08

    Ok, pol sem si prav mislila nasmejan Saro pa Katarino pa poznam že od prej.
    euč.17
    euč.17
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 31
    Število prispevkov : 1293

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by euč.17 Ned Jan 15 2012, 17:43

    Čestitke vsem ki ste razstavljali nasmejan
    Jaz pa komaj čakam CACIB Bled, poleti, zunanja razstava, fuuuul placa + grem mal Nerkota pokazat jezik Da bo vsaj en "naraven" avstralc tam, lan so bili vsi nasprejani, vsaj tisti dan, ko sem šla gledat. roll
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by karamelca Ned Jan 15 2012, 18:08

    Jaz sem bila dones in vidla meni tretjo najlepšo čivavo ljubezen
    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 P1151011
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by ines97 Ned Jan 15 2012, 18:11

    zoe je napisal/a:Ines97, se spomnim ja smeeh Pa še ena prijateljica je bila s tabo, ane?

    Ja še Tinkara je bila (talupu), pomoje sem tak debil izpadla haha smeeh

    karamelca:
    o m g, ta punca k je to čivavo mela v rokah, brez komentarja res mrcvarla jo je k medvedka pa premetavala okol in k je čivava zaspala pridm js tja in kao božam mal in sm neki časa držala dlan na njej da vidm če je živa k je zgedal da je k mrtva in pride njena mami pa reče naj grem stran da ne smem božat roll roll
    Nika7
    Nika7
    Mačka
    Mačka


    Female Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 1093

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Nika7 Ned Jan 15 2012, 18:19

    Neja. je napisal/a:
    rox. je napisal/a:Mja, take so razstave. Je pa vzreditelj od Flo rekel, da če bi vedel, da bi tako temna ostala, da bi jo obdržal in bi lahko ful zmagoval in pobiral nazivov na razstavi. Jez sam hvalabogu, da takrat še ni tega dojel, ker bi bila flo toook boooga, da kar res ni. ><
    Sm pa zdej dojela, zakaj flo ni ful lepo in hitro laufala v ringu, sm najprej mislila, da je pač sam depresivna je pa bolana. Danes je bruhala pa jest nič noče.
    ugl, ja men je blo tut smešen sodnikova ocena. :) Je ena potem rekla, da je treba angleškega sodnika dobit, da bo ta pravo oceno povedal. :)
    Ker do zdej, na katerih koli razstavah, ko sva bile je bila sodnikov ful všeč in je dobila odlično, cac, cacib... Okej res pa je, da je ful dlake zgubila pa še shujšala, hihi:)
    Drug teden bo muuuuch better na agiju:D

    ahhaaaa, res bo boljš. vesel
    Se opravičujem za OT, kdaj in kje bo to? :$$

    Drugač pa; men je blo ful kul. (: Sam noge me TOOOOOLK bolijo.
    karamelca
    karamelca
    Sinička
    Sinička


    Female Starost : 24
    Kraj : Ljubljana
    Število prispevkov : 427

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by karamelca Ned Jan 15 2012, 18:21

    ines97 je napisal/a:
    zoe je napisal/a:Ines97, se spomnim ja smeeh Pa še ena prijateljica je bila s tabo, ane?

    Ja še Tinkara je bila (talupu), pomoje sem tak debil izpadla haha smeeh

    karamelca:
    o m g, ta punca k je to čivavo mela v rokah, brez komentarja res mrcvarla jo je k medvedka pa premetavala okol in k je čivava zaspala pridm js tja in kao božam mal in sm neki časa držala dlan na njej da vidm če je živa k je zgedal da je k mrtva in pride njena mami pa reče naj grem stran da ne smem božat roll roll

    Aja sramežljiv
    men se je pa zdela čist normalna pa uredu... nevem
    Neja.
    Neja.
    Moderator
    Moderator


    Female Število prispevkov : 2121

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Neja. Ned Jan 15 2012, 18:21

    Agility tekma. (:
    Prestranek, druga sobota.
    ines97
    ines97
    Mačka
    Mačka


    Female Starost : 27
    Kraj : Fužine,Ljubljana
    Število prispevkov : 1416

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by ines97 Ned Jan 15 2012, 18:31

    karamelca je napisal/a:
    ines97 je napisal/a:
    zoe je napisal/a:Ines97, se spomnim ja smeeh Pa še ena prijateljica je bila s tabo, ane?

    Ja še Tinkara je bila (talupu), pomoje sem tak debil izpadla haha smeeh

    karamelca:
    o m g, ta punca k je to čivavo mela v rokah, brez komentarja res mrcvarla jo je k medvedka pa premetavala okol in k je čivava zaspala pridm js tja in kao božam mal in sm neki časa držala dlan na njej da vidm če je živa k je zgedal da je k mrtva in pride njena mami pa reče naj grem stran da ne smem božat roll roll

    Aja sramežljiv
    men se je pa zdela čist normalna pa uredu... nevem

    Ah ne vem jaz sem stala s prijateljico pri vzrediteljici od bišonov in se pogovarjala vmes pa sem opazovala to deklico k so bli takoj zraven pri drugem ringu in jo je tok mečkala kot igračo. zmeden
    Shelly
    Shelly
    Pes
    Pes


    Female Starost : 26
    Kraj : Primorsko-Notranjska
    Število prispevkov : 2393

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Shelly Ned Jan 15 2012, 19:25

    Ne spomnim se da bi jo mrcvarla. Je pa res da jo je mela stalno po rokah. zmeden
    Evangelynne
    Evangelynne
    Moderator
    Moderator


    Female Kraj : Maribor
    Število prispevkov : 5084

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Evangelynne Ned Jan 15 2012, 19:35

    Jaz sem vidla to ubogo čivavo, ampak res ta mala jo je mrcvarla zmeden Pa nekaj jo je z neko brisačo(al neki:$) pokrivala, kot, da bi bila igrača.
    Kaj ona je bila pri JH? kaj? Nisem sigurna ampak vidla sem eno malo z čivavo v ringu za handlat.
    airedalka rebeka10
    airedalka rebeka10
    Pes
    Pes


    Female Starost : 24
    Kraj : Ilirska Bistrica
    Število prispevkov : 2145

    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by airedalka rebeka10 Ned Jan 15 2012, 20:17

    Kaj ona je bila pri JH? kaj? Nisem sigurna ampak vidla sem eno malo z čivavo v ringu za handlat.
    Nevem če je bila ta ista ampak tista ki je bla u JH-ju je bila meni čisto ok. vesel

    Sponsored content


    CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12' - Page 11 Empty Re: CACIB Ljubljana 14. in 15. januar 12'

    Objavlja by Sponsored content


      Danes je Ned Maj 12 2024, 02:07